Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie no Helena brzmi nawet tak dostojnie kojarzy mi się z blondynką z warkoczem, ale Hela porazka wiec nie krzywdź dzidzi 🙂
tak ja będę miec Pole, chcemy krótkę imię i nie tak częste jak Maja 🙂

ja już z ta moją rodziną zwariuje machają mi jezorami przed oczami, ale wiecie że po sledziu mi przeszło teraz tylko plecy bola, ja ogólnie mam problemy z kregosłupem ale teraz mnie już połamao na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy znowu częściej pojawiają się Pole, niż Maje. Na Maje szał minął ze 2 lata temu. Oba imiona ładne. Mnie się podoba Wiktoria od zawsze, odkąd pamiętam, dlatego nie patrzę na to,ze jest dużo dziewczynek o tym imieniu, choć moze już coraz mniej.
W rodzinie u mnie znowu praktycznie same Julki, Amelki, Marysie, Brajanki, Marcelki, Kewinki, Kalwinki, Eryczki i inne takie. Ostatnio jest moda na krzywdzenie chłopców takimi imionami. W zestawie z nieciekawym nazwiskiem brzmią czasami rozbrajająco. Ale cóz. Wybór należy do rodziców. /niestety/

Love, jak będziesz miała parkę, to mam pomysł na imiona: Pulcheria i Prosper, Rita i Roch, albo Rozamunda i Saturnin 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No... sporo jest teraz Nadii,Julii,Amelek, Emilek, Pol, Marysiek itp.
Choć Pola, jest takie fajne że na serio mi się podoba, ale moja mama już mowi do brzucha, Pola, Polinka i takie tam :P a ja do brzucha mowie Filip, Filipek, Fifi, Filipinek, Fifiątko, Filipiątko, Fifuś, Fifunio,Fifarafa i w ogole wszystko z Fi:P Moje Fifiątko ukochane 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałam Filipka, a wyszedł Bartoszek. Bo "Filip z konopii"...mój stary jest niereformowalny hehe 🤪 zapomniałam o Nadiach i Natanach/Natanielach...tez tego jest. I jeszcze Oktawie (skody). No i szczyt moich znienawidzonych imion, czyli Maksymilian...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdaqrzona a moze Fifol? oczywiscie zartuje 😁
Chłopakowi to Gerard 🙂) hah
Mi sie Oktawia podoba ale moja kuzynka tak ma 😞 picza jakby innego nie mogla miec hehe
Albo Igor ale mam chrzesniaka Igora i bym tak nie dala na imie, Antos tez kuzynki syn ma tak na imie a mi sie to podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama też się śmieje, że ' wyskoczył jak Filip z konopii' ale ja jej powiedziałam, że to nie jest śmieszne i że będzie Filip, że niech ma swoją Polę , że jak będzie dziewczynka może być Pola:p
Ło matko! No na mnie Maksymilian też działa wkurzająco ;/ to mi się kojarzy z ' Maksiu' a Maksiu to się wabi co 4 pies na wsi:/ sama znam z 10 Maksiow psow:P No i Maksiu mi się kojarzy z takim łysym, rożowym tłuścioszkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fifol, może być 😁
Gerard to takie śląskie chyba nie? hehe, nie no 😜 kojarzy mi się dziwnie, ale lepsze niż Maksiu 😜
Oktawia, znam jedną:P Oksana mi się podoba, ale mi się rownież kojarzy źle... niemal kurewsko, ale podoba mi się, Igor kiedyś mi się podobało 😁
A i Alanow jest dużo 🙂
A może by tak nazwać coreczkę staro a oryginalnie, bo jakieś nowsze i przystępne imiona są dawane często. Np. Urszula- ładnie 🙂 Ula, Ulcia, Uleńka 🙂 Dorotka- też fajnie, Dorotka, Dorcia 🙂
O i dużo jest Hanek, choć Hanna, piękne imie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 🙂) ludzie daja zawsze dzieciom psie imiona a psom ludzkie...
Ja mam teraz psa Maryche i mialam kota Angele 🙂) ahha i tak dzieciom teraz dami kiedys powiem ze ma imie po psie 😁
Albo w LO mialam kolezanke co Sonia miala na imie- i do niej zawsze suko wolalam... bo jej nie lubilam a ta sie rzucala ze sobie nie zyczy haha 🙂)
W sumie nie jej wina ale moja tez nie ze mi sie tak kojarzyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...