Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mulant to niech przyjdzie się z dzieckiem pobawić to wted mi ulzy a nie sałatki robic umie albo wnusi sweterki kupować ale zeby pobawić się z nią z godzinę to jej w dupie szczypie to niech zdupia z taką pomocą. Ja jestem bardzo cięta na teściów bo sa to ludzie bardzo pesymistyczni i wiecznie niezadowoleni z zycia, na naszym weselu jak potrzyłam to tesćiowa miała minę jak na pogrzebie, jak się dowiedzieli że bęziemy mieć Maję załamka teraz tez im nie pasuje, więc sory ale ja od nich moge tylko czeki przyjmować 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no masz rację, tylko,że z małą i tak nie ma kto zostać więc muszę ja:P dobra ciocia 😁
Wiem,że to okrutne i pozbawione uczuć spostrzeżenie z mojej strony, ale ona jest przeziębiona, albo jakąś grypę złapała i jest święty spokoj. Bo śpi teraz a nie skacze jak małpa w lesie i robi mi na złość, zachowuje się normalnie jak 3 letnie dziecko a ma 7 i chodzi już do szkoły 😜
Love, powiedz swojemu haha niech ściąga gacie i tańczy 😁 jeszcze na końcu inne atrakcje :P
Sztunia, teściowe to są w większości łajzy. Moja koleżanka ma taką teściową jak Ty:/ ta kobieta owszem, kupi coś dla dziecka, ale zrobi wszystko aby doprowadzić do niezręcznych sytuacji.. tak jak Twoja z tą sałatką. Weź ją pierdol jak zrobiła sałatkę niech se ją żre:/. Pewnie nie dobra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie wyładowalam.......nawet Niko bronił mamusi.Powiedzial mezowi,ze nie ma mnie denrwowac co brzuszek mnie pozniej boli.Wkoncu sie zabral do pracy......obiadu nie bylo 😠maly chcial bagietke to mu upieklam.teraz sie bawi na dworze.Maz sie swoje dowiedzial-dawno tak nie bylo.Ale przykro mi,ze nie umiem sama drzewa taczka wozic,bo ona sama juz jest ciezka,a co dopiero z drzewem.A palic w piecu bede musiala.
Biedny Alanek musial sie denerwowac......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona lepiej niech nie sciaga tyh gaci i nie tanczy bo i tak nic z tych pozniejszych atrakcji nie wyjdze bo nie moge 😞((((

No jak jest chora to coś dobreego w tym zlym.... oczywiscie nie ciesze sie ze chora ale przynajmniej masz spokoju troche jak spi...
mimo wsyzsko bidulka, nie lubie jak dzieci chore są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, a no tak, Ty nie możesz 😞 w celibacie też można inaczej 😎 bez stosunku 😎 ale to wiadomo co 🤪 ale o co to chodzi tak naprawdę, że nie można? nie można mieć wkładanego penisa, czy to chodzi o orgazm? bo ponoć tam powoduje drgania i lekkie skurcze macicy 😜
No no właśnie, mi też jej szkoda i też nie lubie jak dzieci chore, ale niech śpiii 🙂
Izunia, no właśnie kurde. Tak nas wszyscy nawkurwiają a dzieci w brzuchu nic nie winne i wystraszone siedzą tam 😞 łoj tam, to że drewna nie możesz wozić to chyba nic nie tracisz 😜 niech mężuś wozi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nie moge bo gin zabronił, juz dosyć miiałam problemów ostatnio wiec wole nie ryzykowac jak na razie. Pozatym nie wolno mi sie meczyc 🙂
No a same pieszczoty raczej mnie nie zadowol- jestem bardzie wymagająca 🙂
o niec spi sobie, ona odpocznie i ty tez .... wam 2 na dobre to wwyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O To widze , że Ty damskie macho jesteś 😁 ale dobrze, niech się faceci starają. A też czasem przecież można wytrzymać bez jakiś czas 😉
No śpi ale już jest moja mama to nie będzie tylko mnie męczyć 😜 kurde co tak reszta zamarła
:/
ja pieke biszkopt z kremem , z galaretką i owocami bo coś mnie naszło 😜 mniam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mozna mozna 🙂) ja szczerze mowiac to mimo ze ma ochote t nie chce mii sie- lenia mam 😁
Jedno wyklucza w sumie drugie ale tak juz jest ze mna.
No to ty uwazaj zebys od malej ni zlapala jakiegos wiruska... mialam juz wczesniej pisac...
ja jem czekoladki i juz druga bomboniierke w rece dostalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty to tak samo jak ja 😜 też ochota jest a jakoś mi sie nie chce, bo to jednak sztuka jest i gimnastyka 😜
No właśnie kontaktu z nią nie uniknę, ale staram się jakoś blisko się z nią nie przytulać i w ogole 😜
Ooo to Cię na słodkie napadło;p mnie też ale czekam aż siostra przyjedzie z bananami bo nie mam a potrzebuję 😠 😠
kurcze ciekawe co z Ggulkiem? ona w sumie też w drugiej ciąży jak Ty i mam nadzieję, że nic nie jest:/ bo coś ucichła:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widać,że wieczór się zbliża,bo u nas na forum jak zawsze o jedzeniu 😁Ide małego pod prysznic wsadzić niech się myje.Pózniej ja ide.O 19 mają przyjechać znajomi,ale oni zawsze sie spózniają 😠Kurcze koleżanka ma być właśnie chrzestną do maego i co może też będzie taki spóznialski?Ale ona się ucieszy jak się dowie,ale to dopiero jak Alanek bedzie już z nami.Ona jest jedynaczką i raczej chrzestną nie będzie.Chyba,że u kuzynki/a.

Ide pózniej się odezwe,ale mam zjebany humor.Masakra.
Ale męża chyba coś ruszyło......czy zawsze musi dojśc do kłótni,żeby drugi zrozumiał o co nam chodzi 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pisaly... moze czasu nie maja- mam nadzieje ze tylo czasu nie maja...
ja u siebie mysle o moich dwch siostrach bo wpada ale wolabym uzynkeco u jej synka jestem chrzestna... nie wiem co zrobie... bo ja zabiore jedna siostre kuzynke do druga siostra bezie zl, a ajak zabiore dwie siostry to ja nie bedezadowlona..
a nad ojcami chrzestnymi to niec Michu mysli bo janie mam kogo zabrac... a kuzyna chyb tylko jednego ale to tylko w ostatnecznosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z chrzestnymi to trzeba dobrze wybierać......ja tam siostry ani brata nie biore.Ta jedze w zyciu,a brat nie ma bierzmowania.A wiec z tym problemu nie mam 🙂Do Niko jest brat mężą-żałuję,że sie zgodziłam i kuzynka męża-też wogóle si nie interesuje małym.Teraz biore koleżanke i druga osobe to nie wiem.Ale nie musi to byc facet.Do blizniaków jest 3 grzestnych i ja .
Ale Alanek sie wierci.....po kąpieli to mu sie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
No to ja mam z bratem tak, za żadne skarby go nie wezmę:/
A no wybrać chrzestnych to jest sztuka. Mi starzy takich chukowych wybrali, że chrzestny był na chrzcie.. tylko:/ a chrzestna w miare, jest ze mną w ciąży, chyba:P



jak to chyba?Z rodzina to sie dobrze na zdjeciu wychodzi i chyba nic wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...