Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia, musicie odczekać, po szczepieniu dzieci bardzo różnie reagują. Rozdrażnienie Nadii jest tu jak najbardziej uzasadnione. Bidulka 😞 A macie może Viburcol? Ja zawsze przed szczepieniem aplikowałam czopek, Grześ po szczepieniu tak już nie "wariował". Viburcol jest bezpieczny, można go podawać.
Trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia biedna mała ale pamietaj ze dziecko i tak przechodzi lzej wszystkie dolegliwosci niz nam sie zdaje ale wy biedaki sie nameczyliscie mam nadzieje ze dzis juz jest lepiej 🙂
CO DO ZUS-u to za pierwsze 33 dni zwolniena placi pracodawca a potem zus dowiedz sie Aniulka czy ksiegowa dostarczyła twoje dokumenty do zusu bo moja niedostarczyła na czas i dostałam dopiero w lutym wyrównanie od grudnia!!!
a ja mialam 20 dni przerwy w L4 i teraz mam znow i interesuje mnie czy znow zakład pracy musi mi wypłacic za te pierwsze 33 dni czy zus juz od poczatku nowego zwolnienia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny dziekuje za slowa pocieszenia - ale bylo bardzo ciezko 😞
W nocy po szczepieniu tak plakala wroc to nie byl placz to byl krzyk nie mozna bylo jej na sekunde odlozyc z rak po szczepieniu juz poznije tylko raz zjadla cyc i pozniej wogole 😞 nichciala nawet mleko w butli jej zrobilismy ale nie chciala 😞
cala noc przespala u mnie na brzuszku - wczoraj natomiast caly dzien przespala budzilam ja ja na cycka bo jednak caly czas ja zmuszalam do jedzenia 😞
wczoraj i dzis to zrobila bardzo rzadkie kupki - ehhh wykoncze sie z tymi szcepieniami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, na pomorzanach obchód był płatny - płaciłam 10 zł za fartuch, jak ktoś był z partnerem, to on też płacił. Także w razie czego weź jakieś drobniaki 🙂

a w ogóle co tam u Was? czytam o córci Montusi, mam nadzieję, że jej córcia będzie już łagodnie przechodziła szczepienia..
a co u NIny? Gosia, masz z nią kontakt? niech wpadnie do Nas w wolnej chwili 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Nadia już doszła do siebie ma jeszce lekkie rozwolnienie wczoraj nawet na moje urodziny zostawilismy ja u moich rodzicow a sami poszlismy do restauracji i na spacer.

Ania233 w Policach nie trzeba nic placic za obchód.

No właśnie kiedy będzie nasz spacer ustalmy coś może czwartek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...