Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
u nas średnio bo słoneczka nie było wietrznie ale nie najgorzej 😁


A ja się topie w błocie 🤢 wrrrrr a urząd nic nie robi, wszystkie buty zajeżdżam ale podatki trzeba płacić, dobrze że u Burmistrza na ulicy kostka jest, u mnie nawet ani jednej latarni nie ma i jak cżlowiek ma sie nie denerować 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł!
No, dzisiaj już nastrój o niebo lepszy. I nawet nie czuję się zmęczona choć dzień intensywny - trochę odgruzowałam mieszkanie ze zbędnych gratów i tak jakby mi z serca jakis kamień spadł razem z tymi gratami 😉 Jutro ciąg dalszy 😉

Bartek zaczął wołac, że chce siku!!! Hurrraaaaaa!! Mam nadzieję, że to nie jednodniowy przebłysk... Super jest. Zużywamy 1 pieluchę na dobę, tzn. po nocy i calym dniu zakładania na drzemkę i spacery wyrzucamy suchą do kosza 🤪 niesamowite, że dziecko tak szybko potrafi załapać.

Ilość dzisiejszych postów mnie powaliła 🙂 Super! Dzięki Ela 😉 No i fajnie, że Eliza wróciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2 napisał(a):
a teraz w sumie to jedyną rzeczą jaką się stresuje się to jest to jak ja wytrzymam bez niego jak pójdę do szpitala... rany chyba oszaleje....


Ja jestem pewna, że będę ryczeć 🙂 Przecież hormony tak szaleją po porodzie.. Pamiętam, że na sali ze mną były dwie dziewczyny posiadające starsze dzieci i się mega rozklejały jak telefony z domu były, szczególnie w 3-ciej dobie bo wtedy to straszny kryzys jest 🙂 Trzeba się nastawić psychicznie na to! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj w półbutach na obcasach śmigałam 😉 No ale obcasy to słabe rozwiązanie na tym etapie.. Miednica napieprza o wiele bardziej 😉 Musze przejrzeć swoje obuwie, może coś nie wiązanego a lekkiego się znajdzie 😉 Bo ja na kozaki też już krzywym okiem patrzę 😉
W weekend do 20 stopni ponoć ma być!! Zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
mama2 napisał(a):
a teraz w sumie to jedyną rzeczą jaką się stresuje się to jest to jak ja wytrzymam bez niego jak pójdę do szpitala... rany chyba oszaleje....


Ja jestem pewna, że będę ryczeć 🙂 Przecież hormony tak szaleją po porodzie.. Pamiętam, że na sali ze mną były dwie dziewczyny posiadające starsze dzieci i się mega rozklejały jak telefony z domu były, szczególnie w 3-ciej dobie bo wtedy to straszny kryzys jest 🙂 Trzeba się nastawić psychicznie na to! 😉


Asia ja na pewno też!!! już bym mogła zacząć 🙂 😁 😁 😁
Pamiętam jak miałam wrócić do pracy po wychowawczym z Bartkiem, cały tydzień przed ryczałam!!!! a ostatnia noc przed powrotem w ogóle nie przespana, a w sumie to przecież on został w domu z dziadkami a taki stres... 😞 😞 😞 😞 😞 teraz znowu do szpitala na poród go zostawiam, a we wrześniu jak się uda i dostanie sie do przedszkola to dopiero będzie makabra... oddać własne dziecko w obce ręce....... 😲 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Tysia ja wiem co to mrozy w Polsce, bo byłam w tym roku na urlopie jak było -30 stopni 🙂 brrrrrr zimno hehe
Dudasia super ze Bartuś tak szybko sie przestawil z pieluszki. Ciesze sie razem z Toba 🙂
A co do tesknoty za starszym dzieckiem to ja tez sie tego boje choc tu Piotrus bedzie mogl nas odwiedzac a pozatym w szpitalu sie jest 2 doby jak jest wszystko w porzadku ( znam przypadki ze dziewczyna urodzila nad ranem i wieczorem była z dzidzusiem w domu!!)wiec dam rade, zreszta bedzie z tata, ciocia i wujkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Ela Ty pierzesz już ciuszki dla Małej? Ja mam zamiar poprać w maju, albo pod koniec kwietnia. Jeszcze musze miejsce na ciuszki zrobić 😉

no piorę bo robiłam wczoraj segregacje rzeczy po Bartku co się nadaje a co nie 🙂 jutro jeszcze dostane dostawę rzeczy typowo kolorystycznej dla dziewczynki od zony kuzyna wiec kolejne pranko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Brawa dla Bartusia!!! 😘 😘 😘
Ja dziś smigam do gina do nas do osrodka sparwdzić moją szyjke i dowiedziec się o te bóle między nogami. Także zaraz sobie obiad podzsykuje i trzeba się zbierac 🙂

Na pewno wszystko oki 🙂 Emi ja właśnie dziś chodzę jak kaczka bo mnie pachwiny bolą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Ela Ty pierzesz już ciuszki dla Małej? Ja mam zamiar poprać w maju, albo pod koniec kwietnia. Jeszcze musze miejsce na ciuszki zrobić 😉

no piorę bo robiłam wczoraj segregacje rzeczy po Bartku co się nadaje a co nie 🙂 jutro jeszcze dostane dostawę rzeczy typowo kolorystycznej dla dziewczynki od zony kuzyna wiec kolejne pranko 🙂


Elu ja już mam wszystko poprane i ładnie poskładane czeka na maluszka w komodach 🙂

Ja jeszcze dodatkowo zaczynam fiksować bo wczoraj wieczorem swedzieły mnie ręce i teraz nie wiem czy to od swetra czy może ta cholestaza??? chyba poproszę tego gina dziś o skierowanie na to badanie bo teraz bede myslec ciągle o tym i pewnie bedzie mnie wszystko swędzieć bo na psychike bedzie działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...