Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem 🙂

wszystko gra 🙂 dzidzia lezy juz głowka w dół 🙂
a ja mam domknieta szyjke 🙂
mała wazy 1580g 🙂

a co do złych info to okazało sie ze niemialam zwolnienia przez 4 tyg i oczywiscie ja dupa wołowa niezwróciłam na to uwagi bo mi pilnowała lekarka zwolnien! a moja ksiegowa nie prosiła o nowe no paranoja jakas !!!! ale w pracy o tym niewiedza ze niemialam zwolniena pfff i co mnie to najgorsze ze za te 4 tyg zus mi niezwróci gryyyyy .........
kurde i co teraz bedzie o 1 wypłate mniej 😞 na same swieta co za paranoja a juz niemowie jak moj maz zły ze niedopilnowałam tego a tak to zawsze mi lekarka w swoje notatki zagladałą i pisał sama wiec myslalam ze mi niepotrzebne to zwolnienie :/
dokładnie 20dni roboczych mi niewypłaca 😞 mam nadzieje ze sie nieprzyczepia ze niechodziłam do pracy w tym czasie a moja ksiegowa zemna rozmawiałą 5 x w tym miesiacu i nic niemowiła wiec niewiem czym ona sie zajmuje gyrrr powinna chyba mi powiedziec ze powinnam byc w pracy skoro niemioalam zwolnienia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ania gratulacje 🙂 wagi maluszka

Moja Nadia waży juz 4120 g a sie urodzila 2850 g ale przybiera na wadze łądnie 🙂

Dzis sprzatam caly czas bo moj tata zajmuje sie dzis wnuczka 🙂 pozniej tylko do lekarza - ide prywatnie do chirurga zobaczyc co mala ma na tej szyjce 😞

Kasia moze Twoja tesciowa ma jakies namiary na dobrego chirurga dzieciecego ktory zajmuje sie naczyniakami ? Oczywiscie prywatnego lub w NFZ chociaz tu to ostatecznie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od lekarza okazało sie ze Nadia ma naczyniaka - chirurg powiedzial ze do roku moze sie sam wchłonac i nie nalezy nic z tym robic. troche mnie to uspokoilo - musimy tylko to obserwowac i pilowac.

Ale mnie plecy dzis bola strasznie 😞 nie moge wytrzymac z bólu 😞

Ania ja tez miałam umowe przedłuzona do dnia porodu, chociaz pracowałam u tego pracodawcy prawie 3 lata - jesli chodzi o dni wolne to oni mi wyplacili za te dni kase nie moglam ich wykorzystac - wiec sie dowiedz jak to jest u Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej.
montusia to dobrze ze samo moze sie wchlonąć. A jak tam kolki małej przeszły?

Aniu u mnie np w pracy wolą żebym wykorzystała urlop niż mieliby mi zapłacić. wiec wszedzie jest inaczej.

jezeli jestes na zwolnieniu to tez licza sie dni wolne 🙂
tak jak pisalam poltora dnia za kazdy przepracowany m-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
widzę, że świętowanie trwa w najlepsze 🙂 choć pogoda nam dziś nie dopisała, to mam nadzieję, że jutro będzie sloneczko nad Szczecinem 🙂
a to ja se swoim słoneczkiem 🙂 miał taką fajną koszulę z muchą, ale ją wybrudził, więc musiałam go przebrać - nie wygląd zbyt odświętnie :P ale przynajmniej mu wygodnie 🙂


buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC KOCHANE MOJE SZCZECINIANKI
ja niemoglam sie zalogowac ani napisac zadnego posta na brzuszku ostatnio i sie denerwowałąm !~
w wielka sobote mioalam grypke zoładkowa 😞 i bylo zle ale przeszłó i dzis wracam do codziennych zajec 🙂 do terminu zostało mi 56 dni :-D
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie ze wszystkimi mamusiami 🙂

Dobrze ze juz po swietach, bo ciezko bylo odejsc od stolu tyle pysznosci kusilo 🙂
Montusia, duzo zdrowka dla malej zeby katar szybko przeszedl 😞
Ania, 32 tydzien juz masz, gratulacje, reszta szybko zleci 😉
Ja od czwartku mam bole brzucha, krzyza, twardnienie brzucha.Czasem lapie mnie wszystko na raz.I jeszcze jak by malo tego bylo to moj facet wczoraj wypatrzyl 3 bociany 😜.hihi Moze cos nam przyniosa w tym tygodniu 😁
Milego dnia zycze wszystkim.Dzis pogoda ma byc ladna wiec trzeba korzystac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...