Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

w dzien okresu zrobiłam test i dwie czerwone kreseczki 🙂
a w 5 poszłam do lekarza po badaniu potwierdził, kazał zrobić dodatkowo betahcg żeby potwierdzić dokładnie ciaze, no i jak było 5,5 tygodnia widziałam pierwszy raz czarna kropeczkę na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bartulex napisał(a):
w dzien okresu zrobiłam test i dwie czerwone kreseczki 🙂
a w 5 poszłam do lekarza po badaniu potwierdził, kazał zrobić dodatkowo betahcg żeby potwierdzić dokładnie ciaze, no i jak było 5,5 tygodnia widziałam pierwszy raz czarna kropeczkę na usg 🙂


To faktycznie szybko wszystko, u mnie było widac słabiutką kreskę i o pęcherzyku na razie ani widu ani słychu 🙂 zobaczymy co wyjdzie w piątek..... Tak się boję! Bo w sumie cała ta ciąża to był dla mnie totalny szok ale teraz już się z tym jakoś oswoiłam i nie chciałabym stracić dzidziusia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Kochane Mamusie!!!
Dziś zadzwoniłam, żeby się umówić do ginekologado medicoweru i udało mi się dziś nawet dostać do ginekologa!!! 🙂
Byłam - serduszko Maleństwa bije!!! 7 tydzień 6 dzień. Wszystko ok. Dostałam zdjęcie usg. Pokazałam Mężowi był wniebowzięty. Gnekolog pobrał wymaz na cytologie, bo miałam ją prawie rok temu. Dał skierowania na badania w tym jeszcze raz na beta hcg. Badania zrobię w tym tygodniu w pt wezmę wolnę i je zrobię. Wyniki będę miała dostępne do wglądu w necie. umówiłam się na kolejną wizytę 25.10 przed każdą wizytą u ginekologa mam wizytę u położnej. Poziom obsługi i sprzętu w medicoverze jest na wysokim poziomie. Super, że dzięki ubezpieczeniu męża mogę z tego kożystać. Wizyty mam już po umawiany do grudnia co 3 tygodnie.
Jestem bardzo to bardzo szczęśliwa, że wszystko w porządku!!! No i serduszko bije.
Dostałam nowe vitaminy które mam brać.
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz po wizycie ...
jezeli to mozna nazwac wizytą
tylko mnie zbadał bo w gabinecie nie miał USG a jak dzwoniłam aby sie zarejestrowac o specjalnie pytałam czy jest aparat do USG .... Tak oczywiscie jest 🤢
po badani stwierdził ze wszystko wskazuje na ciąze tyle to i ja wiedziałam
umowiłam sie na srodę do lekarza ktory prowadził moja pierwsza ciaze na szczęscie sie udało bo zwykle się czeka 3 tygodnie na wizyte!!!!
jutro zrobie badania morfologie i takie tam wiecie i juz na srodowa wizyte bede miała badania gotowe
pytałam o Moj piatkowy lot samolotem ale nie wiaze sie to z zadnym ryzykiem i zagrozeniem dla ciązy

ale dzis jestem tak zła ze jeszcze nie widziałam Mojej Fasolki ze hejjj
a rano dopadła mnie jeszcze jedna ciązowa dolegliwosc ta na W..... i konczaca sie na ....ty
oj działo sie działo 😁 😁 😁

działo sie dzis u Was widzę działo Ciesze sie ze wszystko sie dobrze układa
i znowu trzeba czekac 2 dni do wizyty... 🥴

