Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, hej 😁
Justyna brzuch bardzo ładny, wręcz "zgrabniutka ciąża" 😁
Asia może coś w tych leniwych dniach jest, bo przez cały tydzień jak byłam u rodziny na feriach miałam od rana do nocy spięty brzuch a po 7 dniach dostałam pierwszych skurczy, które mnie trochę wystraszyły... Po powrocie do Wa-wy brzuch też jeszcze trochę się spinał ale stopniowo coraz mniej a teraz już nie pamiętam kiedy był ostatni raz. Nie ma to jak ruch, nawet przy czasem męczących obowiązkach domowych niż siedzenie całe dnie i jedzenie 😁
Tysia jak tam po wyjściu sobotnio- karnawałowym? Pewnie zrelaksowana? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Justynka bardzo ładny i zgrabny brzusio 🙂
U nas niedziela mineła głównie na porządkach po powrocie mężulka z ikei 🙂 Zakupiliśmy w końcu 3 komody dla maluszka 🙂

Jeśli chodzi o nosidła to znalazłam cos takiego
http://allegro.pl/cybex-nosidelko-nosidlo-first-go-wys-gratis-i2105259749.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
Brzuch mi się jeszcze spina, choć mniej niż wczoraj. Cóż, trzeba wrócić do normalności, ugotować kilka obiadów, posprzątać trochę i może przestanie dokuczać 😉 Ale dzisiaj jeszcze spokojnie bo coś mi niedobrze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Justynka bardzo ładny i zgrabny brzusio 🙂
U nas niedziela mineła głównie na porządkach po powrocie mężulka z ikei 🙂 Zakupiliśmy w końcu 3 komody dla maluszka 🙂

Jeśli chodzi o nosidła to znalazłam cos takiego
http://allegro.pl/cybex-nosidelko-nosidlo-first-go-wys-gratis-i2105259749.html


To mieliście miłą niedzielę Emi 🙂 M w tym miesiącu też planujemy wypad do Ikei bo lista już od dawna czeka. Trzeba trochę pozmieniać i przeorganizowac dom. Ja w ramach przygotowań na przyjście malucha złożyłam wczoraj zamówienie w aptece internetowej 😉 Nawet pieluchy zamówiłam. Wszystko w jednej paczce. Jeszcze tylko kilka drobiazgów kupimy przy okazji zakupów w markecie i będę przygotowana 😁 Kurcze, nie sądziłąm, że kupowanie kosmetyków dla Huberta też mi sprawi radość 😉

Emi, co do nosidła to Ci nie pomogę. Brak doświadczeń. Ja generalnie przeciwna nosidłom jestem. Ale widzę, że ma fająn opcję noszenia w pozycji poziomej choć pewnie trzeba asekurować. Na oko wygląda ciekawie ale prześledź opinie matek, które tego używały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj w końcu na porządny spacer zabrałam Bartka. Mam tylko nadzieje, że on już zdrów. Do kontroli idziemy jutro wieczorem.. Drzemkę już dzisiaj zaliczyłam klasyczną - podczas usypiania Bartka 😉 Teraz jako tako się trzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze z kosmetykami się wstrzymam 😁 muszę prześledzić co mam a co jest mi dokładnie jeszcze potrzebne 🙂 Emi myślę ,że nosidło lepsza opcja niż chusta chociaż nie wiem bo nie miałam z tym bezpośredniej styczności ale kumpela nosidło ma i jest mega zadowolona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
a co do zakupów przez neta to ja preferuje allegro. Wlasnie kupilam emolium 400ml za 39 zl z przesyłką wiec naprawde tanio.


wczoraj widziałam w aptece u mnie była emulsja do kąpieli, szapon i krem po kapieli czy tam balsam co z tego się kupuje? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja jeszcze z kosmetykami się wstrzymam 😁 muszę prześledzić co mam a co jest mi dokładnie jeszcze potrzebne 🙂 Emi myślę ,że nosidło lepsza opcja niż chusta chociaż nie wiem bo nie miałam z tym bezpośredniej styczności ale kumpela nosidło ma i jest mega zadowolona 😜


Ja znowu slyszalam ze lepsza jest chusta sama mojej cioci dla malej na chrzciny kupilam i bardzo sobie chwali. Tez mam zamiar chuste zakupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku tylko kąpałam w emulsji Oilatum, żadnych balsamów bo emulsja zostawia na ciele powłokę. Jak użyłam po jakimś czasie szamponu to Młodemu zaczęła się skóra na głowie łuszczyć 😮 Odstawiłam szampon i zaczęłam używać jak już miał takie włosy, po których widać było, że wymagają szorowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
ja jeszcze z kosmetykami się wstrzymam 😁 muszę prześledzić co mam a co jest mi dokładnie jeszcze potrzebne 🙂 Emi myślę ,że nosidło lepsza opcja niż chusta chociaż nie wiem bo nie miałam z tym bezpośredniej styczności ale kumpela nosidło ma i jest mega zadowolona 😜


Ja znowu slyszalam ze lepsza jest chusta sama mojej cioci dla malej na chrzciny kupilam i bardzo sobie chwali. Tez mam zamiar chuste zakupic.


Ja chyba jednak zdecuduję się na nosidło i już podjełam decyzję, wybrałam takie:
http://allegro.pl/cybex-nosidelko-nosidlo-first-go-wys-gratis-i2105259749.html

jeszcze jest troszke czasu więc narazie nie kupuje bede czaic na jakie suzywane na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...