Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaana napisał(a):
dzień dobry Brzuchatki!

u nas powoli - jakoś zaczynam już chyba "wicie gniazda" - bo też w końcu - mimo że pewnie będę ostatnia z Was bo mam termin na koniec maja - zaczynam myśleć o przygotowaniu się na przyjście malucha. Tylko gdzie są wszystkie ciuszki Domki?? musze przeszukać piwnicę!

Znajdą sie 🙂 A jak nie to bedziesz miała okazje coś kupić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas dziś zimno 😞
Aaana ciuszki na pewno się znajdą 🙂 ja wysyłałam męża na strych bo tez nie wiedziałam gdzie są 🙂 no i gratki dla Piotrusia za ładne sikanie 🙂 a z tymi zabawami to wiem jak jest bo siostra ma chłopaków w takim wieku i Bartek patrzy na nich jak w obraz 🙂 i wszystko małpuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
U nas weekend minął bardzo słonecznie i poza domem 🙂
Ja byłam dziś u lekarza i z szyjką wszystko oki 🙂
Justynka nie martw się z dzidzia napewno wszystko dobrze 🙂 koleżanka miała cukrzyce w ciązy i jej lekarz mówił że największym problemem może być duża waga urodzeniowa dziecka inne jakies nieprawidłowości raczej nie grożą dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Justyna nie martw się - ja też mam złe wyniki tarczycy (wykryte ok 5 mca ciaży) i martwiłąm się czy dzidzi ok jak za mało hormonu ale lekarka pocieszła mnie że dziecko weźmie tyle ile trzeba co najwyżej ze mną bezie gorzej przez tego małego "pasożyta" - teraz biorę hormony tarczycy i faktycznie jest ze mna lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUstyna nie zNam ich bo są w karcie u lekarza (endokrynologa) - w każdym razie po badaniu, wywiadzie i usg tarczycy stwierdzono u mnie w ok 5 mcu ciąży haszimoto :/ byłam przerażona czy z dzieckiem oki - wcześniej nie miałam zdiagnozowanych problemów z tarczycą (choć wszystko wskazuje że już w 1wszej ciąży one były tylko nikt nie zdiagnozował a ja nie narzekałam bo myślałam że tak w ciąży ma być i już) - a teraz i gin i endo powiedzieli to samo - dziecku nic nie będzie bo tyle ile potrzebuje sobie weźmie ode mnie. Żeby Cię jeszcze uspokoić moja Domka (z nią też miałam wszystkie objawy niedoborów tarczycy ale nie było suplementacji eutyroxem) ma 2 latka a intelekrualnie jest na poziomie 3-4 latka (rysuje postać człowieka ze szczegółami, układa 24cz puZzle, pokazuje litery alfabetu itd ) tak więc wrzuć na luz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Ale mi sie zachciało jazdy na rowerze i aktywności na świeżym powietrzu po tym boskim weekendzie.. Dzisiaj też mamy słoneczko choc chłodniej. Ale zrobilismy sobie z Bartkiem niezły spacer po wałach nad Odrą i jakoś tak wiosna mi energii dodała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana ale z tego co wyczytałam to ja nie mam zadnych objawów i nigdy nie miałam, a pozatym z moimi wynikami to bardziej nadczynność niz niedoczynność. No nic powtórze badania i bedzie wiadomo co i jak. Najgorsze w tym wszystkim to ze tu tak długo to trwa i nie da sie tego przyśpieszyć;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja też bym pojeździła na rowerze, co roku z Mężem robimy dużo kilometrów po czeskich trasach, na naszym rejonie działa też kilka grup rowerowych które organizują superaśne rajdy, najczęsiej z ogniskami itp, a wszystko zazwyczaj za kase uni, aby promowac nasze trójgranicze 🙂

Kochane wyniki napewno będą oki 🙂 trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...