Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
tez juz ktos pisal o tym tutaj ze jak sie wymiotuje ostro to dziewczynka 🙂
no i u mnie na 90% corcia 😁


U mnie na połówkowym usg lekarz mówił, że na 95% dziewczynka, ale potem miałam jeszcze usg dopochwowe, żeby sprawdzić dokładnie szyjkę itd. i wtedy potwierdził, że na 150% to dziewczynka. Mam nadzieję, że się nie pomylił, bo większość ciuszków nakupowałam dla dziewczynki, trochę mam takich co dla chłopca tez byłyby ok, ale mało i wózek różowy już zamówiony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady jak juz na 150% powiedzial to na bank bedzie corcia 🙂
no mi tez na polowkowym powiedzial ze na 90% 🙂
mi ten wpadl w oko http://tablica.pl/oferta/wozek-coneco-toledo-wielofunkcyjny-stan-bdb-IDBYxN.html moj M.pwiedzial,ze 2.04 kupimy wozek 😜 bo to jego urodziny hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
chce iść w poniedziałek do rodzinnego po zwolnienie mam nadzieje ze da 😁


A czemu miałby nie dać? Ja na zwolnieniu już od sierpnia :/ Trochę kurwicy w domu dostaję, ale mam stresującą pracę no i przez te ciągłe wymioty mnie tak szybko lekarz wysłał na L4. Wybyczę się za wszystkie czasy 😉 No ale później będzie co robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja łóżeczko też przez allegro kupiłam. Właśnie mi doszło przedwczoraj. Bardzo jestem zadowolona, więc polecam jakby co:
http://allegro.pl/lozeczko-przewijak-materac-mis-venge-kurier-5-zl-i2008654329.html

Już zaczynamy powoli urządzać wszystko, bo później z wielkim brzuchem nie będzie mi tak łatwo 😉 Nasza królewna niby ma termin na początek kwietnia ale wiadomo i koniec marca może z tego wyjść 😉 Raczej się załapie na znak zodiaku barana 😉 I cała nasza rodzinka będzie wiosenna, bo ja i mąż jesteśmy z maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zaraz zacznę fruwać pod sufitem od wzdęcia 😞 Aż mi się spać przez to nie chce. Dobrze, że wy tu jeszcze nie śpicie i mam z kim pogadać 😉
My będziemy na razie mieć łóżeczko w sypialni, więc za bardzo nie urządzam całego pokoju, ale wiadomo, że i tak trzeba wszystko jakoś przeorganizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Lady no dokladnie 🙂 a jablka jesz?ja wcinalam i wcinam caly czas nie miala dzieki temu wzdec 😜 i nie mam 😜


No właśnie z jabłkami u mnie jest śmieszna historia, bo przed ciąża ich w ogóle nie tykałam (nie lubię generalnie), a w ciąży w pewnym momencie złapałam taką wielką fazę na jabłka i jadłam przez dwa końce. Ale już mi to jakoś tak przeszło w ostatnim czasie. Dziś akurat jadłam jabłko, ale też nażarłam się muffinek i po tym zgaga i wzdęcie :/ Niby własnej roboty, ale słodycze najbardziej u mnie zgagę wywołują :/ A oczywiście powstrzymać się od ich jedzenia nie mogę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tysia dostaniesz 🙂 🙂 🙂 tylko czy takie od rodzinnego jest tez 100% platne?


mi jedna połozna zaznaczyła ,że B teraz też jej powiem ,że B ma mi wpisac najwyzej nie wpisze tydzień wytrzymam bo 16 idę na połowkowe więc musi mi dać. ide prywatnie bo wczoraj szybko szybko o zwolnieniu to już naete nie wspomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
to samo łozeczko chcemy 😁


Bardzo ładnie jest wykończone i ten misio jest taki wytłoczony nie narysowany 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona. No i pasuje nam do mebli jak w pysk strzelił, bo są ciemne z jasnymi elementami, dokładnie ten sam odcień brązu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, nocne marki się z Was zrobiły 😉 Zazwyczaj ja sama o tej porze 😉

A ja wymiotowałam sporo a czekam na chłopaka... Nie ma chyba reguły. Z Bartkiem łagodniej przechodziłam ale wymiotowałam też kilka razy za to zgagę chyba większa w pierwszej ciąży miałam.. Zgaga to przekleństwo. Jak dobrze, że już to za mną...
Skąd Wy wiecie, że nad ranem Wasze dzieci szaleją? Matko, ja tak twardo śpię, że mnie nic nie wybudza..
Ja na ból głowy - jak jest już nieznośny albo muszę być na chodzie - biorę Apap. Daje ulgę choć nie usuwa zupełnie. Ale biorę tylko 1 tabletkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...