Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no kasia ja tak samo jak ty stosowałam ten sposób na spuchnięte nogi i pomagało, pod koniec ciąży tylko chyba w jedną parę butów się mieściłam, aż byłam załamana bo słyszałam od niektórych, że w ciąży może ci się powiększyć noga 🙂 no i pomyślałam fajnie, te buty co mam to już ich nie założę 🙂) heh, ale całe szczęście. Kurcze tutaj koło mnie też co chwilę coś pada, ale muszę wyjść do sklepu, bo mąż ma dzisiaj imieninki i chcem mu zrobić niespodziankę i coś kupić, a tak mi się nie chce wychodzić, ale muszę, a niestety synka nie mam z kim zostawić 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co jednak nie ryzykuje z tym wyjściem, bo straszny wiatr i zimno 😞(, a szkoda mi dziecka, żeby go miało owiać, a do sklepu pójdę jak mąż wróci z pracy :P Mam nadzieję, że pogoda wkońcu się zrobi ładna, bo naprawdę dosyć już tego zimna, prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co znaleźć lekka spacerówke z przekłądana rączką to prawie nie możliwe powiedzcie co sądzicie o tych wózkach:
http://allegro.pl/item988539072_chipolino_rapido_blue_race_wozek_niebieski_gratis.html
http://allegro.pl/item1001781054_nowosc_wozek_spacerowy_quatro_pepe.html
http://allegro.pl/item994373421_aluminiowy_super_wozek_spacerowy_od_ss_waga_9kg.html
http://allegro.pl/item998893142_spacerowka_michelle_petit_kurier_folia_gratis.html

a mały nadal śpi ciekawe czy w ocy będzie spał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja czytam że wy dzis siedzicie w domu a ja oczywiscie osoba zawzieta wyszła na dwór ale po 40 minutach biegłam spowrotem do domu bo zlapal mnie straszny grad z wichura 😞 mała tak zaczeła mi płakac ze myslaąłm ze jej sie cos dzieje - ale chyba była przestraszona 😞
jak wrocilam do domu o 14 tak dopiero mi zasnale bo ciagle mi marudziła 😞

Gosia mi sie podoba wozek 1, 4 a ten ostatni to jakis kosmiczny 🙂 chyba do biegania on jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia tez mi sie wydaje ze Nadia przestraszyla sie tej paskudnej pogody.
Podpowiedzcie mi co, mozna pic przy karmieniu piersia, chodzi mi o soki owocowe.Wode mam przygotowana juz, ale nie przepadam za taka zwykla.Myslicie ze te smakowe Żywca nie zaszkodza maluszkowi?
Nie moge teraz zaczac rodzic bo musze do spozywczaka jeszcze wyskoczy i psa wyprowadzic a tak mi ciezko sie zebrac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adraina smakowych Ci odradzam bo to jej chemia, dodaja tam kwaski itp, zreszta na porodowce nie pochwalaja picia takiej wody bo jest dodatkowo słodzona wiec wez zwykła.
Mozesz pic soki jablkowy, malinowy, porzeczkowy, bananowy tylko ze dolej do nich wody tak pol na pol przynajmniej na poczatku 🙂
Po drugie pijac duzo ilosci wody bedziesz miala wiecej mleka w cyckach 🙂 zreszt sama zobaczysz na poczatku ja jak zaczelam karmic to ciagle chcialo mi sie pic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana mnie tez kł€je w cipze 🙂 a powiedz mi jak ten nr mialas bo mi polozna podała z koncówka 519 a ty z koncówka 915 wiec moze mi zle podała?

a ty chyba sie wysypiesz wkoncu ja tez chce !!!! za 2 tyg bede miala donoszona ciaze i wtedy bede juz sobie powoli urzadzac spacerki bo cche byc w formie a pozatym ruch sprzyja 🙂
gosia juz sie biore za ogladanie wózkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutor jade jeszcze do hurtowni obejrzec i wtedy zdecyduje jaki kupic . Ale chce bardzo lekki zeby był bo na czwarte piętro nosic to masakra.


Adriana możesz tez pic sok z brzoskwiń, z jabłek , z malin , ale wode powinnaś pic i to dużo , a no i smakowe herbatki też możesz.
Ja na początku piłam samą wodę i herbatę tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...