Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej dziewczyny a nie wiecie czy ta hurtownia,,olenka,,dziala w szczecinie jeszcze??


Działa cały czas, jets na Powstańców. Ale jest bardzo droga. W sumie najdroższa.
Polecam hurtownię na Świerczerwskiej, tam przeniósł się boboland z Krakowskiej. No i na struga tez masz boboland oraz bebeclub. podobne ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny szukam do kupienia 2-3pokojowego mieszkanka najlepiej Pogodno lub okolice
mój tel. 695982436


Honoratka, Twój mąż jest na zachodniopomorskim forum akwarystycznym? 🙂 Nick Kiaras? 🙂 bo taki uzytkownik dał takie same ogłoszenie 🙂 Jaki ten świat jest mały, tez jestem na tamtym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny szukam do kupienia 2-3pokojowego mieszkanka najlepiej Pogodno lub okolice
mój tel. 695982436


Honoratka, Twój mąż jest na zachodniopomorskim forum akwarystycznym? 🙂 Nick Kiaras? 🙂 bo taki uzytkownik dał takie same ogłoszenie 🙂 Jaki ten świat jest mały, tez jestem na tamtym forum 🙂

no to taki nasz wspólny profil 🙂 a nawet bardziej mój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
hej dziewczyny a nie wiecie czy ta hurtownia,,olenka,,dziala w szczecinie jeszcze??


Działa cały czas, jets na Powstańców. Ale jest bardzo droga. W sumie najdroższa.
Polecam hurtownię na Świerczerwskiej, tam przeniósł się boboland z Krakowskiej. No i na struga tez masz boboland oraz bebeclub. podobne ceny 🙂
dziekuje Ci bardzo...odwiedze w weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny szukam do kupienia 2-3pokojowego mieszkanka najlepiej Pogodno lub okolice
mój tel. 695982436


Honoratka, Twój mąż jest na zachodniopomorskim forum akwarystycznym? 🙂 Nick Kiaras? 🙂 bo taki uzytkownik dał takie same ogłoszenie 🙂 Jaki ten świat jest mały, tez jestem na tamtym forum 🙂

no to taki nasz wspólny profil 🙂 a nawet bardziej mój 🙂


jaki ten świat jest mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę się pochwalić znaleźliśmy dziś mieszkanie na 26Kwietnia
jest dopiero co odremontowane naprawdę super problemem jest to że to wielka płyta i jak nazywają to właściciele leningrad
uwagę moją zwróciła jedna rzecz ... bardzo mała 4 osobowa winda
i boje się że mój wózek Jedo się w nią nie zmieści bo jest bardzo szeroki
głupio mi tam jechać i mierzyć windę ale może któraś z was mieszka w takim bloku i może mi to sprawdzić
mieszkanie jest na 5 pietrze i to byłby jego jedyny minus ale nie wyobrażam sobie radzić bez windy jeśli wózek się w nią nie będzie mieścił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pół nocy nie spałam bo mieszkanie jest naprawdę świetne
nowiutka kuchnia pod zabudowę łazienka w najdroższych płytkach na przedpokoju wielki komandor a w pokojach meble z katalogu BRW i wszystko zostaje

właśnie wysłałam męża na spacer ma przy okazji wejść do budynku i spróbować wjechać do windy 😁 😁 😁
ale ja już na oko widziałam ze się nie zmieści
a 5 piętro to jak dla mnie za duże poświęcenie
jak wózek nie wejdzie trzeba będzie szukać czegoś niżej albo po prostu z normalną windą 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
no to jest gondola + spacerówka wiec chciałam ja w jakimś stopniu na pewno wykorzystać
ale już nie muszę panikować wysłałam męża na spacer i podszedł tam i spróbował wjechać do windy
powiedział że nie jest łatwo ale wózek wejdzie


huraaa 🙂 najwyżej już nikt oprócz Ciebie nie wejdzie do windy i będziecie jeździli we dwójkę 🙂

to decydujecie się na mieszkanko? podjeliscie juz ostateczną decyzje? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dogadaliśmy się z właścicielami tak, że wpłacimy symboliczne 1000zł żeby wiedzieli ze nie szukamy dalej i czekamy na decyzję banku
bo niektórzy sprzedający oszaleli - chcą po 30tys zaliczki - a niby do cholery skąd mam im to wytrzasnąć jak kredytuje 100% nieruchomości
i tak koszty dodatkowe wyniosą ok 10tys i kombinujemy skąd by je tu uzbierać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słyszeliśmy, że niektóre banki dają dodatkową kasę na właśnie te opłaty dodatkowe wiec liczymy na któryś z nich
a jak nie to uśmiechnąć się będziemy musieli do rodziców
tak czy inaczej rata kredytu wyniesie nas ok 900zł a czynsz 350zł teraz wynajmujemy mieszkanie za 1400 wiec i tak będzie o magiczne 100zł taniej
tylko że my marzyliśmy o mieszkaniu na południu Polski i dlatego zwlekaliśmy z ostateczną decyzją czy kupić mieszkanie czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcieliśmy na południu bo uwielbiamy góry i marzymy o mieszkaniu właśnie gdzieś w Nowym Targu Kazimierzu czy nawet Wrocławiu albo Krakowie byle by tylko blisko gór
ja z zawodu jestem inżynierem drogownictwa a mąż kierowcą wiec nie byłoby problemu z pracą
tylko wiadomo najtrudniej zacząć
ale nasze plany i marzenia odkładamy na później może za kilka lat ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...