Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ej wklejajcie te fotki tu bo nie chce mi się tak skakać z jednego na drugie

ja dostaję L4 na miesiąc, ale teraz tylko dostałam na 2 tygodnie, bo i tak miałam przyjść na wizytę, bo te krwiaczki musimy obserwować ale jest już ok wchłoneły się te przy maciciy, jest jeszcze jeden ale daleko od dzidiz wiec jej nie zaszkodzi 🙂 teraz idęna wizytę dopiero 20.10 i już tylko serduszka słuchać będę 🙂

ja mam obiad z czwrtku więc laba, nawet w domu z Mają ogarnęłam, teraz niech tylko uśnie to dokończę w sypialni bo też chce nową pościel założyć, najpierw wywietrze a [potem Michciu ubierze, no i podłogi musi pomyć hehe 🙂
ja dzisiaj idę do koleżanki z prezentem składkowym co jej się dziecko urodziło, a że pogoda ładna mam zamiar wszytskich wycągnąć do parku na lody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ej wklejajcie te fotki tu bo nie chce mi się tak skakać z jednego na drugie

ja dostaję L4 na miesiąc, ale teraz tylko dostałam na 2 tygodnie, bo i tak miałam przyjść na wizytę, bo te krwiaczki musimy obserwować ale jest już ok wchłoneły się te przy maciciy, jest jeszcze jeden ale daleko od dzidiz wiec jej nie zaszkodzi 🙂 teraz idęna wizytę dopiero 20.10 i już tylko serduszka słuchać będę 🙂

ja mam obiad z czwrtku więc laba, nawet w domu z Mają ogarnęłam, teraz niech tylko uśnie to dokończę w sypialni bo też chce nową pościel założyć, najpierw wywietrze a [potem Michciu ubierze, no i podłogi musi pomyć hehe 🙂
ja dzisiaj idę do koleżanki z prezentem składkowym co jej się dziecko urodziło, a że pogoda ładna mam zamiar wszytskich wycągnąć do parku na lody



A chodzisz prywatnie do lekarza?Ja juz jestem po obiadku.Ale dzisiaj sloneczko swieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
chodziłam dziisaj po sklepach, o szukam dla majki kombinezonu i zimowców i co? whodzę do ecco fajne buty fajny kolor pytam pani o cene a ona do mnie 290zł, zemdlałam, wstałam i bez okazania większego zdziwienia wyszłam 🙂



No,ecco sobie ceni.ja kiedys kupilam dla siostry tej malej z Geoxa adidaski na allegro.Fakt uzywane,ale jak nowe byly,bo dziecko szybko wyroslo i babka sprzedala 🙂Ja kupuje dla Niko z elefanten,ale u nas jest wybór 🤔2 modele sa na ta zime.Wiec na drugi rok chyba bede musiala w De kupic,bo tam jest wiecej.Na ten rok jeszzce ma.No z kombinezonem to tez mam problem.W tamtym roku byly w tchibo prawie 200 zl,ale niby dobre.Jak pojechalam to juz nie bylo 😞A wiec teraz siedze na allegro i czekam na okazje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też chce zaatakować tchbo bo beda 26 🙂
my też kupujemy z elefanten albo te z misiem w deichmanie- baren czy coś 🙂

ale mamy też geoxy i są spoko, my mamy fajnego outleta z geoxami wiec czasem coś tam się trafi, fajne tenisówki były z wyprzedazy w bartku za 70zł, tylko holera ja bym je kupiła na wiosnę, tylko jaki rozmiar miałabym wziać- nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam skrzywienie kręgosłupa i czasami tak mnie plecy bolą że chodzić nie mogę no ale co się nie robi dla dzieci moj wczoraj oglądał na tvp seriale rodzinka.pl jak się śmiał jejku i już mi zapowiedział że musimy mieć co najmniej troje dzieci 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie ja też mam mega krzywy kręgosłup, i przy Majce mnie bolał bardzo ale póxniej miałam takie wrażenie że przy końcu coś powinno mi wskoczyć a nie może, i nawet u ortopedy była czy jakiś pzreciwskazan do porodu SN nie widzi, a teraz już mnie boli, no ale też szybciej brzuch mi wyskoczył więc nie ma co się dziwić. Myslałam że poxniej mnie bedzie bardzo bolało,od karmienia, noszenia ale nic, fakt też jest taki że mało jej na rękach nosiłam a jak już to w chście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...