Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tesciowa....nie bedziemy mieszkac zbyt blisko niej ale to chyba najlepsze rozwiazanie...Michal mial tam firme i jest jej synem wiec ma tam prawo mieszkac bo juz sie wszystkiego dowiadywala dostaniemy mieszkanie ja kase na dziecko i mieszkanie bedzie nam oplacac urzad pracy ze wzgledu na to,ze jestem w ciazy....a dla M.od razu jest praca 🙂 bo cos czuje ze tu wesolo nie bedzie jak nadejdzie dzien wyplaty 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eliza2707 napisał(a):
tesciowa....nie bedziemy mieszkac zbyt blisko niej ale to chyba najlepsze rozwiazanie...Michal mial tam firme i jest jej synem wiec ma tam prawo mieszkac bo juz sie wszystkiego dowiadywala dostaniemy mieszkanie ja kase na dziecko i mieszkanie bedzie nam oplacac urzad pracy ze wzgledu na to,ze jestem w ciazy....a dla M.od razu jest praca 🙂 bo cos czuje ze tu wesolo nie bedzie jak nadejdzie dzien wyplaty 😠


No ja bym się nie zastanawiała 😉 I teściowa pod ręką!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia to teraz...bo oni mysla,ze trafili na debili i,ze jak mi nie zaplaca to ja to tak zostawie i wroce do Polski....ze nie bede wlaczyla o swoje!a ja na bank sie nie dam,bo te piniazki juz odkladamy na dzidzie.i jesli mi nie zaplaca to bedziemy musieli zalozyc im sprawe....ale to sa kompletni debile nic nie potrafia zalatwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Sylwia to teraz...bo oni mysla,ze trafili na debili i,ze jak mi nie zaplaca to ja to tak zostawie i wroce do Polski....ze nie bede wlaczyla o swoje!a ja na bank sie nie dam,bo te piniazki juz odkladamy na dzidzie.i jesli mi nie zaplaca to bedziemy musieli zalozyc im sprawe....ale to sa kompletni debile nic nie potrafia zalatwic

Pewnie walcz o swoje skoro pieniądze ci się należa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no naleza bez watpienia kazda sprawe mam wygrana...ale ja chcialam byc mila dla nich i wszystko podalam im pod nos gdzie maja zadzwonic i co zrobic krok po kroku zeby kasa chorych im dawala kase dla mnie....to wyobraz sobie oni do mnie dzwonia i mowia ze mam im przyniesc kwitek od lekarza ze mam ciaze zagrozona no myslalam ze mnie krew zaleje....i mowie do niej ze chyba jest nienormalna po 1 zaden lekarz nie wypisze mi lewo kwitka a po drugie nic takiego nie jest potrzebne bo sie dowiadywalam jak sama zalatwialam i pytalam co maja zrobic....i teraz skoro nie chca po dobrocic i zalatwic tak zeby bylo dobrze to beda mi placic z wlasnej kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
no naleza bez watpienia kazda sprawe mam wygrana...ale ja chcialam byc mila dla nich i wszystko podalam im pod nos gdzie maja zadzwonic i co zrobic krok po kroku zeby kasa chorych im dawala kase dla mnie....to wyobraz sobie oni do mnie dzwonia i mowia ze mam im przyniesc kwitek od lekarza ze mam ciaze zagrozona no myslalam ze mnie krew zaleje....i mowie do niej ze chyba jest nienormalna po 1 zaden lekarz nie wypisze mi lewo kwitka a po drugie nic takiego nie jest potrzebne bo sie dowiadywalam jak sama zalatwialam i pytalam co maja zrobic....i teraz skoro nie chca po dobrocic i zalatwic tak zeby bylo dobrze to beda mi placic z wlasnej kieszeni

Krótko mówiąc jacyś oni nienormalni 🤢 i niech płaca teraz z własnej kieszeni skoro po dobroci nie chcieli, przecież im wszystko załatwiłaś.... Chore to wszystko a oni pewnie myślą że obcokrajowca mogą zbyc i że nie bedzie Ci się chciało tego po sądach włóczyc.... ehhh tak to właśnie jest na obcej ziemi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
czesc mamuski! Ja tylko na chwilke bo ostatnio nie mam czasu nawet nic napisac. Mam mase problmeów z mieszkaniem, jeszcze Piotrek, no mówie Wam urwanie du.. Jak tylko bede mogła to napisze. Buziaczki dla Was kochane!

