Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Będę zaglądała 🙂
troszkę nerwów mnie to wszystko kosztowało. W szpitalu byłam 10 dni i straciłam w tym czasie prawie 5 kg. No,ale to już za mną. Teraz powinno być już lepiej.
Aniołki... są w niebie i patrzą na nas.


Zaglądaj zaglądaj bo już niedługo zaczniemy się wykruszać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i cisza...
idę się zrelaksować i zmierzyć ciśnienie. Dzisiaj zobaczyłam na ciśnieniomierzu 110/150!!! Ale to przez chwilę, później jakoś spadło. Przez chwilę się zastanawiałam czy do szpitala powinnam jechać. Ale tak dziwnie bo takie wysokie tylko na lewej ręce, na prawej niższe, takie jeszcze w granicach rozsądku. No nic, poza tym nie mam objawów stanu przedrzucawkowego. Oby to nie to 😮

dobranoc brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
1. Gratuluję Megan!!!! 😁

2. O mało z pt na sb nie poszłam na porodówkę 😁 W dzień- fakt dziwne -bo ze dwa razy się zdrzemnęłam.... troszkę "czułam" plecy- ale nie żeby bolały bardzo. od ok 23.30 dostałam skurczów a ok 1 w nocy jak nic nie folgowało to się w sekundę spakowałam 😁 i stwierdziłam że muszę jeszcze laktator wyparzyć bo mąż pewnie nie zrobi tego jak ja. Potem niby tak samo, bez nasilania i stwierdziłam że może jednak spróbuję się zdrzemnąć (po 2 w nocy). Przebudziłam się po 4- ze skurczem- a potem co godzinę i wstałam o 7- rozchodziłam się i co? rozeszło się!!!!!!!!!!!!!!!!
No i co robi potem mamuśka? zamiast odpocząć to robi pranie, zakupy, myje okna, robi porządki, obiad i ciasto...........ale znacie to z autopsji zapewne, takie obiecanki-cacanki 😁 w dzień czułam się super, noc przespałam jak suseł a teraz jestem już w pełnym makijażu po śniadanku 😁

3. Wczoraj pomyślałam o Tobie Justyna co z tym wózkiem a tu już kupiony- super! Twój synu ma coś podobnego jak moja córa- prawie się obraża gdy się ją przyrównuje do "dzidzi" 😁

4. Asia ale dziwnie z tym ciśnieniem tak na koniec, mnie sie w święta zdarzyło że tętno skoczyło- po odpoczynku!!- do 113-116 i cholernie mi sie w głowie kręciło, chodziłam jak pijana!

5. Miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 u nas wczoraj dzień minął bardzo przyjemnie 🙂
Joanar Ty to już naprawdę w każdej chwili możesz rodzic.
Asiu zapisuj ciśnienie na kartce i wrazie co weź ja do szpitala na poród, może zapobiegawczo Ci coś w tedy podadza przed porodem na to ciśnienie.
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie!
Joanna nawet nie masz pojecia jak sie ciesze, bo to jeden problem z głowy. Mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawował ten wózio 🙂
Tyssia kobieto nie strasz nas. Chłopcy lubią wczesniej wychodzić, ale niech Adas jeszcze troszke posiedzi.
A u nas dzis noc kiepska. Tak mnie swędziały stopy i dłonie że aż się popłakałam. Dopiero mi ulzyło jak przyłożyłam do zimnej ściany. Jeszcze zeby tego było mało mam jakieś g.... Dobrze ze tu globulki są bez recepty bo moja pani doktor dopiero w srode. Ehhh mówie Wam ja mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...