Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny! :*
Tutaj ggulek, ale niestety tak dawno nie byłam na koncie, że nawet po odzyskaniu hasła nie chcą mnie zalogować... Nie było mnie tak długo ponieważ najpierw walczyłam z sesją, a potem po przeprowadzce czekaliśmy na zamontowanie neta 😉 Ale wróciłam, wiem wiem strasznie się stęskniłyście :P:P:P
Witam wszystkie nowe marcówki, które pojawiły się podczas mojej nieobecności 🙂 Postaram się trochę nadrobić i poczytać co pisałyście, ale tyle tego jest, że nie obiecuje, że uda mi się wszystko ogarnąć, ale spróbuję chociaż większą cześć 😁 Brakowało mi Was niesamowicie 🙂
Jeśli chodzi o moją ciążę wszystko jak na razie przebiega super, wiemy już, że to będzie dziewczynka - Emilka 🙂 Czuję codziennie mizianie w środku 😉 Będę do Was pisać w miarę moich możliwości bo od pn do pt siedzę na uczelni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OOO Ggulek fajnie, że wróciłaś i gratuluję dziewczynki 🙂 Love ja myśle ,że te 2 łyki to na bank ci nie zaszkodza, zaraz jade z mężulem do kina na "Baby są jakieś inne" także nie wiem co z tymi fotkami czy uda mi sie dziś wkleić , ale jak nie to rano to zrobie.Trzymajcie sie buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no z tego co już zauważyłam większość dziewczynek 😉 Love będziesz miała na pewno bardzo zżyte córcie, bardziej niż by to byli chłopcy 😉 Nefre, Kubuś - śliczne imię, myślałam o nim w przypadku chłopca 😉 Izunia, doczytałam, że masz 5 letniego synka, tak? Dzieci w takim wieku przechodzą fajny okres : a dlaczego? po co? kiedy? itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no pewnie że czerwone wino jest dobre na krew 😁 Moja koleżanka miała zalecaną lampkę czerwonego wina raz tam na jakiś czas w ciąży 😁

Ggulek! no wreszcie, bo żeśmy się martwiły:P ojej jak dobrze, że wszystko dobrze 🤪 🤪
To masz dużo wrażeń teraz i pewnie zero nudyyy 😁
No i GRATULUJĘ DZIEWCZYNKI!! ja się dowiem we wtorek 🤪 tzn. chyba, jak nogi rozłoży , mam połowkowe w tedy usg 😁
Oj ja też czuję ruchy 🙂 tylko ja nie czuję głaskania, tylko od razu z grubej rury, albo kopniaki, albo jak się przemieszcza, albo czuję takie podskoki, zwłaszcza w nocy 😜
Cieszę się, że na serio jesteś. W końcu łączy nas ten sam termin 🙃 🙃 chyba, że przesunęli Ci? a jak tam brzusio??? Rośnie? duży już? może dałabyś fotkę do galerii do profilu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
ale mnie dzisiaj nosi......musze komus wpierdolic.Tylko komu?Niko moje oczko w głowie to nie ma szans.....juz na mezu sie wyżyłam przez skypa-ale za co go opierdolilam to nie wiem.Szok co sie ze mna dzieje 🤨

no fakt szkoda ze meza nie ma bo jemu bys wpierdolila 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Izunia, spokojnie jak na wojnie 😜 ja też tak mam w ciąży:/ dziś moj M dzwonił do mnie, to już miałam go zjebać bo taki miałam nastroj, ale miał szczęście , że się spytał ' kochanie a wiesz co mi się chce?':P ja oczywiście wymieniam, choć wiem o co chodzi: jeść, srać, palić, piwa, falę zbrodni, wodki. No odpowiedź była jednoznaczna z jego strony : 'Ciebie 😜' No to serce mi zmiękło i go ominęły chłodne słowa przepełnione czarą goryczy :P

Love, no normalnie mam jeszcze wiele innych pytań aczkolwiek zadałam te co najważniejsze;D
A co do wpierdolu, to chłopu zawsze można 🤪 oczywiście z rozsądkiem 😜 chociaż nie.. nie każda może. Ja tam mogę bo ja się bić nie umiem i ręce mam chude i słabe, to jak mojemu nie raz walnę to się ze mnie tylko śmieje, ale mi za to lżej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
haha Izunia, spokojnie jak na wojnie 😜 ja też tak mam w ciąży:/ dziś moj M dzwonił do mnie, to już miałam go zjebać bo taki miałam nastroj, ale miał szczęście , że się spytał ' kochanie a wiesz co mi się chce?':P ja oczywiście wymieniam, choć wiem o co chodzi: jeść, srać, palić, piwa, falę zbrodni, wodki. No odpowiedź była jednoznaczna z jego strony : 'Ciebie 😜' No to serce mi zmiękło i go ominęły chłodne słowa przepełnione czarą goryczy :P

