Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
padam po męczącym dniu - brzuch twardy kaj kamień. plecy bolą, i do tego kości..... łonowe (?) nie wiem czy takie w ogóle są ale boli :/ teraz w końcu leżę - miałąm piec na jutro ale poddaję się - kupię coś.
Dudasia zazdroszczę energii !! dzięki za info ad migdałów - widze że moja młoda też nie ma wskazań do wycięcia. Idę w pon do laryngol prv to zobaczymy co zdecyduje

Justyma-malutka zmobilizowałąś mnie i zaczęłam pilnować młodą przynajmniej z kupą i muszę się pochwalić że już od 3 dni robi na kibelek!!!! 🤪 🙃 godzej z siku bo tego nie wyczaję (kupy mogę przewidzieć) a sama nie mówi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam dzisiaj w szpitalu w związku z tym twardym brzuchem:

no więc spędziłam w szpitalu dobre 2 albo nawet i 3 h ... 🤨 najpierw mnie podłączyli do KTG i zamiast leżeć 30 min to o mnie położna zapomniała i leżałam chyba z 50 min. pózniej czekałam aż lekarz będzie wolny nagle patrze a tu studencik taki młody mówi pani Justyna? zapraszam... wiec kazał mi siąść na kozła przebadał nie powiem bo zero delikatności bolało jak nie wiem jeszcze wziernik założył i tam mi cisnął ,że aż zapiszczałam z bólu 😠... pózniej położył do usg zrobił najpierw podpochwowo coś tam zmierzył a pózniej chyba z 15 min przez brzuch robił i wciąż patrzył na serducho małego wpatrywał się chyba ,mu się spodobało bo się uśmiechał jak mu ręka na moim brzuchu podskakiwała i mówi ale kopiesz maluchu pózniej kazał mi usiąść i czekać nie ubierając bielizny więc z gołą kaczuchą sobie siedziałam dobrze ze tunika była przyszedł lekarz i znowu na kozła zbadał mnie stwierdził ze szyjka ładna długa i ,że jestem bardzo szczupła przez co inaczej wygląda to padanie mnie bo brzuch się napina bo nie jestem gruba no ale mam jakaś infekcje podobnie jak Anetkaa więc zapisał mi Clotrimazol, aspargin i no-spę forte.... 🙂

przy wypisie napisali tak:

Część pochwowa uformowana, UZ zamknięte,położenie podłużne główkowe bez naporu części przodującej, wydzielina zapalna, KTG FHR 155/min, oscylacja falująca skurcze (-), deceleracje (-) i wymiary mi spisał... :P mały ma wymiary na 32 tydzień... termin zmienił mi się na 11 maja i obecnie mały ma 1,550 kg słonik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaana super 🙂 Gratulacje dla Domi 🙂 U nas na początku Piotruś tez nie mówił ze chce siku, wiec sadzałam go co jakies 15-20 minut i co chwila pytałam czy chce siku. Meczące bo nie zawsze chciał usiąść. Dopiero po 3 tygodniach zaczął wołać. Najpierw jak juz zrobił, a teraz przed 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
wpadam na szybko przywitać się i spadam bo zaraz goście przyjdą

Tysiaa jak się czujesz???

ps. zrobiłam sobie doklejane rżesy - efekt rewelacyjny - jak naturalne tylko bez tuszu!! 🙂

Aaana a nie wydaja Ci sie za ciężkie? Ja miałam robione na ostatnim urlopie( chrzestna Piotrusia jest kosmetyczką) ale wydawało mi sie ze powieki sa takie ciężkie. Na szczescie to nie na stałe były i po jakims czasie wypadły 🙂 Ale co fakt to fakt wyglądają rewelacyjnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Tez kiedys chcialam robic ale mam swoje dlugie a poza tym duze oczy i chyba niie fajnie by wygladalo 😜

Tysia niekoniecznie. Ja tez mam długie rzesy i duze oczy. Potrzebujesz tylko dobrej i doswiadczonej kosmetyczki. Ona dobierze długość sztucznych rzes do Twoich. Wyglada to naprawde super, tylko mi było za ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Tez kiedys chcialam robic ale mam swoje dlugie a poza tym duze oczy i chyba niie fajnie by wygladalo 😜

Tysia niekoniecznie. Ja tez mam długie rzesy i duze oczy. Potrzebujesz tylko dobrej i doswiadczonej kosmetyczki. Ona dobierze długość sztucznych rzes do Twoich. Wyglada to naprawde super, tylko mi było za ciężko


no mi się to podoba myślalam zeby bliżej maja zrobić 😜 co by nie malowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysiaa nie widzę linka 😞

Justyna nie są w ogóle ciężkie - właściwie to nic nie czuję - cięższe są jak są pomalowane! ale mam dobrane naturalne, tylko ok 1mm dłuższe od moich met 1:1 więc nie ma ich super dużo - po prostu wyglądają jak pomalowane. Na razie jestem zadowlona ale zobaczymy co będzie jak zaczną wypadać

goście poszli, ja umęczona ale fajnie i miło było! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Udało mi się przetrwać ten dzień odwiedzin ale padam z nóg.

Tysia, dobre wieści. Dobrze, że poszłaś do szpitala, jesteś teraz spokojniejsza i pewni dzięki temu brzuszek się rozluźnia 🙂

Justyna, mówisz, że co 15-20 min na nocnik? 😉 No dobra, to jutro startujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Hej dziewczynki!
Udało mi się przetrwać ten dzień odwiedzin ale padam z nóg.

Tysia, dobre wieści. Dobrze, że poszłaś do szpitala, jesteś teraz spokojniejsza i pewni dzięki temu brzuszek się rozluźnia 🙂

Justyna, mówisz, że co 15-20 min na nocnik? 😉 No dobra, to jutro startujemy 🙂

no niestety 🙂 Przygotuj duza liczbe spodenek/rajstopek i duzo cierpliwości hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...