Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry mamusie! MY dziś pospaliśmy do 9 i odrazu mi lepiej 🙂
Dudasia odpoczywaj a nie bedziesz sprzatać i pichcić. Za mna od kiku dni chodzi metrowiec, nawet kuiłam składniki, tylko jakoś nie chce mi sie robić 🙂 🙂 no nic moze wszystko nabierze mocy urzedowej to coś zrobie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
dudasia napisał(a):
Jutro od rana goście. Tylko teraz mogę ogarnąć dom i coś upichcić 😞 Przed 21 wróciłam z zakupów 😞


Całą ciąże przlatasz kiedy Ty odpoczniesz??? 😮 😮 😮 Jestem pełna podziwu 😘


Chyba dopiero w grobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
u lekarza wszystko ok 🙂 potwierdzila,ze bedzie corcia bo ladnie sie pokazala 🙂 wazy 1358g i ma 35cm 😁 juz jest odwrocona glowka do dolu,wody plodowe w porzadku,ktg super i mala tez rozwija sie prawidlowo 😁


Booomba!!! Całusek dla małej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
Eliza suuuuuper!!!!!!! 🙂

czy Wy też mcie czasem takie dziwne uczucie ... tęsknoty za swoim dzieckiem - takie w każdej komórce... że już chciałybyśce ją/jego trzymać w ramionach?


Hm... generalnie to nie.. Ze 2 razy może mnie naszło. Ale w pierwszej ciąży też tak miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedni goście odprawieni, Bartek śpi i zbiera siły na druga ekipę 😉 Jeszcze godzinka luzu. Tylko musze zdażyc dac Młodemu choć trochę obiadu bo on tak ma, że jak sa goście to nie je nic. Dzisiaj zjadł tylko śiaidanie o 9 i koniec. i tak jest zawsze. W swoje urodziny to nawet nic nie pił przez cały dzień tak był podekscytowany, ze są wszyscy dziadkowie, wszystkie ciotki i wujkowie i kuzynki 🙂

A wypieki mi wczoraj dobre wyszły - warto było niedospać 😉 Mam jeszcze gości w czwartek i trochę liczniejszą grupę na sobotę a później to juz mam zamiar tylko odpoczywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane brzuszki,
dawno nas nie było 😞, ale odpoczywałyśmy od komputera, bo przepracowałyśmy się w styczniu i były małe zawirowania ze skróconą szyjką, leżenie, odpoczynek duphaston itd.
teraz już wszystko w porządku 😆
byłyśmy dzisiaj na usg, wszystko w porządku. myślałam, że pokaże buźkę i będzie ładna płytka dla dziadków, a Zosia albo się zasłaniała rączkami albo odwróciła się tyłem. jedyne co, to rozłożyła nogi i już nie mamy żadnych wątpliwości 😉. swoją drogą to nie wiem po kim ona to ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie po lekarzu wszystko oki mały wazy dokładnie 1,061 kg więc praktycznie tyle samo co Twój Tysiu w tym samym czasie a no i termin wg usg wymiarów maluszka przesunął się na 10 maja , dodatkowo lekarz pozwolił dziś mojemu mężowi nagrywać telefonem całe badanie usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...