Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już wstałam i jem bułkę z pasztetem i cebulą:P
Ewci@, po pierwsze, dobrze, że już nie boli Cię ten brzuch. Chyba trafiłas na niekompetentnego ktoregoś z lekarzy? w każdym razie brzmi groźnie i bardzo Ci wspołczuje 😞 dobrze, że dostałaś zwolnienie przynajmniej bo spokoj i odpoczynake to podstawa w takiej sytuacji. Ja jestem dobrej myśli i Ty też bądź, choć pewnie boisz się strasznie 😞 A Twoj brzuszek nie wygląda na taki 'spasiony od tłuszczyku' tylko ciążowy. Także może już spory rozmiar brzucha nie od tego zależy 🙂
Uszy do gory! będzie dobrze!
Izunia, ten Twoj Nikoś to ma pecha jak i te marcowki nasze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
teraz czarnulka, bo ostatnio miałam rude długie włosy. Obcięłam i pofarbowałam na zbliżony do mojego,zeby w ogóle wrócić do naturalnego kolorku bez widocznych odrostów.



Ja tez teraz mam krótkie 🙂Ale miałam mocnego boba teraz chce troszke zapuscic,bo brakuje mi sil do prostowania tych kłaków.
Jutro znowu ide na fryzurke...ciekawe co tm razem mi zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie ja też miałam ponad rok temu dłuuugie i rude 😁 uwielbiam rude włosy 🙂 ale u mnie lepiej blond bo jestem jasnej cery bardzo, nawet jak tapete nałożę 🙂
I też teraz w ciąży skrociłam włosy do ramion, bo miałam tak zniszczone, że szok.
Izunia, radze Ci się do takich pogod przyzwyczaić:/ ale dziś ciśnienie:/ jutro będziesz piękna jak wrocisz od fryzjera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, Nikolka z siostrą podobne 😁 ładne masz rodzeństwo, a ta Jenni przypomina mi tego najmłodszego ulubionego mojego z serialu rodzinka.pl w kręconych włoskach;D
hehe, Niko troszkę poszkodowany na tym zdjęciu 😞
Ja dziś gotuję zupkę pomidorową 😁 a drugiego nie robię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi dziś lepiej już mnie brzuch nie boli jeszcze nie wymiotowałam ani nie ..schudłam dziewczyny 4 kg ;/
gardło mnie od wymiotów boli eh ale nie narzekam bo mnie brzuch nie boli a ja dziś czułam mocnego kopniaka wczoraj jadłam cały dzień sypki ryż skośne oczy dostanę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
a mi dziś lepiej już mnie brzuch nie boli jeszcze nie wymiotowałam ani nie ..schudłam dziewczyny 4 kg ;/
gardło mnie od wymiotów boli eh ale nie narzekam bo mnie brzuch nie boli a ja dziś czułam mocnego kopniaka wczoraj jadłam cały dzień sypki ryż skośne oczy dostanę 😁



co do oczu to Ty jak Ty ,ale maz cie posadzi o zdrade z Chinczykiem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde musze cos robic,a mnie jakos brzuch na dole boli z lewej strony.Kurcze,ale nie ciagle co jakis czas.Moze to tak ma byc 😉Chcialam podlogi umyc,ale powiem mezowi.Niech on to zrobi.Ja pierdole posprztalam lazienke.Wszystko umylam i spokoj.
Maly w pizamie lata...hheheh
Zupka mi pachnie na caly dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis na obiad kasza gryczana z jajkiem sadzonym kalafior i kefir
dla chłopa mam coś od mamy z miechem niech ma 🙂

pogoda do dupy nic sie nie chce, Maja wstała o 6.30 to jeszcze ciemno było, normalnie z domu się wychodzić nie chce, ale musiałaysmy po ten nieszczęsny lakier do włosów wu=yjśc, ubrałam maję wyprowadziłam ją na schody a ona jeb i cała mokra, więc poszła na dziada do sklepu bo jedna kurtka w praniu duga umoczona więc w tej co podworze biega poszła 🙂

brzuszki i dziecioszki fajne, ale ja normalnie dalej nie mogę się przyzwyczaić że wy te foty tak skrywacie, bo my na kwietniówkach to zawsze do posta wklejałysmy ibyło czarno na białym 🙂

ide wstawić pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...