Moj synek juz smacznie śpi z Kubusiem Puchatkiem i Myszką Miki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki! Oj ale naskrobałyscie. Ja wczoraj nie miałam siły wejść bo moje dziecko dało taki popis że głowa mała. NIe wiem jak ja dam rade przejść przez ten bunt 2-latka. Dziś byłam na badaniach, za 2 tyg wyniki. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porządku. Jutro ide do ginekologa i dowiem się skad to plamienie. Mam nadzieje ze to nic groźnego. Dostałam też dzis zwolnienie z pracy. Narazie na tydzień a jutro lekarz zdecyduje czy dostane na dłużej. Troche w pracy sie zdziwili nio ale co 🙂 Uciekam bo mąz właśnie przygotowuje kolacyjkę. Dam znać co i jak jutro. Trzymajcie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
ja już tradycyjnie chyba zamykam dzień 😉
Byłam dzisiaj u lekarza, dostałam antybiotyk na wszelki wypadek, pobrali mi krew do badania - wyniki za 10 dni. Czuję ulgę, że już coś robię ale dopiero po wynikach się wyjaśni wszystko - czy to świeża "inwazja" Toxo czy coś starszego. Kolejna wizyta 14-go. Wtedy może stres odpuści.
Dzięki za słowa wsparcia.
Dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙂 ale się rozpisałyście 😁 Miałam wczoraj wieczór jeszcze zaglądnąc do Was ale pojechałam po południu z mężem na działkę i dopiero wieczorem wróciliśmy a później trzeba się było Małą zając i tak zeszło. Padłam na łózko zmęczona jakbym cały dzień w kamieniołomie pracowała 😁
Dudasia na pewno wszystko będzie w porządku, gdyby nawet Ci coś wyszło to dostałas antybiotyki i jesteś pod stałą opieką lekarską!! Nic się nie martw! A ja sobie własnie przypomniałam że na samym początku jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży byłam z moją córcią na badaniu rentgena!! I tam przecież promieniowało!! 🥴 Muszę lekarza zapytać na wizycie!
Eliza i Justynatrzymam kciuki za wizytę, ja się już nie mogę piątku doczekac 🙂
Koti nie dziwię się że jestes zła, ja sama bym była, przecież Ci powiedzieli że bedzie USG a tu nic 😠 No ale środa już jutro 😁
Mnie dziś dopadły lekkie mdłości rano, na szczęscie już przeszły. Dziś wieczorem wybieramy się do mojej kuzynki w odwiedziny, dobrze przynajmniej się coś rozerwę, ostatnio ciągle w domu siedzę 🤢
A w sobote zaczynam rok akademicki 😞 jeszcze szkoła mi teraz dojdzie a najgorsze jest to że muszę się w końcu za pisanie pracy wziąśc a nie mam nawet jak 🤢
Miłego dnia życze, dziewczyny dajcie znac jak po wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
No i ja jestem, Mała zasnęła właśnie 🙂
Kaaha a to można kupic bez recepty? W sumie tak troszkę jej leci z noska ale jak ściągam Katarkiem to prawie nic nie ma! Nie wiem może odkurzacz za słabo ciągnie 😁


Witam, z tego co pamietma to chyba mozna bez recepty, ja to mam od dawna.

A co do witamin to ja biore femibion natal 1 i moje kosztuja niecale 30 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
niunia ja za swoje place 30euro 🤢

pani doktor dzwonila,ze dzis jej nie ma 😠 i jutro na 7:50 mam byc 🤢 🤢 🤢 no ale coz musze i chce jechac 😁

W takim razie nie mam co narzekac na cenę 😁
No to będziesz musiała poczekac do jutra, ale lepsze to niż czekanie czasem dłużej jak tydzień. to chyba będziesz musiała wcześnie wstac bo chyba pisałaś że do lekarza masz daleko??
Kaaha jak będę w aptece to zapytam, póki co kataru nie ma z czego bardzo się cieszę 🙂
Byłam dziś na zakupach i kupiłam Małej skarpetki z grzechotką i ciągle próbuje to złapac tylko jej gips nie pozwala 😁 Zabawnie to wygląda 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
niunia no dokladnie 🙂nie ma co narzekac 🙂 o 6:50 musimy wyjechac z domku 🤢 wiec po 5 pobudka 🤢

Jakby dziecka nie było to by się wstało o 6 a tak to trzeba wcześniej 😁 Skąd ja to znam 🙂
A jak tam pogoda u Ciebie?? Skończyły się upały? U nas ciepło i świeci słońce, później wyjdę z Małą na spacer, na razie obiad robię..... dziś placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...