Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmmm to ja moze
dokupie jedno opakowanie bo teraz w promocji u mnie sa pakowane po 27 szt. a to troszke mało po moich przeliczeniach hehe A co do osób odwiedzjących to nawet jak przynosza pampersy to większe więc na poczatek i tak musze kupić 🙂 Zreszta tu aż tylu odwiedzajacych nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pamiętam, że miałam dwie paczki newbornów no i na siłę kończyłam. Jeżeli chodzi o 2 to chyba tylko 2 megapaczki zużyłam!! Tak więc nie szalejcie za bardzo... Fakt, Bartek ię urodził 4kg więc pewnie dlatego tak szybko z pieluch wyrastał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Ja pamiętam, że miałam dwie paczki newbornów no i na siłę kończyłam. Jeżeli chodzi o 2 to chyba tylko 2 megapaczki zużyłam!! Tak więc nie szalejcie za bardzo... Fakt, Bartek ię urodził 4kg więc pewnie dlatego tak szybko z pieluch wyrastał..

Piotruś miał 3300 a i tak długo nie używałam 1, więc chyba dokupie jeszcze jedna mała paczke i bedzie git. Najwyżej bede podwijac 2 ale chociaż nic sie nie wyleje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest wózek - przyczepka, można do niego dobrać akcesoria do joggingu, nordic walking, trekkingu, nart biegowych, roweru... I przy okazji może być po prostu wózkiem. Właśnie szacuję jakie akcesoria byśmy potrzebowali i jaka by była sumaryczna cena. Na pewno kosmiczna 😉 Ale do 6 roku zycia możne przewozić dziecko - trochę by posłużyło...

Znacie może kogoś kto ma takie cudo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fajne rozwiązanie ale cena kosmiczna. To już bym wolała ten Phil&Ted. Dzis włąsnie go ogladałam i stwierdziłam ze nie bedzie az tak drogibo podstawowa wersja kosztuje 1500zł +ok 400 siedzenie dla drugiego maluszka. Wczesniej doliczałam jeszcze kokon dla noworodka ale stwierdziłam ze to zbedne gdyz w maju jest ciepło i wystarczy koncyk na spód i cos do przykrycia. Zawsze jakas oszczedność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, ale to nie tylko wózek i to mnie zachęca. Samego wózka 2-osobowego nie chciałam kupować. A tak bym miała jako dodatkowa opcja przyczepki. My jednak lubimy aktywnie spędzać czas i na pewno byśmy z tego korzystali dużo - rower, jogging, wyprawy w góry, nordic walking. No i nie powiem - biegówki też kuszą ale nie mamy z tym doświadczenia..
W tym momencie wydłuża się okres użytkowania takiego wózka (od 0-6 lat). Z klasycznym 2-osobowym to pewnie po roku by trzeba bylo się pożegnać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
A mnie Hubert kopie... przyjemnie 🙂 Chyba spokojniejszym dzieckiem będzie 😉

Asiu mnie mała tez jak była głową do góry to milutko, delikatnie kopała, ale w zeszłym tygodniu w końcu się obróciła i teraz pokazuje co potrafi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej jak ja się ciesze ze nie mam problemu z wózkiem jak wy 🙂
Martwi mnie tylko wyjście na huśtawki z Bartkiem a do tego wózek. Teraz uczy się jeździć na rowerze , a tak już szybko jeździ że będę musiała chyba biegać za nim z tym wózkiem 😲 😲 😲 😲 😲 dodam że jak na razie nic sobie nie robi z tego jak go proszę aby zwolnił 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Dudasia ja nie potrzebuje takiego wózka wiec mi to bez różnicy. Potrzebuje cos do przeworzenia 2 dzieci. A wiem ze Phil&ted jest fajnym wózkiem i mozna w nim przewozic zarówno jedno jak i 2 dzieci. Najwyżej jak Piotrus nie bedzie chciał w nim juz jezdzic to go sprzedam, bo popyt tu jest ogromny, a malszek bedzie w spacerówce. No nic zobaczymy. Mam jeszcze troche czasu.
Ela jakby Piotruś był starszy to tez bym nie kupowała takiego wózka, a tak to nie mam wyjścia niestety;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...