Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja sobie kawkę muszę wypić, bo nie wyrabiam...ale jak na razie to sobie smak popsułam miętowymi mentosami.
Kurde, jak ten czas leci. Już mi się kończy 16 tydzień, od jutra wchodzę w siedemnasty, a dopiero co robiłam test 🤢 ani się obejrzymy, a kruszynki będą z nami.

Sztunia, ale zajebista ta Twoja córa 🙂 też chcę taką 🙂 hehe a brzunio śliczny, ale kurna, ja mam chyba większy ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 😞
Sztunia, piękna masz coreczkę! naprawdę jest taka z twarzy taka taka no nie umiem tego określić 🙂 pewnie są z nią niezłe perypetie:P a brzuszek Ci rośnie, wygląda jak byś miała przedtem umięśniony?
Co macie dziś na obiad?? ja pierogi ruskieeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 już posprzątałam, tzn ogarnęłam, warzywa na pomidorową obrałam już dawno, teraz zaraz lepię z mamą pierogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czy może ktorejś z was dzidzia odbiła się już od pęcherza moczowego? bo chyba za wcześnie aby w niego aż tak kopła, ale moja dzidzia odbija mi się i to już z 3 razy od pęcherza, pełnego rzecz jasna 😠 najgorszy był 1 raz... było nie przyjemne, bo ja od 15 tygodnia cały czas mam wrażenie że dzidzia uciska mi pęcherz i często sikam, bardzo często i cały czas mam pełny pęcherz. Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
A czy może ktorejś z was dzidzia odbiła się już od pęcherza moczowego? bo chyba za wcześnie aby w niego aż tak kopła, ale moja dzidzia odbija mi się i to już z 3 razy od pęcherza, pełnego rzecz jasna 😠 najgorszy był 1 raz... było nie przyjemne, bo ja od 15 tygodnia cały czas mam wrażenie że dzidzia uciska mi pęcherz i często sikam, bardzo często i cały czas mam pełny pęcherz. Wy też tak macie?

mi obdarzona niesamowity ból :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszły koleżanki z dizeciakami, a Maja zamiast iść spać to szaleje w łózeczku i rozwala zabawki 🙂

no kiedyś umięśniony byl mój brzuch nawet bardzo, ogólnie kiedyś duzo ćwiczyłam, ale jak prace aczęłam, do domu się wprowadzilismy, pierwsza ciąza to nie robiłam nic oprócz wrócenia do wagi i trochę skóry i tłuszczyku zostało, ale obiecąłam sobie że teraz nie bede więźniem cyca i mleko bedę odciagać i smigać na fitness albo na siłkę, bo nie zdzierzę tego bębna co mi zostanie, ale jak to moja siostra mówi mószisz godzić się z grawitacją i pewne rzeczy po 30 po prostu się dzieją.
tego trochę się boję ale nie spocznę na laurach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, że też się boję co to będzie. Wytrzymam jeśli będę tzw pączusiem, bo mi się takie kobitki podobają, ale boję się, że będę ni jaka... że ani pączek, ani szczupła tylko wszędzie obwisła skora. Zwłaszcza, że ja jestem osobą co ma 0 mięśni, jedynie mam na nogach. Nigdy nie ćwiczyłam, czasem na wfie aby mi dostateczny postawiła bo dopuszczający to tak lipnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...