Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Cześć dziewczynki, chwilę sobie odsapnę przy kompie. A należy się! Kolejne ciacho zrobione, prezenty spakowane, mieszkanie zaczyna wyglądać odświętnie. Wczoraj Bartek w ukryciu popodgryzał piernikowe bombki 😉 Udało się to sfotografować 😉 Zaraz idę lukrować rogaliki z makiem - pyszne są, mmmm.... Jeszcze kilka zadań na dziś. Wczoraj poszłam o 2 spać, dzisiaj to pewnie jeszcze później 😞 Ale fajnie, lubię te przygotowania do świąt!

Wesołych Świąt gdybym już nie znalazła czasu na forum!!!


wzajemnie kochana :* pociechy z Bartusia, męża i brzuszka 🙂 😘 😘

ja na 3D po nowym roku dopiero ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po świętach 😁
jak tam spędziłyście je? ja jestem wypoczęta (no oprócz dzisiejszej nocy, bo Marianka bardzo kasłała... a Igor tak się rozpychał w brzuchu jak nigdy!), szkoda że tak szybko się skończyły.
Udało nam się też wrócić do Warszawy o dziwo bez najmniejszego korka. Ja byłam u rodziców w Ostrołęce i u brata na wigilii. Najbardziej zapamiętałam miny wszystkich dzieciaków zbiegających ze schodów i ich reakcję na prezenty pod choinką- bezcenny obraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Oj dawno mnie nie bylo, ale mam ograniczony dostep do neta i nie wiem kiedy bede. U nas Święta mineły pod znakiem 39 stopniowej goraczki Piotrka. Nawet nie wiem od czego bo oprócz tego mu nic bylo. No nic mam nadzieje ze juz po wszystkim.A pozatym bylo super, tylko wygladam jeszcze grubiej hehe No nic wazne zeby dzidzia byla zdrowa. A bym zapomniała jeszcze 2 dni i ide na zwolnienie. Nawet nie wiecie jak sie ciesze 😉 Zeby mi tylko zaplacil socjal bo jak nie to bedzie kiepsko z kasa do macierzyńskiego;/ Uciekam bo siedze na necie u kolezanki. Pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Również dołączam się do najlepszych Nowo Rocznych życzeń! Picolo będzie- a jak! 😁

Ja ostatnio nie wpadam bo nie dosypiam od świąt. Mania tak kaszle, że raz to aż wymiotowała- a w dzień śladu nie ma. Idealnie zdrowe dziecko...(?) dzisiaj to już padam, mąż całe dnie siedzi w pracy, ja cały dzień ziewam. Pięknie się wymalowałam, super ubrałam by jakoś wyglądać w dniu urodzin ale najchętniej to bym przespała dzień ale ta 4 latka ma 100 pomysłów/ minutę, które koniecznie mama musi obejrzeć- nawet nie warto się kłaść. Może dziś dostanę od niej prezent- całą przespaną noc 😁 Na szczęście jutro tata przejmie obowiązki 😁

ps. dziewczyny może wiecie dlaczego nie mogę wrzucić zdjęć? Robię wszystko w/g "przepisu" 😉 a na końcu pokazuje się komunikat, że jestem nowym użytkownikiem i niby nie mogę................??????????

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
Również dołączam się do najlepszych Nowo Rocznych życzeń! Picolo będzie- a jak! 😁

Ja ostatnio nie wpadam bo nie dosypiam od świąt. Mania tak kaszle, że raz to aż wymiotowała- a w dzień śladu nie ma. Idealnie zdrowe dziecko...(?) dzisiaj to już padam, mąż całe dnie siedzi w pracy, ja cały dzień ziewam. Pięknie się wymalowałam, super ubrałam by jakoś wyglądać w dniu urodzin ale najchętniej to bym przespała dzień ale ta 4 latka ma 100 pomysłów/ minutę, które koniecznie mama musi obejrzeć- nawet nie warto się kłaść. Może dziś dostanę od niej prezent- całą przespaną noc 😁 Na szczęście jutro tata przejmie obowiązki 😁

ps. dziewczyny może wiecie dlaczego nie mogę wrzucić zdjęć? Robię wszystko w/g "przepisu" 😉 a na końcu pokazuje się komunikat, że jestem nowym użytkownikiem i niby nie mogę................??????????

pzdr


a wrzucasz w ikone zeby zdjecia czy link bo linku też nie mogłam dodawac jak byłam nowa a zdjecie możesz wklejać na ta pocztóweczkę taką i kod forum z image wklejasz z okazji urodzin Wszystkiego najlepszego 😘 zdrówka dla Ciebie i brzuszka ,żeby maluszek zdrowo rósł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAA Tysia i wszystko jasne, ogromnie dziękuję za pomoc. dzięki za życzenia 😁
oto Igor w 13 tygodniu jak sobie faja popala 😁- a ja jestem taką przeciwniczką palenia... Później lekarz na mnie "bykiem spojrzy", że wody zielone mam i ja popalałam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej poświątecznie!

u nas święta i sylwester oczywiście bez szaleństw bo jak tu szaleć z maluchem i do tego brzuchem ..? ale w przyszłym roku sobie odbijemy!!

