Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia, ja do Hurynowej się zraziłam, bo kiedyś kazala mi anginę leczyć mlekiem z miodem i czosnkiem.. no i jeszcze gorzej mi się zrobiło. No a Zawistowska, wiadomo, to co pisalam wcześniej. Jedyne co w niej lubiłam to to, że wypisywała zwolnienia mi z basenu na cały rok, bo mi się w LO nie chciało pływać.
Potem przeniosłam się do przychodni na przeciwko mojego bloku, na powstańców, tam chodziłam do Chmielewskiej. No ale, że trafiła mi się teściowa lekarz, to przepisałam się do niej 😉 ale reszta mojej rodzinki została u Chmielewskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu - mała sie rusza cały czas wiec watpie ze to ona mnie cisnie choc niewiadomo a moj maz pojechal na 2 dni na rzut granatem :/ wiec niema mi kto pomasowac 😉

Gosia a ty mialas cc powiedz jakie mialas wskazanie bo niepamietam i czy zaraz po mozna sie jakos ruszac i karmic bo ja chyba bede miala przez okuliste zabronione rodzic sn ale bede walczyc zeby nie!
pierwsze dziecko urodziłam sn i juz w ciazy mialam wade i potem mi sie pogorszyło i tak sie zastanawiam ...
bo Montusia miala problem z cisnieniem to pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha to ok bo ja gdzies czytałam ze po cc niedaja dziecka do karmienia tylko dokarmiaja sztucznie ....
kurcze ciekawe jak to wszystko bedzie to moje 2 dziecko a czuje sie jakbym miala 1 rodzic heh
dzieki za odpowiedz 🙂
moj syn podczas porodu po 8h zacząl sie dusic w kanale rodnym tętno zaczeło spadac ale całe szczescie juz mialam spore rozwarcie i jakos szybko sie zmobilizowały te połozne no i ja i udało sie bez wiekrzych komplikacji ale niewiem na co oni czekali az tętno ustanie czy co .... moim zdaniem niepowinno tak byc ...
teraz jesli bede rodzic sn to mam nadzieje takie cos sie nie powtórzy bo chyba tam zejde ze strachu na tej porodówce ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie stała sie tragedia dlatego ze bylam wczesniej na patologii ciazy i wiedziałam co oznacza zapis z ktg a te zouzy polozne ktore byly przy tym szeptaly na ucho sobie ze jest cos nietak ...
ale ja sie szybko zorientowałam i zaczełam wypytywac i mi łaskawie powiedzialy ... a ja taka umeczona po 8h sie sprezyłam i wypchnełam biedaka no szok niezycze nikomu ....

To jedyne czego sie obawiam podczas porodu niemartwie se o siebie bo mnie moze bolec nawet i 10h ale o dziecko sie boje ...
szansa ze to sie powtórzy jest nikła ale jednak lek zostaje 😞

no ale niebede sie tym martwic teraz Damian jest zdrowy dzieki bogu
a jak bedzie z Lena to juz ginekolog zadecyduje przy porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...