Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mama2 napisał(a):
Na bieżąco i widzę ze teraz na topie od pieluchowywanie 🙂 u nas w styczniu miną właśnie rok jak pożegnaliśmy całkowicie pieluchy 🙂 trwało to tydzień ale jak odrzucił to całkiem nawet w nocy budził się i na spiącku ściągał pieluchę bo mu było niewygodnie. tak ze Asiu jesteście na dobrej drodze 🙂


Hehe, właśnie sie zastanawiam czy nie zaryzykować i juz nie zakładac pieluch w ogóle 😉 Jak teraz kładłam go spać to się łapał za pielchę i mówił, że kłuje (???!!!) Niesamowite, tolerował przez 2 lata i teraz szybko się przekonał, że to niewygodne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela witaj po długiej nieobecności 🙂 Ja od dawna jestem "uzależniona" od forum więc Cie rozumiem hehe Szkoda tylko ze nie mam czasu pisać tak czesto jak bym chciała.
Dudasia, Aaana super ze Wasze dzieciaczki zaczynają komunikować. Jeszcze zeby Piotruś przestał robić w nocy i na spacerku i byłoby super. Narazie pielucha mu nie przeszkadza, a szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm a Elizka nie w Polsce czasem?
Asia właśnie czekam na te kartę już tydzień a są fajne promocje na pamperki i witaminki K i D i chce się załapać 🙂
Justyna a Ty kiedyś pisałaś że bolą Cię pachwiny i spojenie łonowe? mam to samo ale czasem, jak mnie złapie to coś strasznego , pytałam o to moja ginekolog i mówi że właśnie w drugiej i kolejnej ciąży to normalne wszystkie więzadła poluźnione przez hormony 🙂 ale teraz to już z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Karta z DOZ w ciągu 2 tyg powinna dotrzeć. Ja czekałam tydzień, może 1,5..


dzięki za polecenie Asiu 😘 teraz tylko tam zamawiam własnie dzisiaj zamówiłam o 13 a o 18:40 miałam już do odbioru zamówienie więc dla mnie rewelacja juz 3 raz zamawiałam teraz czaje się na pieluchu bo ostatnio też zamówiłam super promocję mają! 😁

Witaj Elu, chociaż my się chyba nie poznałyśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 😘 😘 😘

my ogolnie mamy taka bieganine,ze nie wiem jak to wytrzymuje hehe z Polski do Berlina i z Berlina do Polski,chcielismy polaczyc slub z chrzcinami ale okazuje sie,ze musimy miec tu cywilny chociaz zeby mala bez problemu mogla miec nazwisko M....a jak nie slub to jakies papierki trzeba zalatwiac,wiec na szybko zalatwiamy cywilny 🙂 http://moda.allegro.pl/kopertowa-sukienka-wiazana-na-kazda-okazje-l-xl-i2183630749.html tata mi zaplacil za kiecke turkusowa biore 🙂 i myslimy nad obraczkami bo w sierpniu koscielny to i tak trezba bedzie kupic nowe....wiec teraz moze jakies srebrne tylko?zobaczymy.Na dniach znowu do Polski po papiery i do tlumacza przysieglego....teraz brak czasu na cokolwiek heh...mieszkanie jeszcze tez nie calkiem ogarniete ale juz jest ok i na dniach juz przywieziemy rzeczy malej 🙂

mam do nadrobienia 39stron jutro bede siedziala i nadrabiala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak teraz patrzę, że większość pieluch jest już niedostępna w DOZ. Ja na szczęście się załapałam jeszcze na NewBorny 😉 Ale wtedy to cały karton różnych rzeczy zamówiłam na raz, hehe 😉
Tak jak patrzę to w osiedlowej aptece ceny przynajmniej 30% wyższe są. Kurcze, ile ja tam kasy zostawiłam w pierwszej ciąży i po narodzinach Bartka. Teraz jestem mądrzejsza - może dlatego, że w portfelu mniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ciesze sie,bo pewnie przy starszym dziecku nie dala bym rady 😉 a tym bardziej,ze caly dzien na nogach...mam nadzieje,ze jeszcze z tydzien i bedzie spokoj 🙂

mooja mala dwa tygodnie temu wazyla 1358g i miala 35cm ciekawe co jutro nam pani doktor powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
No to daj znać jutro po badaniu 😉
A ja nie kupuję więcej NewBornów bo jednak spodziewam się dziecka ponad 4kg.. Tak więc raczej szybko wskoczę w kolejny rozmiar i tak i też zameirzam nabyc w najblizszym czasie 🙂


mi lekarz tez mówi o dużym dziecku ale wiem ,że taka paczka szybko pójdzie wiec wole się zaopatrzec :P niż przepłacać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...