Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Lady ja wcinam i dziei temu nie mam problemu choc zgaga tez mnie meczy jak skubne cos slodkiego 😜

Tysia a to da Ci 🙂 🙂 🙂 i bedziesz sie obijac jak my hihi 😁


mam nadzieje... mój gin tez by wkońcu mógł pomyslec o tym i mi dać... a teraz do rodzinnego jak mam iść i znowu sciemniać to mi sie nóz w kieszeni otwiera ale w pracy mamy zastój brak kontraktów a ja musze siedzieć bite 8 h i patrzec w monitor ... ;/ siedzac i nic nie robiąć dosłownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
to samo łozeczko chcemy 😁


Bardzo ładnie jest wykończone i ten misio jest taki wytłoczony nie narysowany 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona. No i pasuje nam do mebli jak w pysk strzelił, bo są ciemne z jasnymi elementami, dokładnie ten sam odcień brązu 🙂


no my też bedziemy mieli szafe ciemna z jasnymi wykonczeniami teraz 13 nam przychodzi zakładac moja siora ma to łózeczko (w styczniu rok temu rodziła) ona kupiło to z żyrafa i jest piękne. dlatego też chce takie a tych motywów jest strasznie dużo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takk sobie teraz myślę ile ja kasy wydawałam na tego Bartka... Masakra. Fakt, że wtedy jeszcze zarabiałam.... teraz na wychowawczym to inaczej wszystko wygląda więc dobrze, że wszystko mamy 😉 Muszę tylko przejrzeć wszystko i przeanalizować czy na wiosnę ubranka się nadadzą (Bartek pojawił się zimą..). No ale kupić kilka ciuszków to już pikuś w stosunku do kosztu całej wyprawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dokladnie tak jak piszesz 🙂 my ciuszki musimy dokupic,lezaczek juz kupilismy okazja byla za 200zl 😜 do tego dostane mate i troche ciuszkow,ale tez wiekszych,musimy kupic toszke mniejszych i letnich moj M.wlasnie czyta ze od maja ma sie zaczac w tym roku lato 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez bylam w szoku,ze burza w styczniu,ale przedwczoraj byla bardzo blisko i tak walilo,ze spac nie moglismy,wczoraj byla dalej i juz tylko blyski bylo widac...mam nadzieje,ze dzis bedzie spokoj....na poczatku myslalam,ze cos mam z glowa,ale czytalam na forum DE ze to nie tylko u nas tak walilo i inni tez ta burze slyszeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Eliza2707 napisał(a):
Lady ja wcinam i dziei temu nie mam problemu choc zgaga tez mnie meczy jak skubne cos slodkiego 😜

Tysia a to da Ci 🙂 🙂 🙂 i bedziesz sie obijac jak my hihi 😁


mam nadzieje... mój gin tez by wkońcu mógł pomyslec o tym i mi dać... a teraz do rodzinnego jak mam iść i znowu sciemniać to mi sie nóz w kieszeni otwiera ale w pracy mamy zastój brak kontraktów a ja musze siedzieć bite 8 h i patrzec w monitor ... ;/ siedzac i nic nie robiąć dosłownie.


Wiesz co sam to Ci pewnie nie zaproponuje. Ponarzekaj trochę, że już Ci ciężko do pracy chodzić, że Cię w krzyżu boli od siedzenia cały dzień przed kompem, że co chwilę ktoś jest zaziębiony w pracy i boisz się złapać. Nie powinien protestować i Ci dać. Nie musisz nawet ściemniać, że się jakoś źle czujesz, bo chyba takie argumenty wystarczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja muszę ostro nagimnastykować się u mojej gin, żeby na siłę nie dawała mi zwolnienia, bo dobrze się czuję i jakoś mam jeszcze siły by chodzić do pracy. a u rodzinnego jak potrzebuję dwa tygodnie zwolnienia, to wystarczy jedno słowo i bez problemu mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg-p napisał(a):
a ja muszę ostro nagimnastykować się u mojej gin, żeby na siłę nie dawała mi zwolnienia, bo dobrze się czuję i jakoś mam jeszcze siły by chodzić do pracy. a u rodzinnego jak potrzebuję dwa tygodnie zwolnienia, to wystarczy jedno słowo i bez problemu mam.


2 tygodnie? moja mi daje na 3 dni i co 3 dni mi przedłuża musze chyba coś wymyśleć zeby dała na dłużej tzn na tydzień mi starczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle moje kochane mamusie witajcie!!!!
tak długo się nie odzywałam, bo jakoś ochoty na kompa w ogóle nie miałam, święta i takie tam.
my już po połówkowym, wszystko ok, no i okazało się, że będzie Zosia, chociaż mój mąż bardzo chciał pierwszego chłopca, więc jest niepocieszony, ale no cóż... bywa.

pozdrowionka dla wszystkich mam i brzuszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg-p napisał(a):
a tak w ogóle moje kochane mamusie witajcie!!!!
tak długo się nie odzywałam, bo jakoś ochoty na kompa w ogóle nie miałam, święta i takie tam.
my już po połówkowym, wszystko ok, no i okazało się, że będzie Zosia, chociaż mój mąż bardzo chciał pierwszego chłopca, więc jest niepocieszony, ale no cóż... bywa.

pozdrowionka dla wszystkich mam i brzuszków 😘


gratulacje 🙂 na idę na połowkowe 4D 16 stycznia! teraz jak byłam w czwartek lekarz potwierdził ,że w 100% Adaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...