Trzymaj się Kochana i nie denerwuj 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 a w sumie to dobry wieczór 🙂
Asiu nie byłam jeszcze na badaniach dopiero sie wybieram 🥴 🥴 🥴 🥴 aż wstyd się przyznać 🥴 🥴 🥴 ale w sumie jak byłam u lekarki to mówiła żeby mieć na kolejną wizytę 🙂 i dobrze ze czekałam do wizyty bo powiedziała żebym zrobiła samo IgM w toxo bo to wystarczy a zawsze to połowę mniej kasy 🙂
Rany dziewczyny co tam u was sie dzieje 😞 trzymam kciuki żeby wszystko wyszło na prostą 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
Kurcze kiedy się pojawiam wszystkie znikają 😠 😠 😠 😠

Ja gotowałam Małej zupkę, dziś dodałam brokuła do ziemniaczka, marchewki i mięska z królika. Jadła aż jej się uszy trzęsły 🙂 mam nadzieję że żadnej reakcji po brokule nie bedzie bo dziś dawałam pierwszy raz. No i ugotowałam więcej i wyszło jeszcze 4 słoiczki to zamroziłam i bede miec na zaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie tak sobie teraz pomyślałam ze w sumie mój lekarz na ostatniej wizycie kazał mi tylko zrobic morfologie mocz i cukier 😮 i zadnych innych badań nie! Nie wiem czy wogóle nie mam robic czy bedzie zlecal tak stopniowo czy może nie bede musiała robic ze względu że niedawno robiam 🤢 Zgłupiałam już 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia99 napisał(a):
Wiecie tak sobie teraz pomyślałam ze w sumie mój lekarz na ostatniej wizycie kazał mi tylko zrobic morfologie mocz i cukier 😮 i zadnych innych badań nie! Nie wiem czy wogóle nie mam robic czy bedzie zlecal tak stopniowo czy może nie bede musiała robic ze względu że niedawno robiam 🤢 Zgłupiałam już 🤢 🤢 🤢

no ja mam w sumie cała listę badań do zrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
Jej jak ja chętnie poszła bym gdzieś potańczyć 🤪 🤪 🤪 ale to pewnie dopiero gdzieś za rok 🤪 🤪 🤪 🤪

Ja teeeeż 🙂 kurcze no 🙂 a najbliższe wesele mam 9 czerwca może się na nie wyrobię i pójdę bez brzucha bo termin na 2 hehehehe 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!! 🙂 🙂 🙂
Eliza mam nadzieję, że sprawaq się wyjaśni szybiej i nie będziesz musiała iść do sądu. Ehh paranoj z tym wszystkim, a miało być tak pięknie. Te widoki na mieszkanko i pracę są obiecujące. Mam nadzieję, że wszystko poukłada się po Waszej myśli.
Co do badań to ja miałam ich robione multum... łącznie z cytologią, Beta hcp,moczem, toxo. Wszystko w ramach posiadanego przeze mnie abonamentu. Cieszę się, że mąż ma prywatne ubezpieczenie medycznie i dało radę mnie pod nie podciągnąć. W pn mam wizytę i to najpierw u położnej a potem u gina. Omówi ze mną pewnie wyniki.
Co do ciaży i jej objawów to czuję się ok. tylko głodna jestem na okrągło. Ale wpływ pewnie na to ma to, ze wstaję o 5:12 codziennie i zimno się zrobiło, w pracy nie mam ogrzewania. Organizm potrzebuje energi.
Jeszcze tylko 2 dni 🙂 🙂 🙂 i mam nadzieję być na L4, a wtedy będę miała więcej czasu na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...