Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej! Elizaaaaaaaaaa no witam! ale fajnie, że od dziś na swoim.
Tysia fakt pod kołderkę a ukochany niech Ci pączusiów dziś naznosi 😁
Ja na razie się witam z mamuśkami i uciekam do obowiązków. Ja na wizytę 2 marca no i potem też jak większość z was pewnie co 2 tyg. Wczoraj mały tak mnie kopnął, że aż krzyknęłam- aż Marysia przyszła mi brzuszek pomasować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eliza moim zdaniem taka porządna kłótnia dobrze robi na przyszłość- ja zawsze byłam miła ale jednocześnie zasadnicza (tak mi się wydawało) aż przyszedł taki dzień że się jednak tak pocięłam z teściową, że też już niby miała do nas nie przyjeżdżać.... Chmury po kilku m-cach się rozeszły a dziś ja mam po prostu do niej dystans, w miarę się słuchamy, nie narzucamy swojej woli a ona, mam wrażenie, że czasem ma we mnie swoją powierniczkę. No ale to tylko jak ludzie zaczną się po prostu szanować- nie musicie się kochać czy nawet lubić. Jednak i wam tego życzę kiedyś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane ja dzis późno do was zaglądam bo była u mnie męża siostra w odwiedzinkach, potem poszłam jeszcze do banku zrobić przelewy no i dopiero teraz mam chwilke 🙂

Asiu: Bardzo się cieszę ze z Malutkim wszystko oki 🙂
Tysia: Koniecznie do łózia
Eliza: Tęsciową się nie przejmuj, w końcu kiedyś się pogodzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam tłustoczwartkowo! Spozyłam ączka z toffi i pączka z adwokatem 🙂 Póki co wystarczy mi. Ja nie lubię z różą a dzisiaj to głównie z różą można kupić więc raczej nie ryzykuję innych 😉
Do tego popijam kawkę. należy mi sie bo dzisiaj dziecko wstało mega wcześnie jak na niego (7:30) i maruda z niego taka była, że szok. Poszlismy na sanki i jak mieliśmy wracać to mi taką scenę zrobił typowego buntu dwulatka... Spazmow aż dostał i cały zasmarkany był jak zajechaliśmy do domu. Oczywiście kładzenie sie na ziemi było i takie tam (Mamusie jeszcze bez dzieci - szykujcie się 😉 ). Jak go zdołałam wtachac do domu i rozebrać to się przytulił i zasnał bez jedzenia i bez picia od rana samego. jak wstanie to pewnie też będzie ryk bo zaspany i do tego głodny. Ech no... Na szczęście nie często mu się to zdarza. Taka akcja to pierwszy raz. no i zazwyczaj jak nie dośpi to takie cyrki są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
hej mamusie kochane 😘

od rana na nogach,masakra hehe sprzatnie w mieszkanku zwozenie mebli itd...

a Tesciowa...hm?nie zalezy mi zeby nas odwiedzala,chociaz by przez to jak traktuje wlasnego syna jedynego,jak jakiegos smiecia 😠


😞
A Wy juz w nowym domku? Odpoczniesz i już będziesz tylko szczęśliwie czekać na rozwiązanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Tysia jak masz olbas albo jakis eukaliptusowy olejek to zrób sobie inchalacje. Powinno pomóc. Możesz tez zaparzyć sobie majeranku i wdychać. A jak nie masz nic to daj troche soli do gorącej wody i to wdychaj.


Dobra rada!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kurdę mam tylko inhanol bo olbas był już po terminie.... 😞 nie wiem czy to też można?


Tysiu ja tez nie wiem 🥴
ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

U nas ciapa, ale z jednej strony może wiosna już idzie??? To i pogoda będzie lepsza i czekanie na naszye dzieciaczki szybciej minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten mokry dzień!
Pogoda nie przeszkodziła nam jeszcze dzisiaj ulepić bałwana. Bartek cały mokry wrócił do domu. Na szczęście znów anioł w niego wstąpił 😉
Ja bym tam użyła Olbasa przeterminowanego 😉 Ale nie sugerujcie się, żeby nie było na mnie. U nas Olbas na porządku dziennym. Jak Bartek ma katar to mu kilka kropli przy głowie w łóżku daję a w dzień to na body żeby mu parowało. Są też takie cukierki do ssania Olbas jak nie ma jak zrobić inhalacji.. Woda z solą na gardło to od wieków najlepszy środek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...