Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka jestem , jestem 🙂 🙂 🙂
Taka pogoda ostatnio że prawie całymi dniami siedzimy albo na ogrodzie albo na placu zabaw 🙂
a na dodatek syna kończył wczoraj 3 lata wiec trzeba było jakaś imprezę zorganizować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia u Domi była poprawa niby ale potem też jakiś katar się przyplątał i szczerze mówiąc jak zaglądam jej w gardło to są nadal wielkie i meeega czerwone. O tyle dobrze że już się nie stykają ze sobą.. :/ idziemy przed świętami na kontrolę i zobaczymy co lekarz powie. Jak się okaże że ciąć to zastanawiam się czy przed czy po porodzie.....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😘 😘 cały weekend mnie nie było i tyle stron do nadrabiania 😁

w sobote pojechałam do rodzinki na wieś zostaliśmy praktycznie do wieczora grilla odpaliliśmy i tak sobie siedzieliśmy gadaliśmy a potem czas wracać do domu i tak mi się spać chciało ,że nawet nie właczałam kompa... 🙂a wczoraj teściowa miała urodziny więc również cały dzień poza domem i też mi się nie chciało siedzieć i właczać kompa bo coś mnie cały dzień pobolewał brzusio jak na okres... 🥴ogolnie zaczęłam panikować bo tak to miałam chwilowe bóle a wczoraj co chwile bolał brzuch mi się zaczął juz obniżać a ma jeszcze czas i zaczełam panikować ,że może się już coś zbliża ale na szczęscie przeszło w nocy nie mogłam spać wciąż się budziłąm mały tak strasznie się wiercił ,że miałam wrazenie ,że skóra mi popęka zaraz i mu nózka albo rączka wyjdzie a rano oczywiście co? glukoza.... udało się znowu wypić duszkiem na wdechu i tak sobie siedzieliśmy z Robertem on już zasypiał ja na jego ramieniu i nagle słysze jak mnie wołają! 😁 chyba z 5 razy usnęło mi się a już był czas badania ale odebrałam wyniki i

WSZYSTKO W NORMIE:

NA CZCZO 92 norma 55-115
PO GODZ 151 norma do 180
PO DWÓCH 120 norma do 140
więc udalo się i mam nadzieje ,że tamten wynik był winą całego słoika miodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja podjerzewam ,że tamten wynik był zawyżony przez ten cały słik miodu który zjadłam w tygodniu poprzedzającym badanie gardło bolało więc leczyłam się miodem a zapomniałam o glukozie 😜 dzisiaj jakoś dałam radę i Ty również dasz i napewno wszystko będzie ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś wyszłam na mały spacerek sama, bo było tak pięknie i ciepło że nie chciałam cały dzień z chorym dzieckiem przesiedziec w domu. Kupiłam sobie majtki poporodowe, wkladki laktacyjne, dla dzidzusia jeszcze dokupiłam małych pampersów bo akurat była promocja 😉 Więc do szpitala zostały mi tylko wklady poporodowe i bedzie wsio 🙂
Zastanawiałam sie dziś kiedy spakować się do szpitala, ale poczekam chyba do świąt, najwyzej bede sie w biegu pakowac hehe Choć nie bede tak szybko do szpitala, z Piotrkiem jak mi odeszły wody to poszłam pod prysznic, ogoliłam sie i zjadłam zupe zeby przypadkiem nie być głodna, a i tak zanim miałam pierwsze skurcze to mineły 2 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Justyna ja podjerzewam ,że tamten wynik był zawyżony przez ten cały słik miodu który zjadłam w tygodniu poprzedzającym badanie gardło bolało więc leczyłam się miodem a zapomniałam o glukozie 😜 dzisiaj jakoś dałam radę i Ty również dasz i napewno wszystko będzie ok 😘

No mam nadziej, tylko ze ja nie leczyłam sie miodem i ograniczyłam słodkie przed badaniem. Ehhhh nic zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Tysia!!!
Ja właśnie wróciłam z zakupów nieudanych - w sensie z pustymi rękami 🙂 Łudziłam się, że kupię sobie coś na święta w normalnym sklepie ale się przeliczyłam. Ciuchow XXL to nie mam zamiaru kupować 😜 No nic, poszukam jeszcze może jakiejś tuniki czy sukienki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia nio nie przesadzaj, aż tak zle nie jest z Toba 🙂 Ja nawet nie chodze po sklepach, bo nie mam po co. Wszystko teraz letnie, a koszulki to ja mam. Najgorsze to ze chciałam sobie kupić płaszczyk ale nigdzie nie ma. Zapomniałam ze tu troche inaczej niz w Polsce i teraz nie mozna kupić nic na wiosne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, a ja płaszczyk to nawet widziałam dzisiaj ale w końcu odpuściłam bo ja generalnie nie lubię rozkloszowanych ubrań 😞
chciałam jakąś prostą albo po skosie tunikę którą teraz i później bym mogła nosić.
Jutro pojadę do H&M i tam pewnie coś znajdę. Tak założyłam i tak musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...