Tysiaa też się zastanawiam czy nie zostanę czerwcówką ale to ze względu na termin - 25 maja - wiadomo że lubi się przedłużyć o parę dni i .. zobaczymy!! 🙂

ja tylko czekam żeby jakoś do 500g albo i więcej mała dorosła bo boję się strasznie po moich doświadczeniach 😞 no ale już bliżej niż dalej - trzeba być dobrej myśli 🙂

czy Wy też macie taaaaaakie wielkie brzuchy????? i czy Wasze maleństwa też tak szaleją?? u mnie aż widać że brzuch w tym miejscu gdzie kopnie to się aż.. wybrzusza 🙂 a to przecież jeszcze wcześnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rozmawiam z nimi bo wsumie róznie bywa ja mam 18 maj ale u nas na forum niestety cisza... 😞 więc zapraszam do nas :P

własnie dotarłam do pracy... od rana mnie troszkę mdliło . Mały zaczął tak intensywnie kopać ,że wkońcu tatuś poczuł pierwszego kopniaka cudowne uczucie kiedy tak kopie :P Teraz siedzę i zamulam ale jeszcze 4 dni i znowu długi weekend. 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo!
dziewczynki, forum nie upadło! Wszystkie teraz wrócą z wyjazdów świąteczno-sylwestrowych i będzie wszystko po staremu albo lepiej - mam nadzieję 😉
My byliśmy na Sylwestrze w górach - ekipa znajomych z dziećmi.. Było bosko, Bartek się wyszalał na śniegu do tego miał doborowe towarzystwo. Ja wśród najbliższych przyjaciół czułam się wspaniale. no ale wszystko co dobre szybko się kończy 😞

Brzuchol mam wieeelki, szczególnie po świętach 😉 Hubi kopie mocno ale nie widzę jeszcze odkształcającego sie brzucha - może przez to, że łożysko na przedniej ścianie jest...
Byliśmy na USG 4D - wszystko super, Hubi się dobrze rozwija ale tak się wciskał głową w dół, że nijak się nie udało mu zrobić ładnego zdjęcia buzi. Za to siusiakiem wymachiwał 😉 Bartuś miał takie ładne zdjęcie z połówkowego... No ale trudno.

Co u reszty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Halo!
dziewczynki, forum nie upadło! Wszystkie teraz wrócą z wyjazdów świąteczno-sylwestrowych i będzie wszystko po staremu albo lepiej - mam nadzieję 😉
My byliśmy na Sylwestrze w górach - ekipa znajomych z dziećmi.. Było bosko, Bartek się wyszalał na śniegu do tego miał doborowe towarzystwo. Ja wśród najbliższych przyjaciół czułam się wspaniale. no ale wszystko co dobre szybko się kończy 😞

Brzuchol mam wieeelki, szczególnie po świętach 😉 Hubi kopie mocno ale nie widzę jeszcze odkształcającego sie brzucha - może przez to, że łożysko na przedniej ścianie jest...
Byliśmy na USG 4D - wszystko super, Hubi się dobrze rozwija ale tak się wciskał głową w dół, że nijak się nie udało mu zrobić ładnego zdjęcia buzi. Za to siusiakiem wymachiwał 😉 Bartuś miał takie ładne zdjęcie z połówkowego... No ale trudno.

Co u reszty?


hej 😘 😘

no nareszcie wróciłaś czekamy jeszcze na reszte mamusiek bo u nas się kompletnie nic nie dzieje ale dużo przeciez wyjeżdzało na święta i nowy rok więc czekam cierpliwie 🙂 a w którym tygodniu robiłaś to 4D bo ja własnie ide za tydzien i nie wiem na jakie iść czy 3D czy 4D ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robiłam tydzień temu - Hubi miał prawie 22 tygodnie. 4D to taki trochę bajer. Fajne jak uda się zobaczyć buzię. Z Bartkiem to była spora atrakcja a teraz już słabiej. Trzeba po prostu mieć szczęście. A uu Ciebie jest różnica w cenie spora między 3D a 4D? Ja płaciłam 200 za 3/4 D. Większość badania jest w 3D a 4D to tylko jako bajer żeby zobaczyć jak wygląda dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Ja robiłam tydzień temu - Hubi miał prawie 22 tygodnie. 4D to taki trochę bajer. Fajne jak uda się zobaczyć buzię. Z Bartkiem to była spora atrakcja a teraz już słabiej. Trzeba po prostu mieć szczęście. A uu Ciebie jest różnica w cenie spora między 3D a 4D? Ja płaciłam 200 za 3/4 D. Większość badania jest w 3D a 4D to tylko jako bajer żeby zobaczyć jak wygląda dziecko.


no właśnie nie wiem bo nie ma w cenniku 4D ale na polnej u nas gdzie jest główny szpital ginekologiczno położniczy niby jest 4D a 3D jest za 150 myślę ze to tez atrakcja bo coś inaczej będzie napewno widać ;p czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...