Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiaczek dzięki wielkie bo szukałam na necie i nic nie znalazłam. Bo wogóle myślałam ze ten sam worek sie zanosi :P taka stara jestem a głupia :P

Tak podaje jej Sab simplex.

Dieta cały czas - tylko zaczelam jesc jogurty tak jak doradziłas 🙂 Wszystko jem gotowane 🙂

Ogolnie zastanawiamy sie czy to takie prawdziwe kolki czy raczej to nie jest jakies stresowe 😞

Ale mamy sposób w godz (17-18) kiedy ma ataki płaczu wychodzimy na spacer i wtedy sie uspakaja przychodzimy cyc kąpiel i znowu cyc i zasypia 😁 - wyrodni rodzice 😞

A z rana byłąm tez w parku powiem Wam laski ze tłumy wózków było 🙂 nawet nei było gdzie zaparkowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia masuj jej jak najwięcej. sproboj tak jak my, kladz na kolanie i jezdzij nia tak jak walkiem do ciasta 🙂 mojemu przechodzilo 🙂 i my jeszcze do tego dodatkowo jak lezal na kolanku to nozkami w ta i spowrotem ruszalismy 🙂

wiesz mojej kolezanki mala tez chyba do 3 miesiecy miala kolki i jak mala plakala to nawet kolo 21 wychodzila z nia nadwor i mala zasypiala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to jeszcze tydzien ci został 🙂
Gosia Montusia jak ten czas leci normalnie błyskawicznie !!!

a ja niestety nieczuje sie najlepiej 🙂 znow od piatku mam skurcze 😞 co prawda za dnia jest ich po 6-7 ale seriami po 3-4
a dzis w nocy tak mnie bolalo ze paranoja czyzby moje leki przestały działac?
mam wizyte 30 wiec podpytam lekarki co jest !!!!
no chyba ze cos sie zacznie dziac to wtedy szpital
maLa jest aktywna cały czas tylko jak moj mezus kladzie reke na brzuch to ona udaje ze jej niema hihhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co przeszło mi z tymi skurczami ... ale nieczuje sie najlepiej
dzwonie do lekarza jak zaraz mi nieprzejdzie .... 😞
a powiedzcie mi czy cisnienie 147/69 jest ok ?
maz dzwonił bedzie wczesniej z pracy .

ahh ja to sie mam z tym wszystkim masakra 😞
polezałam troche przysnełam i jakby lepiej mi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania dzwon odrazu do lekarza bo cisnienie to pierwsze nei jest za dobre - ja cos wiem o tym bo mialam nadcisnienie indukowane ciaza - wynik nie moze przekroczyc 140/90 a u Ciebie jest podwyzszone i sama mowisz ze sie zle czujesz

Dzwon i nas tutaj nie denerwuj !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam Ci Aniu ze ciśnienie nie moze przekroczyc 140/90 Gosiaczek to potwierdział - bo wtedy może byc zatrucie ciazowe i zle to wpływa na wzrost dzieciaczka.

Ale z tego co piszesz to pierwsze masz lekko wyższe ale jest dobre jeszcze - natomiast te drugie to masz dobre nawet niskie 🙂

Jak zmierzysz cisnienie to nie mierz za 5 minut tylko odczekaj minimum 30 min a najlepiej 1h i wogole o tym nie mysl spokojnie.

Czy podwyzszonym cisnieniu dobrze tez jest pic wiecej wody no i lez !!!

A jesli chodzi o nogi do gory to ja nie moglam trzymac bo odrazu mi dretwaiała prawa reka i noga 😞 tracilam czucie masakra to byla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...