Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ojej, szczęście w nieszczęściu, że nic więcej sobie nie poparzył..

Gosia, dla nas nie ma już chyba ratunku.. eh to skomplikowane


Kasiu to tak jak u mnie 😞 eh Ci faceci podrzedny gatunek orangutanów nie myslących!

Kasiu jak bedziesz chciala pogadac to wiesz gdzie mnie znalezc chetnie wyslucham i podziele sie swoimi refleksjami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, będziemy musiały się jakoś umówić na spacerek, ale musze najpierw ogarnąć uczelnie, bo niedługo obrona, jeszcze trzeba wzstko dopiąć na ostatni guzik.

Słuchajcie, wylicytowałam NOWY wózek na allegro za.. 102,50 🙂 gondola (nosidełko) i spacerówka, koła pompowane. W poniedziałek jadę odebrać bo to pod Szczecinem firma się mieści 🙂
Chciałam kupić sam głęboki i to w sierpniu,ale nadarzyła się okazja to skorzystałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂 co tam u was? mnie nie bylo jakis czas bo komputer mi sie zepsol. Co do wozka to ja tez juz mam 🙂 kupilismy abc desing i ogolnie jestem z neigo zasdowolona, oczywiscie nie nowy tylko od kogos, bo jestem zdania ze nie ma sensu kupowac wozka nowego gdy dziecko nie dlugo w nim pojezdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka, ja mimo wszystko chciałam nowy bo w używce nie waidomo kto jeździł.. zresztą moja mama powiedziała mi ze Grzes miał nowy to i ten dostanie od niej nowy wózek.
Człowiek mądry po czasie.. za pierwszy wózek dałam 1100 zł.. juz nigdy bym tyle nie dała.
z pierwszym dzieckiem szalałam, ale z drugim już nie, dlatego też zakupy sa bardziej przemyslane 🙂

Gosia, a wiesz, ze chyba jest lepiej, ale nie chce zapeszac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kupilam nowy i zalowalam bo filip dlugo w nim nie jezdzil i i tak musialam kupic spacerówke.

Kasiu oby bylo lepiej 🙂
Was łączy duzo wiecej niz bylo u mnie bo macie druga dzidzie w drodze.

A powiem wam ze bylam wczoraj na randce hehe juz nie pamietam kiedy bylam ostatnio.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
wow, no to super 🙂 jakby to było cos wiecej to zeby ten nowy facet kochał i Ciebie i Filipka!
ja tez zapomniałam co to randka.. 😉

wiesz, niby dzieci łączą, ale dla ich dobra gdy rodzice się nie dogadują lepiej zeby nie patrzały na to wszystko.

.

Tez tak uwazam ze lepiej zeby nie patrzyly , zawsze mówilam ze jezeli rodzice sie nie moga dogadac to tylko ze wzgledu na dziecinie powinni tkwic w "zwiazku" który nie ma przyszlosci.

Wiesz niby super ale dziwnie sie czulam i wogole nie moglam sie wyluzowac
za to filip od razu go polubil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę, że cieżki temat. Jeżeli mogę troszkę się w troncić to jeżeli miedzy rdzicami nie ma tej więzi, która trzyma ich przy sobie, nie potrafia ze soba wogóle żyć, dogadywać się, każdy patrzy na siebie jak na wroga to nie ma sensu tego ciągnąć nawet jeżeli są dzieci bo to dla nich jest gorsze, ze względu na to że są każdej kłótni światkami, a tak nie może być.
Ale jeżeli wiecie że sie kochacie, mimo problemow jest wam ze soba dobrze, pragniecie być ze sobą to róbcie wszystko żeby to sie nie rozpadło. Kłótnie są w każdym związku, a teraz jak wiadomo życie nie jest łatwe, wiele rzeczy przytłacza i z tego rodzą sie kłótnie i nieporozumienia.
Czasem tez pomaga terapia wspolna, a może tą waszą terapia bedzie wlasnie to 2 malenstwo 🙂 Jak ono zjawi sie na świecie to wszystko sie zmieni zobaczycie 🙂

A teraz o przyjemniejszej rzeczy 😁 Dzis na pomorzanach był aparat na USG3D i akurat mi sie udało na niego trafić i już wiem że bede miala córeczke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie zapytałam sie teściowej o co chodzi, a ona mówila ze trafiłam jako klrólik doswiadczalny, bo testuja wlasnie to 3D na pomorzanach no ja mialam za darmo i wydaje mi sie ze jak juz to zatwierdza ze tam ono bedzie to chyba na fundusz, zrobilam je u pana rzepki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
No wlasnie zapytałam sie teściowej o co chodzi, a ona mówila ze trafiłam jako klrólik doswiadczalny, bo testuja wlasnie to 3D na pomorzanach no ja mialam za darmo i wydaje mi sie ze jak juz to zatwierdza ze tam ono bedzie to chyba na fundusz, zrobilam je u pana rzepki

ja do rzepki chodze prywatnie za 200 zł, zdzirus!!
wiesz, bliżej 30 tc dowiem sie co z tym usg w szpitalu, mam uezpieczenie z urzęu pracy, wiec bede mogła skorzystać.


Gosiu, przykro mi 😞 widocznie to nie było TO. A podobał Ci się? ile miał lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faceci to świnie 🙂 nie przejmuj się nie ten to następny. Bardzo dobrze, że tak się stalo bo widać ze nie jest wart ciebie i ze nie pobawil sie toba dluzej. Dobrze ze nie zaszlo to za daleko tylko skonczylo sie na starcie. Ale nie zniechecaj sie probuj dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...