Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ok dzieki Madziorka namowie meza zeby mo porobił fajne focie 🙂

fajnie ze za wanne sie niepłaci bo wiem jaki zbawienny wpływ ma woda podczas porodu 🙂
sama przy 1 porodzie poszłam pod prysznic i po wyjsciu poczułam sie jak nowo narodzona juz niewspomne o tym ze nieczułam skurczy 🙂
W 1 ciazy mialam od 3mc rozwarcie 1,5 cm ale nic pozatym i nawet przenosiłam o tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziorka 2 cm to nie tak zle; Nina tez miała rozwarcie i niby mowili jej ze urodzi wczesniej a urodzila po terminie 🙂

Anetko nerwy ale juz blisko takze, mysle ze jak ojdziesz do szpitala to moga wywolywac.
A kazali Ci byc naczczo?

A ja mam chwile wytchnienia moj synek zasnal jak nigdy o tej porze i do tego na brzuszku a nigdy tak nie zasypial i sie wkurzal po chwili ze go tak klade heh, ciekawe co tak podzialalo na niego chyba pogoda, bo wczoraj np przez caly dzien spał łąćznie moze z godzinke gora poltora.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko Nasza 🙂Aniu, bidulko nacierpiałaś się 😞 Ale dobrze, że jesteście już w domu, teraz odpoczywaj, dbaj o siebie jeszcze bardziej 🙂
Ja też miałam ból nerki z nienacka, \również nigdy wcześniej z nimi nie miałam problemów..

Aniu 233 mniam 🙂 ja czekam na pączki, mój M ma kupić jak skończy pracę 🙂

słuchajcie, u mnie na wątku w sierpnióweczkach jedna z koleżanek bierze udział w konkursie. Do wygrania jest chusta, bardzo jej na niej zależy. Pomożecie z głosikiem? 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co bylam dzisiaj z malym na szczepieniu, i musze wam powiedziec ze mam bardzo dzielnego synka, nie plakal az tak bardzo, i w miare szybko sie uspokoil. a inne dzieciaczki to bardzo sie darly i nie mogly mamy ich uspokoic.
A ide tym 5 w 1 .
ciekawe jak bedzie jak sie obudzi czy bedzie marudzil, bo terAZ z wrazenia to spi maly.
ja tez oddalam drugi glosik a co :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek23 gratulacje dla synka za to ze byl taki dzielny.Dla takiego malszka to musi byc szok 😮
Jaki jest koszt w twojej przychodni tych 5w1?
A jak to jest z przynalezeniem do przychodni??? Bo zameldowana jestem w Szczecinie u rodzicow, a od jakiegos czasu mieszkamu u chlopaka w Policach?Gdzie lepiej dzidzie zapisac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana, wydaje mi się, że można się przepisać do przychodni bliżej Ciebie (tej w Policach). Przynajmniej będziesz miała blisko na szczepienia z dzieckiem 🙂

Gosia, mój tez idzie programem 5 w 1.
Nie wiem ile to kosztuje, bo teściowa mi to funduje.
Za tydzień idziemy na kolejne szczepienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...