Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha Love no nie możliwe:P a i dobrze, po co lubić skoro ona nie lubi chyba 😜

Ch*j mnie trafi. No zaraz urodzę po prostu 😞 moj brat przyjechał i na gorze nad moim pokojem w mieszkaniu jest impreza:/ 30-latkowie bawią się, impreza jest nade mną rowno, a na ziemi leży wierza i ten głowny głośnik bassowy co daje bass. Oni najebani śpiewają:/ i nie mogę spać 😞 cały czas płakałam w łożku bo słysze kroki, muzykę, słowa, piski, wrzaski
:/ ale brzuch mi stwardniał ze wkurwienia i podniesionego ciśnienia więc stwierdziłam, że czas się wyluzować, i zagłuszyć ich moją muzyką ale się nie da, ale i tak spać nie mogę:/ dlaczego muszę mieć pokoj w takim miejscu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde.... obdarzona chyba bym poszla ich uspokoic... sami nie mieszkają i by się mogli ogarnąć!!!
nie no co do teściowej to miła była nawet, ale po prostu żebym ja kogoś polubiła po złym pierwszym wrażeniu to by musiało minąc sporo czasu. Ja praktycznie wcale sie nie oddzywałam bo nie mam o czym z tymi ludzmi rozmawiać, najadłam się, pouśmiechałam i do domu. 🙂
O właśnie rano mój tata wrócił hehe... muszę sie iść przywitać bo dopiero się obudziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, ja to zawsze to samo, pouśmiecham się, poudaję miłą:P a teściowa może i miła Twoja, ale ciekawe jaka by była na kolejnych spotkaniach 😜 a mowiła coś o brzuchu? albo o bliźniakach?
i jak tam tata:P?
Mulant, haha no to musiałaś się nieźle wystraszyć 😜

ja ogarnęłam chałupę, spać poszłam po 5 😞 a takto cały czas muzyki słuchałam aby niesłyszeć tamtych hałasow. Pomyślałam, że po prostu pośpię do 13 w południe, ale moj M przyjechał, zrobił swoje, poprzytulał i pojechał 'gdzieś' po 'coś' ale nie chce powiedzieć 😜 ja tam się domyślam 😜 i se nie pospałam, a humor mam tak zły, że szok 😞 jeszcze moj brat wstał na kacu i wysiorbał z gara 1/2 krupniku, ktory był surowy prawie, bo ja miałam pokroić i wrzucić do niego ziemniaki i zabielić go. Eh;/ kurwa, jak tu żyć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, ja bym mu zajebała wazówką i utopiła w tym garze. Nic mnie tak nie wpienia, jak facet na kacu, który zachowuje się, jak nieokrzesany troglodyta, poszukujący czegokolwiek w stanie płynnym. Ja za takie coś już bym mu rano zrobiła pobudkę jakąś wściekłą muzą, a na obiad dała kluchy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, ja bym każdego zjebała , bo też nie cierpię tego:P tam jak by sobie raz czy dwa siorbnął to luz, bo sama tak robię, ale on 3 razy po 3 minuty siorbał ale ja mu nic nie powiedziałam bo ja się z nim mało odzywam, bo on jest jebnięty, choć to moj brat 😜 bym dostała takie zjeby , że szok jakbym go upomniała. A szkoda, bo czekałam na ten krupnik z miesiąc 😞 to była moja zachcianka, a oprocz mnie, jeszcze moja mama, siostra i jej chłopak i jej synek 😞 a zupki mało zostało 😞
ale jakby tak Moj M tak zrobił to zjebka + separacja na cały dzień+ celibat na 5 dni;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam się z astra hehe 🙂)
A wyspałas sie chociaż obdarzona?
no 100 pytań na minutę, dej spokoj.... chyba głupia nie jestem i wiem że ją to nie interesuje. Pytała się o płeć, imiona, jak się czuję, jak z nimi.... kurwa nie wiem po co... jakby chciala wiedzieć to by czasami chodziaż do synusi swojego zadzwoniła i się zapytała... Kurde babacią bedzie i nawet nie wie czy wnuczki czy wnuczka... czy co tam może byc, nie wie jak na imię... no żal jak nie wiem.
Ale ważne że już po wsyztskim, tylko że Michu powiedzial ze jak bedziemy wracac to samolot z Wawy mamy i wpadniemy do nich dzien wczesniej... jak ja bede miala u nich caly dzien wytrzymac to nie wiem... chyba posymuluje ze sie zle czuje, albo ze spac mi sie chce...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, nie nie wyspałam się, ale piję kawę-siekierę choć nie powinnam ale nie mogę teraz spać 😜
Haha udawała zainteresowaną:P trochę głupio z jej strony że właśnie nie dzwoniła do syna i się nie pytała, bo dziadkowie przeważnie o wynikach badań, usg, płciach i imionach wiedzą jako jedni z pierwszych 😜 Ja ba Twoim miejscu na bank bym symulowała:P najelpiej mdłości, w końcu to ciąża , co prawda 2 trymestr ale mdłości zawsze mogą się zdarzyć.
Ja swoich teściow nie znam w ogole tylko ze zdjęcia:P ale posłali mi czekoladki i wielki żel pod prysznic no i pytają się zawsze o wszystko i wiedzą, jaka płeć, imie, czy zdrowe:P poznam ich za miesiąc 🤪 🤪 będzie jazda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
bo dziadkowie przeważnie o wynikach badań, usg, płciach i imionach wiedzą jako jedni

a ja ci powiem że nie wszyscy się interesują moi mi się o nic nie pytają i jak bym nie mówiła to by nic nie wiedzieli bo są sobą zajęci drugą miłość przeżywają kuźwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love no takie sztuczne zainteresowanie jest do dupy;/
Mulant, no nie wszyscy, ja mam to szczęście że moi się interesują:P ale moi starzy też miłość przeżywają swoją drugą albo trzecią 😜
Astra, no to syropek 😜
Nie mam kurde siły;/ mały kopie, a ja bym zjadła coś słodkiego aczkolwiek żelki obrzydły mi się:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...