Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi dziecko by nie wybaczyło chodzenia z telefonem 😉 Albo by mi zabrał i tyle 😉
Ja wykończona jestem dzisiejszym dniem. Dobrze, że już mnie miednica nie boli - chociaż takie pocieszenie 😉 Teraz się zamknęłam w pokoju a chłopaki urzędują same. Ja tęsknię za spokojem. Ech, za kilka lat może 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to w sumie miałam weekend bez dziecka więc powinnam czuć się zregenerowana 😉 Ale to był intensywny weekend.. Dobrze mi zrobił ale mało się spało a dużo robiło 😉 W każdym razie postanowiłam, ze póki mi starczy sił to do porodu zorganizuje sobie maksymalnie dużo wieczornych wyjść co by naładować akumulatory i oderwać się trochę od "gospodarstwa domowego" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niestety nie moge sobie na to pozwolić. Mój maz pracuje ciągle drugie zmiany więc wraca koło 23, a o wolnych weekendach moge zapomniec. Zreszta nawet jakbym chciała gdzies wyjść to niestety nie mam z kim bo moje kolezanki albo dopiero urodziły, albo w pracy. A babci też nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja niestety nie moge sobie na to pozwolić. Mój maz pracuje ciągle drugie zmiany więc wraca koło 23, a o wolnych weekendach moge zapomniec. Zreszta nawet jakbym chciała gdzies wyjść to niestety nie mam z kim bo moje kolezanki albo dopiero urodziły, albo w pracy. A babci też nie ma 😞


Co tu dużo mówić, przerąbane..
A rano nie możesz sobie gdzieś wyskakiwać zanim mąż wyjdzie z domu? Pewnie niektóre Twoje kumpele tez na drugie zmiany pracują, co? To dla psychiki lepiej takie oderwanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Dudasia rano wole sobie pospac niz łazic bez sensu. Co prawda wychodze sobie na miasto ale sama, bo dziewczyny niestety pracuja na pierwsza zmiane. Znaczy te z ktorymi bym chciała sie spotkac 😉 No nic oby do kwietnia. Wtedy przyjezdza moj brat i bede mogła zostawic Piotrusia pod jego opieka i sama wybrac sie na kawe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macica systematycznie się powiększa i teraz sięga mniej więcej 3 cm powyżej pępka. Częściej też możesz odczuwać skurcze przepowiadające, tak zwane skurcze Braxtona-Hiksa. Dzięki tym lekkim napinaniom, macica przygotowuje się do ciężkiej pracy, jaką jest akt porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba też zaczne brać nospeee mimo ,że nie chciałam brac żadnych tabletek z tym ,że wiem ,że nie zaszkodzi to maluszkowi a dla mojego samopoczucia tez lepiej... wrócilam ze spacerku 3godzinnego siostrzenica spała jak zabita 😁 teraz mój maluszek kopie jak szalony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Macica systematycznie się powiększa i teraz sięga mniej więcej 3 cm powyżej pępka. Częściej też możesz odczuwać skurcze przepowiadające, tak zwane skurcze Braxtona-Hiksa. Dzięki tym lekkim napinaniom, macica przygotowuje się do ciężkiej pracy, jaką jest akt porodu.


Hehe, lekkimi napinaniami to bym tego nie nazwała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzień dobry brzusie 🙂
U nas dziś radosny dzień, męża siostra urodziła córeczkę 🙂

Dziewczyny jak po nocy macie spięty brzuch to bierzcie na wieczór nospe to nie zaszkodzi, a zawsze troche mniej bedziecie sie martwic


o ja bym musiała tą NoSpę non stop brać 😉 W pierwszej ciąży brałam No-Spa Forte, Magnez łykałam ale nie powiem żeby mi to pomagało jakos specjalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...