Love, no normalnie mam jeszcze wiele innych pytań aczkolwiek zadałam te co najważniejsze;D
A co do wpierdolu, to chłopu zawsze można 🤪 oczywiście z rozsądkiem 😜 chociaż nie.. nie każda może. Ja tam mogę bo ja się bić nie umiem i ręce mam chude i słabe, to jak mojemu nie raz walnę to się ze mnie tylko śmieje, ale mi za to lżej 😜


ej skąds to znam 🙂) hahah 🙂 ja tez jak walne to się ze mnie moj smieje, chociaz kiedys sie umialam bić 😁
Wy to macie takie humory a aja raczej zawsze sie smieje 🙂) jakos zmian nastorju zadnych nie mama 🙂 bic tez raczej nikogo nie bije chyba ze na jaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona też się cieszę bo było mi źle bez Was 😉 Nie nie, mam dalej 9 marzec 😁 Heh no ja na nudy nie narzekam, ale teraz wolałabym się pobyczyć przed TV, a nie jeździć na uczelnie 😉 Kurde ja dopiero czułam z 5 kopniaków, tak to tylko mizianie i łaskotanie 😉 a jak znosisz rozłąkę z Twoim? Zaraz mój mi zrobi foto i umieszczę bęben 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniec rodzinnej niedzieli zakończyło się lekka wojną o okulary, bo dosyć ze mam jedno już ucho to michał się nan nich położył
nos dalej zatkany, ale jestem po pysznym obiedzie u mojej mamy i jutro tez idzemy więc mam labę
ale szczęście u mnie jest takie że już pomału hamuje z tym zarciem tzn, widze po sobie ze się tak nie objadam, z Majką stopa zrobiłam w 7 miechu teraz mam w 5 wiec dobrze bedzie
ggulek hello, witam witam bo ja niekojarze 🙂 chyba przybyłam już po twoim zniknięciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, no wielki masz już brzusio 🤪 to ciąża widoczna 😁 no ja nie dziwie Ci się, że Ci źle było bez brzuszka, bo ja bym nie wytrzymała 😞 to dobrze, że masz na 9 dalej 😁 bo ja też, chyba, że po usg coś się zmieni;D
No mam nadzieję, że chłopiec, ale jeśli dziewczynka to będzie dla mnie niespodzianka miła 🙂 Ważne, że Ty też się cieszysz tą dziewczynką Emilką 🙂
Hm.. Moj M za 2 tyg wraca na stałe, także już lepiej między nami 😁
a powiedz mi, czy powiedziałaś już rodzicom o radosnej nowinie? bo ostatnio, tzn. w sumie dawno już temu mowiłaś, że nie wiedzą. Jak zareagowali jeśli wiedzą już?

Love, smacznego 😜 nie wybrzydzaj 😁 mi kąpiel na zimne stopy pomaga też 😁 dziś po kąpieli też miałam ciepłe, ale już mam zimne. Czytałam,że w ciąży to normalne, bo dziecko krwiobieg jakoś tam zmienia ale to wiadomo 😜 ale ja tam przed ciążą miałam zimne kończyny:P

Sztunia, pewnie Ci się w nocy ciężko oddycha z zapchanym noskiem 😜
a rodzinne obiadki najlepsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, ja też nikogo jeszcze na serio nie pobiłam, może czasem mojego M, ale ja go bije nie logicznie, macham kikutami w powietrzu, za włosy go ciągnę, a potem sama gdzieś niechcący się walnę i potem płaczę a on się śmieje jak regularny debil 🙃 ale tak z zamiarem to nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wybrzydzam wcale...
a na krazenie to winko zapodam sobie 🙂 zartuje oczywiscie 🙂 zabralam skarpety z zakopanego od babko gertrudy i mnie grzeja, + kocyk i koldra... meza nie licze bo ma mnie dzisiaj w dupie- taki skacowany dalej 🙂
a co do pobicia to mi sie na imprezach zdarzalo jak jakas laska mnie wkurzyla ale teraz to ja przeciez musialam spowazniec i koniec takich akcji 🙂
o wlasnie gulek powiedzialas juz rodzicom? 🙂) jak tak to jak zareagowali?
sztunia kurde teraz kazdy chory, oby ciebie tak powazniej nic nie dopadło

ja pazurki pomalowalam ale rano na 100 zmyje bo cos mi sie nie widzi... jakis taki kolor dziwno truskawkowo koktajlowy ;/ ni to czerwien ni malina... w piizz... z takim kolorem 😞
no i ide tego placka zjesc bo przeciez nie wywale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...