Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 Tysiu jedz sobie na wieczór nospe bedziesz spokojniesza, mi lekarz kazał jesc rano i wieczorem nospe, ale jem tylko na wieczór a w ciagu dnia to jak mnie brzuszek ciagnie i sie spina to tylko w tedy. Kumpela musiała jesc 5 razy nospe w ciagu doby i nic nie zaszkodziła synus zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Pogoda jaka mamy teraz we Wrocku przywołała mi wspomnienia z pobytu w Irlandii - 10 stopni, wieje i wilgotno. Wczoraj trochę nawet bardziej mi przypominało bo deszcz padał i momentami słońce przeświecało 🙂

Dudasia zebyś wiedziała 😉 Dziś pogoda dokładnie taka jak opisujesz. 10 stopni, wieje i jest mega wilgotno. Wczoraj było 15 stopni słońce i deszcz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja Was opuszczam na jakiś czas.... mam nakaz leżenia dzisiaj ciocia położna u nas była i niestety w poniedziałek już na KTG idę a wszystko przez ten twardy brzuch zbadała mnie i mówi odrazu się kładz.... masakra 😞 😞

Tysia a dlaczego, skurcze masz czy co? Daj znać jak bedziesz po KTG bo mi też twardnieje brzuch coraz cześciej. Zaczełam sie troche bać, a polożyć sie nie moge no bo jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
ja Was opuszczam na jakiś czas.... mam nakaz leżenia dzisiaj ciocia położna u nas była i niestety w poniedziałek już na KTG idę a wszystko przez ten twardy brzuch zbadała mnie i mówi odrazu się kładz.... masakra 😞 😞

Tysia a dlaczego, skurcze masz czy co? Daj znać jak bedziesz po KTG bo mi też twardnieje brzuch coraz cześciej. Zaczełam sie troche bać, a polożyć sie nie moge no bo jak?


ehh staram się leżeć ale cały dzień się nie da nie wiem w jakiej pozycji 😞 ciocia kazała mi w górze nogi trzymać i lewy bok 😞 jutro dam znać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 😘
Jutro odbieram paczkę ciuszków dla Mojej Edzi od 0-3miesięcy..Za 100sztuk 120zł używane ale prawie jak nowe 😆 więc nie ma co szaleć 😜 Tatuś kupił córci smoczek różowy 😁.Będzie różowa lala 🙃.Tusia będzie dobrze do maja mamy czas niech czekają jeszcze Nasze maluszki 😎
Od paru dni nie mam apetytu jem bo jem aż dziwne 🤨
Pozdrawiam i calusy w brzusie 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia a co fajnego kupiłas? kurcze ja to bym sie wybrała do IKEA po jakies duperele do domku, ale w Cork nie ma, a do Dublina jechac nie bede.


Po duperele to szkoda zachodu żeby przez te tłumy się przeciskać 😉
My zakupiliśmy sporą szafę , biurko i krzesło (Bartek sie kręci na nim non stop 😉 ), szafkę do łazienki... Wszystko przez to, że coraz więcej rzeczy w domu nam przybywa i się nie możemy pomieścić 😉
Kupiłam cienki kocyk dla Huberta, przewijak, ręcznik z kapturkiem, ochraniacz na materac + pierdoły do domu za łączną niezłą sumkę 😉 No ale nieprędko kolejne zakupy w IKEA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...