Asiu masz racje 🙂 mam nadzieje,ze teraz ruszy sie na naszym forumku 😁 ja bylam trochce w Szczecinie i troche w Rewalu 😁😁😁 a spacery po plazy teraz po prostu rewelacje i pogoda dopisala bo bardzo cieplo bylo 😜
czesc mamuski! Widze ze juz wiekszość powróciła z świąteczno-sylwestrowych wypadów i nareszcie coś sie na forum ruszyło 🙂 My od poniedziałku na zwolnieniu, wiec chociaz troszke odpoczynku hehe NIestety sie przeziebiliśmy i to wszyscy. Ja sie smarkam, Piotruś ma kaszel ehhh nic lecze sie Prenatalenem i mam nadzieje ze wkrótce mi przejdzie. Szkoda mi troszke babelka bo nie wychodzimy na dworek i troche mu odbija wieczorami 🙂 Mam do Was mamusie pytanie. Macie jakiś dobry i sprawdzony przepis na biszkopta? Bo planuje sama mu zrobić torta na 2 urodzinki, bo ten co zamówilismy w tamtym roku był ochydny;/
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
dudasia
Eliza była nad Bałtykiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
dudasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Eliza2707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tyssiiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
justyna_malutka
My od poniedziałku na zwolnieniu, wiec chociaz troszke odpoczynku hehe NIestety sie przeziebiliśmy i to wszyscy. Ja sie smarkam, Piotruś ma kaszel ehhh nic lecze sie Prenatalenem i mam nadzieje ze wkrótce mi przejdzie. Szkoda mi troszke babelka bo nie wychodzimy na dworek i troche mu odbija wieczorami 🙂
Mam do Was mamusie pytanie. Macie jakiś dobry i sprawdzony przepis na biszkopta? Bo planuje sama mu zrobić torta na 2 urodzinki, bo ten co zamówilismy w tamtym roku był ochydny;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tyssiiaa
też mam zamiar iść na zwolnienie ale nie wiem czy mi teraz da. wizytę mam w przyszłym tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Eliza2707
Justynka wracajcie szybko do zdrowka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tyssiiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Eliza2707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach