Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia1986op napisał(a):


🤪 🤪kochana mamusia 🙂

Ej no bo tak jest 😁
Ja znam bliźniaki, chłopak jak z obrazka, a jego siostra masakryczna jest i to jest niesprawiedliwe 😁
A mój Bartuś śliczny jak dziewunia, ciekawe jaka Wikucha będzie 😎

Czasami los jest niesprawiedliwy, dlatego tak piszę :P ale dla mnie i tak będzie pewnie najpiękniejsza na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widzę,że tu poranne rozmowy się odbywają 😁
ja też nienawidzę wind, nawet jak jestem w jakiejś galerii czy coś, i pełno osob w windzie to ja jestem tak posrana, kreci mi się w głowie, słabo i niedobrze 😁

Ja też nie miałam podejścia do dzieci długo długo, zwłaszcza do cudzych, nie umiałam do nich slodko-głośnym głosem zagadać ' cześć smyku! ale Ty jesteś piękny. Gdzie masz mamę, o jakie masz ładne zabawki 😁'
jak coś to mowiłam normalnie, nie ciapciałam się , jakbym gadała z dorosłym spokojnym głosem ' oj jaki Ty jesteś słodki bobasek'. Ale zawsze lubiłam dzieci, jednak wstydziłam się z nimi tak obchodzić. Chyba że zajmowałam się siostrzeńcem czy bratanicą, to jak swoim 😁

Już z mamą postanowiłyśmy że nie będziemy ciapciać , ciumciać i ciu ciu ciu do Filipka typu ' choć do mamci Ti śłodziutki klolewiciu mamusiny, Ti ziabko moja' bo jest to udowodnione że przyczynia się to do tego,ze dzieci poźno zaczynają mowić normalnie, wyraźnie. Będę mu słodziła, ale nie ciapciając się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej z tym ciapcianiem to prawda, obdarzona 🙂 u nas wszyscy ładnie i normalnie mówili do Bartka, to i on sie nauczył ładnie i wyraźnie mówić, bardzo szybko zresztą. A jak mój kuzyn z żonką tak seplenili do dziecka, to Maryśka nie umie mówić "ż", tylko takie "Zi" jej wychodzi na przykład. I nie jest żaba tylko ziaba, nie barbi tylko bajbi, itd. Niekoniecznie przyczyna musi być w tym,. bo niektóre dzieci tak mają, ale sądzę,że jakiś wpływ miało to na pewno na jej mowę.

W sklepie byłam, ślizgawica niemożliwa 😁 przeprosiłam moje glany z licealnych lat, bo mi obdarzona właśnie ty przypomniałaś,że je mam, pisząc o siostrze hehe 😁 ale teraz mam przyczepnosc 😁 Tylko że zawiązałam co drugą dziurkę coby się nie wysilać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, no te ciapcianie jest niedobre 🙂 moj siostrzeniec ma 11 lat a sepleni, tylko że on ma mieć wycięte migdałki bo ma giganty i to ma wpływ i on chciałby ładnie mowić a nie nie umie 😁 ale moja bratanica:/ ma 7 lat a tak się ciapcia, że masakra a jej babcia czyli mama jej mamy tak do niej psi psi psi ciu ciu ciu i ona nie umie powiedzieć normalnie. I ona nawet specjalnie nie raz udziecinnia mowę, tak mnie to wkurwia:/ ale są też inne czynniki wpływające 😁
hehe no na taki śnieg też bym glany założyła ale nie posiadam 😁
ej u mnie jest na plusie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Nie mogłam się z łóżka podnieść, łepetyna pęka.
Z tym ciapcianiem się macie rację, do dziecka trzeba mówić normalnie, chociaż jak się patrzy na takiego malutkiego, słodziutkiego brzdąca to język samowolnie zmiękcza niektóre wyrazy 🙂
Co do dzieci to ja je kocham od zawsze a one mnie, w końcu pedagogikę przedszkolną z wczesnoszkolną kończyłam 🙂
Ja dzisiaj na obiad upierdzielę brokułową, nie chce mi się jak cholera, ale obiecałam Michałowi, że mu zrobię.
Idę gotować.
U nas leje deszcz 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Nie mogłam się z łóżka podnieść, łepetyna pęka.
Z tym ciapcianiem się macie rację, do dziecka trzeba mówić normalnie, chociaż jak się patrzy na takiego malutkiego, słodziutkiego brzdąca to język samowolnie zmiękcza niektóre wyrazy 🙂
Co do dzieci to ja je kocham od zawsze a one mnie, w końcu pedagogikę przedszkolną z wczesnoszkolną kończyłam 🙂
Ja dzisiaj na obiad upierdzielę brokułową, nie chce mi się jak cholera, ale obiecałam Michałowi, że mu zrobię.
Idę gotować.
U nas leje deszcz 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Idę jakiś obiad wyczarować. Nie mam w ogóle apetytu od kilku dni to i przez to gorzej mi się przygotowuje jakieś ciekawe posiłki :/




to ja tez poprosze 🙂U mnie sie chyba obiad bedzie nazywac bułka z masłem...hihihi


To zapraszam na kotlety z piersi z kurczaka, ziemniaki i marchewkę z groszkiem 😉

A u mnie słońce pełną parą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po obiadku...jaka cisza 🙂
Bartek był z babcia na sankach, to zjadł i rosół, i mięsko z ziemniorami i surówką 🤪
Dał sobie łebek objechać maszynką, wykąpany, drzemie sobie na podusi. Ja sie boję,ze jak się walnę koło niego to usnę i nic mnie nie obudzi hehe dlatego zrobię sobie kawkę z mlekiem 🙂

W ogóle całe ciało mnie swędzi, najbardziej plecy, brzuch i piersi, przesusza mi się skóra i musze ją co chwilę smarować. Jaka ulga od razu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia napisał(a):

astra nie ma to jak wiara w swoją córczkę 🙂 upłakałam się ze śmiechu

hehe ależ ja wierzę, wierzę 😁 tylko czasami mnie takie różne głupkowate myśli nachodzą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra mnie też
smiejey się ze jak Maja taka piekna to może Poli całą urodę zabrała ipaszczurek będzie 🙂

mam zgage po cieście, bo byłam na kawce u kolezanki
obiad u rodziców żeberka w kapuście wiec znnowu moge się lenić
sniegu u nas masakra, odśniezarka nie wyrabia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, mój chłop to ze zup najbardziej lubi piwo chyba 😁 a tak serio to jedynie rosół i żurek z jajcem zje bez wysiłku, bo przy innych zupach się męczy hehe Za to Bartek nie jest wybredny i ta brokułowa właśnie ostatnio bardzo mu podpasowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...