Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam po prawie dwu miesięcznej przerwie. Miałam taki kaszel przez trzy tygodnie że przesiadując jeszcze przed komp miałam brzuch jak kamień więc zrobiłam sobie dłuuugą przerwę. A po wyzdrowieniu spotykałam się z koleżankami których nie widziałam ho ho i jeszcze dłużej- ale mnie to zrelaksowało, potem święta i tak to zleciało- myślałam że góra m-c...

Forum całe nadrobiłam w czytaniu (od świąt po trochu! 😁). Widzę że "akcja- nocnik' szeroko opisana a ostatnio spadające w dół brzuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale blisko co? miałam 1 kwietnia z rana zrobić mamie żarcik a tu Igor zrobił mi taki kawał że miałam już skurcze co 5 minut (mogłam przewidzieć bo od dwóch dni plecy bolały jak przy pierwszym porodzie). Na szczęście po 40 minutach zaczęły słabnąć i na mocy i na częstotliwości, ale potem tak mi nogi puchły przez kolejne dwa dni aż zorientowałam się że siadam rozkrakiem bo brzuch wciska się w uda jak cholera, więc u mnie brzuch też opadł- no ale Tysia Ty to masz Adaśka faktycznie już na kolanach 😁 i żebyś faktycznie go pierwsza nie przytulała w ramionach 😁 Niech posiedzi trochę pod serduchem!
U mnie poprane, poprasowane, wózek jednak kupiłam nowy by mieć pewność że się do windy zmieszczę, wszystko czeka- no torba nie ruszana - ale jakby co wszystko na wierzchu.
Cudne macie brzuchy.

Ostatnio u mnie dziwnie się wszystko uspokoiło, może uda się jeszcze raz spotkać z koleżankami. W ogóle ostatnio dużo chodzę bo wtedy super się czuję, nawet kości w tyłku nie bolą 😁
U mnie Igor w 30 tyg i 5 d miał 2045g (5 marzec), następne usg 17 kwietnia- mam nadzieje dotrwać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...