Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej walentynkowo, o życzenia Justyny by dziś pójść wcześnie spać lub w ogóle móc spać mnie się przydadzą 😁 dziękuję- Marianna od dwóch nocy tak kaszle, że zasypiamy średnio o 2 nad ranem :/

Ja używałam przez ponad 2 lata materaca kokos-gryka, oczywiście z podkładem ceratkowym pod prześcieradłem i sprawdził się super 😁 ale jak przeczytałam co tak Asia napisała o robalach to muszę go obejrzeć bo potem na rok go pożyczyłam szwagierce- niby miała przestrzegać moich próśb i zaleceniem- ale kto go tam wie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my z mężem to sobie kupiliśmy na Walentynki coś wspólnego i praktycznego- stację pogody:
bo po 1. Termometr nam się wysłużył (ten ma wew. i zew.)
bo po 2. Zegarek elektr. się coś zacinał przy ustawianiu ( a lubię jak w nocy od razu widzę podświetloną godz.)
bo po 3. Jest pomiar wilgotności powietrza a my mamy nawilżacz z czasów Marianki ale bez możliwości pomiaru wilgotności i czasem nie wiedziałam czy już jest ok czy nie- a mamy nie duże mieszkanko, kaloryfery praktycznie pozakręcane ale rury pionowe tak grzeją....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia nie powiem ze skóra nie była nawilzona ale po emolium tez jest super nawilżona. Mówiłam tylko o różnicy między kremem z oliatum a emolium. Dla mnie ten drugi sie szybciej wchłania. Ale każdy lubi co innego. NIe mam zamiaru nikogo nakłaniac do kupna Emolium, bo może komuś nie przypasować, a np Nivea bedzie super dla skóry maluszka. Trzeba po prostu spróbować kilku rzeczy i tyle.


Cześć Walentynki! Zapraszam do mnie na pachnące babeczki z jabłkami!!!

Justyna, tak sobie myślę, że szybko spróbuję sie przerzucić na Emolium dla Huberta bo jednak to prawie o połowę tańsze.. I mam nadzieję, że się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
o bo bym zapomniała, do dziewczyn młodszych dzieci od mojego, co używałyście no kolki? Bo ja jakoś nie bardzo pamiętam...bo to już ponad 4 lata temu, moja miała niby nie drastyczne ale jednak


Asia, nam różne różności polecano ale poskutkował tylko Sab Simplex. Jak w międzyczasie próbowalismy na cos innego sie przerzucić to mega kolki. I tak chyba do końca 4-go miesiąca było.
Jeden problem, nie ma tego w polskich aptekach 😞 Sprowadzaliśmy z Niemiec lub Czech (przywozili nam ludzie, ktorzy byli am słuzbowo albo na wakacjach albo przez apteki internetowe). Mam nadzieję, że Huber nie bedzie miał takich jazd z brzuszkiem... Bo jednak to bardzo uciążliwe było - podawać trzeba przed każdym posiłkiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
dziewczynki ciągle mam dylemat, czy krótki czy długi rękaw na ten maj... chyba krótki a do tego coś na długi na zew., co? No ja mam na 2 maj, ledwo po kwietniu.... Asia Ty masz chyba podobnie termin.

Ja mam wszystko na długi rękach po Bartku więc dokupię kilka szt. body na krótki rękaw na 62 i 68 cm. Chociaż, jak teraz myślę, być może nawet mam jakieś z krótkim bo jak dostawałam prezenty z Irlandii to tylko z krótkim rękawem body tam były... Generalnie coś tam będę miała. Zobaczę pewnie w ostatniej chwili jak to z pogodą będzie i ostatecznie wyślę męża do Tesco żeby mi dokupił - nie będzie wtopy bo tam jakość jest dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
hej walentynkowo, o życzenia Justyny by dziś pójść wcześnie spać lub w ogóle móc spać mnie się przydadzą 😁 dziękuję- Marianna od dwóch nocy tak kaszle, że zasypiamy średnio o 2 nad ranem :/

Ja używałam przez ponad 2 lata materaca kokos-gryka, oczywiście z podkładem ceratkowym pod prześcieradłem i sprawdził się super 😁 ale jak przeczytałam co tak Asia napisała o robalach to muszę go obejrzeć bo potem na rok go pożyczyłam szwagierce- niby miała przestrzegać moich próśb i zaleceniem- ale kto go tam wie....


Nie no, mam nadzieję, że at sprzedawczyni przesadzała 😉 Pewnie ludzie, którym tak się stało, nie dbali o materac i tyle. W każdym razie w mojej głowie jest jakiś uraz i dlatego się nie zdecydowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
joannar napisał(a):
o bo bym zapomniała, do dziewczyn młodszych dzieci od mojego, co używałyście no kolki? Bo ja jakoś nie bardzo pamiętam...bo to już ponad 4 lata temu, moja miała niby nie drastyczne ale jednak


Asia, nam różne różności polecano ale poskutkował tylko Sab Simplex. Jak w międzyczasie próbowalismy na cos innego sie przerzucić to mega kolki. I tak chyba do końca 4-go miesiąca było.
Jeden problem, nie ma tego w polskich aptekach 😞 Sprowadzaliśmy z Niemiec lub Czech (przywozili nam ludzie, ktorzy byli am słuzbowo albo na wakacjach albo przez apteki internetowe). Mam nadzieję, że Huber nie bedzie miał takich jazd z brzuszkiem... Bo jednak to bardzo uciążliwe było - podawać trzeba przed każdym posiłkiem!!!


