Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lady, no one tak się skulają 🙂 To zdjęcie zrobiłam jej w sypialni na narzucie mojej mamy, a że to zimne pomieszczenie to śpi zawsze jak kłębuszek zwinięta 😁 Ale jak śpi na kocu koło grzejnika przy moim łożku to już śpi wyciągnięta po długości bo jej gorąco 😁

Astra, ja też już mam wyje**** na to wszystko i też w ogole identycznie myślę to samo co Ty. Mi się wydaje, że to co ona tu pisała, opisywała co robi/robiła i będzie robić, że mieszka we Włoszech, że ma bliźniaki, że jest taka młoda i ma takiego męża przystojnego fotografa a sama jest super hiper fotomodelką i że wszyscy jej zazdroszczą, że jest samodzielna, że pracuje w hotelach i inne bajery to to wszystko to są/były jej marzeniami... ona chyba prawdopodobnie o tym marzyła i dzięki temu naszemu forum czuła się w tych marzeniach jakby były prawdą.. a podejrzewam że wieczorami kładła się do łożka ze świadomością, że w ciąży nie jest, fotografa swego nie ma ( choć może takowy istnieje a ona go kocha i przez niego tak marzy,) itd w ogole nie ważne, nie wiem TAK TYLKO MNIEMAM 😁 stworzyła se swoj wymyślony świat. Może jest w ciąży rzeczywiście, a może bardzo jej pragnie. Ch*j z tym 😁
walczę ze snem! kawy nie będę piła ale cokolwiek zrobię to wyląduję w łożku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja właśnie idę sobie zrobić kawę 🙂 Włoski mi wyschły same, niech one już urosną, bo masakra z nimi 😁 Jak wysuszę, to stoją jakby piorun w miotłę pierdolnął, a jak same wyschną to się wywijają na końcach i w ogóle mam fryz jak Marta Mostowiak - tylko, że w czerni haha bez kitu.Ale już dzięki Bogu mam co prostować, bo do niedawna nie miałam za co złapać.Ach te hormony na początku ciąży - to one mnie podkusiły zeby kłaki do pasa na krótko ściąć i teraz mam 🙃
"Chłopi" lecą na dwójce za godzinę 🤪 a,ze uwielbiam to obejrzę. Umaluję się wreszcie, ciuszki mam uszykowane, więc moge jechać i się rozkładać na fotelu 😁

obdarzona, dobrze,ze za marzenia nie karają - no, chyba,ze banem 🤪

i daj mi swoje włosy... 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słoik wiśni z kompotu pozarty,
dziecko spi
ja tez łeb umyłam,
nawet wierszyk wymysliłam do laurki 🙂
spagetti zrobie i tą jebana trawe musze jeszcze wyciąć i w Poli pokoju ogarnąć bo Michał chce malować (czy ja to juz pisałam, czy mi sie wydaje) 🙂
tapicer zamówiony na 17 lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to czy ktoś czyta czy nie, rypi mnie serdecznie, tymbardziej jesli robi to z sympatii 🙂
wkurzyło mnie na początku to że na takim forum sa ściemniacze

ale nie widze sensu poruszania tego tematu, bo a nóż widelec siedzi i łapki zaciera że znowu jest na jezykach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiec oto moja poezja na dzień Babci i Dziadka 🙂 hahahaha

chodziło o fakty wiec zrozumcie 🙂

Z tatą kupiłam kwiaty
z mamą upiekłam ciastka
Bo dzisiaj jest Dzień Babci i Dziadka
Laurkę przy mamy pomocy zrobiłam
a jak się przy tym świetnie bawiłam
z serduszka małego zyczenia składam
radości, siły, zdrowia, raczki na szyje zakładam
i tulę Was mocno, w policzki całuję
za rok juz Wam pieknie wierszyk wyrecytuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, piękny wierszyk wymyśliłaś z Mają 😁 tzn. Ty, a Maja pewnie Cię mobilizowała i była dla Ciebie natchnieniem 😁
co do tematu Love to możliwe że ręce zaciera że jest o niej mowa 😠

Astra, a no coś gadałaś kiedyś 😁 to teraz będziesz zapuszczać 😁 ja miałam długie baaardzo aż do lipca. Od lipca zaczęłam powolutku podcinać..( taki ciążowy kaprys, a przed ciążą w życiu bym ich nie ścięła) :P i mam teraz poł-długie.

Idę albo spać, albo czytać albo błąkać się bez celu po domu, bo ileż można stukać w tą klawiaturę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahahaha obdarzona ty to naprawde umiesz humor poprawic 😁 Moja mama wczoraj farbujac mi wlosy tez nie mogla wyjsc z podziwu jakie mam wielkie odrosty. Cos mi sie z klawiatura zrabalo jak kot po niej przeszedl i zamiast polskich znakow mam jakies szlaczki. Pisze wiec bez polskich. Wiecie jak to zmienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...