Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ojjj ale tu cichutko, ale w sumie się nie ma co dziwic weekend jest i każda swoim chłopem zajęta 😁 😁 A ja mam dziś wolne od mojego, właśnie go wyprawiłam na noc do pracy ☺️ Jak ja nie lubię nocek u niego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!!
Witam w ten słoneczny dzionek 🙂 🙂 🙂
Wieczór miałam udany. Znajmi przyjechali ok. 19 a wyjechali po 1. Fajnie się siedziało i gadało. Jedzonko bardzo smakowało 🙂 🙂
Z mężem się wyspaliśmy 🙂 🙂 Mam w planch dzisiaj siłownie, no i może spacerek 🙂 Z mężusiem oczywiście!!!
Zyczę miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki! U nas tez dziś słoneczko więc na spacerek z dzieckiem jak najbardziej wyjdziemy. U nas nocka taka sobie. Sąsiedzi mieli impreze i mi dziecko obudzili. Na szczescie az tak glośno nie bylo i poszedł dalej spać 🙂 Uciekam szykować mężowi obiadek do pracy. Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pusto pusto, my wróciliśmy i też mojego m. za chwilę do roboty muszę wyprawic, później Patrycje umyc, nakarmic i uspic! Mam nadzieję że szybko się odrobię bo Mała wymęczona strasznie, zasneła nawet w samochodzie ale jak wchodziliśmy do domu to się rozbudziła.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja 🙂 u nas też piękna pogoda za oknem, niedawno wróciliśmy z krótkiego spaceru na którym córcia zasnęła i biorę się za obiadek! No a ja pewnie w środę do lekarza, mam nadzieję że mężowi nic nie wypadnie i będzie się mógł Małą zając 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia99 napisał(a):
No a ja pewnie w środę do lekarza, mam nadzieję że mężowi nic nie wypadnie i będzie się mógł Małą zając 🙂

no ja idę jutro 🙂 na 15. idę do nowego lekarza bo ten się nie sprawdza jak dla mnie 😞 mam nadzieję ze nowa lekarka usatysfakcjonuje mnie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela ja się jutro wybieram do tego na kasę chorych i u nas w przychodni tylko jeden pracuje więc wyboru nie mam 😉 Jeszcze go na oczy nie widziałam i mam nadzieję że się nie zawiodę bo opinie jakie czytałam nie były zbyt optymistyczne 🥴 No ale zobaczymy, mi tylko zależy żeby zlecał badania no ale przecież musi mnie na samolocie jeszcze zbadac a to mi się już nie uśmiech 😠 A do swojego prywatnie bede chodzic bo mam do niego zaufanie i dobry lekarz z niego.

A Ty chodzisz do krakowa do lekarza czy u siebie?? I prywatnie czy na kasę chorych???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia99 napisał(a):


A Ty chodzisz do krakowa do lekarza czy u siebie?? I prywatnie czy na kasę chorych???

ja w tej ciąży tez zaczęłam chodzić na kasę chorych ale zupełnie inna opieka jest jak chodzisz prywatnie sama wiesz. chodziłam do wieliczki ale teraz wracam tam gdzie chodziłam z Bartkiem w ciąży do Krakowa na Olszańska. Teraz znowu prywatnie, wizyta 100zł, masakra bo jak chodziłam z Bartkiem to było 80zł. a USG 200zł. TY ile płacisz za wizyte? myślisz ze uda ci się tak z tymi badaniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
niunia99 napisał(a):


A Ty chodzisz do krakowa do lekarza czy u siebie?? I prywatnie czy na kasę chorych???

ja w tej ciąży tez zaczęłam chodzić na kasę chorych ale zupełnie inna opieka jest jak chodzisz prywatnie sama wiesz. chodziłam do wieliczki ale teraz wracam tam gdzie chodziłam z Bartkiem w ciąży do Krakowa na Olszańska. A ty myślisz ze uda ci się tak z tymi badaniami?


Ja do niego normalnie bede chodzic, tak jakby mi ciąże prowadził no i do swojego prywatnie bo lepsza opieka, myślę że to przejdzie, wyniki badań zawsze dają a nie trzymają w kartotece więc myślę że przejdzie. Problem jedynie bedzie z dzieckiem bo mąż na zmiany pracuje i nie zawsze bedzie mógł z małą zostac.
Moja znajoma chodziła prywatnie do jakiegoś super lekarza co pracuje na narutowicza w szpitalu i była strasznie zadowolona, tyle że on za wizyte kasuje grubo ponad 100zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie chodziłam do byłego ordynatora z narutowicza i jestem nie zadowolona 🙂 ale pewnie dlatego jest byłym ordynatorem 🙂 a u nas z badaniami jest właśnie ten problem ze badania zostają w kartotece 😞
teraz idę do lekarki która pracuje w szpitalu w którym będę rodzic i rodziłam też Bartka. a pamiętam ja z obchodów że była super i na necie też czytałam ze jest oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak o niej piszą i ze szpitala byłas zadowolona to też bym się nie zastanawiała i tam chodziła, co prawda trochę kasy jest no ale już masz pełną opiekę a na kasę to tylko 3 razy usg robią!!!! 😲
Ja nie mam tego genetycznego usg tylko zwykłe i on zawsze opis daje, przy każdym badaniu jaka masa, ile płynu itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...