Dobrze wiedzieć 🙂, z Czechami graniczy moja miejscowość a do niemiec mam 15 km 🙂, w razie co będę mogła komuś coś kupić i wysłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
joannar napisał(a):
dziewczynki ciągle mam dylemat, czy krótki czy długi rękaw na ten maj... chyba krótki a do tego coś na długi na zew., co? No ja mam na 2 maj, ledwo po kwietniu.... Asia Ty masz chyba podobnie termin.

Ja mam wszystko na długi rękach po Bartku więc dokupię kilka szt. body na krótki rękaw na 62 i 68 cm. Chociaż, jak teraz myślę, być może nawet mam jakieś z krótkim bo jak dostawałam prezenty z Irlandii to tylko z krótkim rękawem body tam były... Generalnie coś tam będę miała. Zobaczę pewnie w ostatniej chwili jak to z pogodą będzie i ostatecznie wyślę męża do Tesco żeby mi dokupił - nie będzie wtopy bo tam jakość jest dobra.


Ja mam mało własnie takiej bielizny. znalazłam pare zastawów na allegro uzywanych no i się teraz zastanawiam 🤔
http://allegro.pl/paka-dla-niemowlaka-3-6-mcy-32-szt-tylko-49-zl-i2121451707.html
http://allegro.pl/zestaw-dla-chlopca-0-3-miesiace-56-szt-i2102511912.html
http://allegro.pl/paka-dla-synka-56-68-30-szt-i2104894087.html
http://allegro.pl/paka-dla-synusia-56-68-30szt-i2104893960.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, ja tu nie widzę jakiegoś idealnego zestawu... Na Twoim miejscu bym raczej na krótki rękaw wszystko od 62cm kupowała. jeżeli juz masz kilka na długi to luz. Body może byc na krótki jeżeli masz jakieś bluzy, sweterki - zawsze na wierzch można ubrać. Bielizny lepiej mieć więcej. A półśpiochy bawełniane masz? Wydają mi się dobrym pomysłem na ciepłą wiosnę. No i wygodne to to. Ja muszę dokupić właśnie. Na body to radzę patrzyć na takie zapinane z przodu bo dzieci zazwyczaj nie lubią jak im się przez głowę nakłada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):

Asia, nam różne różności polecano ale poskutkował tylko Sab Simplex. Jak w międzyczasie próbowalismy na cos innego sie przerzucić to mega kolki. I tak chyba do końca 4-go miesiąca było.
Jeden problem, nie ma tego w polskich aptekach 😞 Sprowadzaliśmy z Niemiec lub Czech (przywozili nam ludzie, ktorzy byli am słuzbowo albo na wakacjach albo przez apteki internetowe). Mam nadzieję, że Huber nie bedzie miał takich jazd z brzuszkiem... Bo jednak to bardzo uciążliwe było - podawać trzeba przed każdym posiłkiem!!!


siostra tez używała tych kropelek i sa rewelacyjne gdzieś w jakiejś aptece były dostepne która własnie sprowadzała je z niemiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
dudasia napisał(a):

Asia, nam różne różności polecano ale poskutkował tylko Sab Simplex. Jak w międzyczasie próbowalismy na cos innego sie przerzucić to mega kolki. I tak chyba do końca 4-go miesiąca było.
Jeden problem, nie ma tego w polskich aptekach 😞 Sprowadzaliśmy z Niemiec lub Czech (przywozili nam ludzie, ktorzy byli am słuzbowo albo na wakacjach albo przez apteki internetowe). Mam nadzieję, że Huber nie bedzie miał takich jazd z brzuszkiem... Bo jednak to bardzo uciążliwe było - podawać trzeba przed każdym posiłkiem!!!


No super są... ale zycze wszystkim uniknięcia podawania 🙂

siostra tez używała tych kropelek i sa rewelacyjne gdzieś w jakiejś aptece były dostepne która własnie sprowadzała je z niemiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Emi, ja tu nie widzę jakiegoś idealnego zestawu... Na Twoim miejscu bym raczej na krótki rękaw wszystko od 62cm kupowała. jeżeli juz masz kilka na długi to luz. Body może byc na krótki jeżeli masz jakieś bluzy, sweterki - zawsze na wierzch można ubrać. Bielizny lepiej mieć więcej. A półśpiochy bawełniane masz? Wydają mi się dobrym pomysłem na ciepłą wiosnę. No i wygodne to to. Ja muszę dokupić właśnie. Na body to radzę patrzyć na takie zapinane z przodu bo dzieci zazwyczaj nie lubią jak im się przez głowę nakłada.


Tyle tego, jeszcze, tak teraz patrze że z bielizny to ja praktycznie nic nie mam tylko pare bodziaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...