Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!!
Asiu trzymam kciuki by wszystko było ok i antybiotyk pomógł. Ja jakoś nie miałam czasu by pojechać odebrać moje wyniki i nie wiem na czym stoję. W pn musze to zrobić.
Co do nas to my 11 września mieliśmy 1 rocznicę ślubu,ale cywilnego. Kościelnego jeszcze nie mamy. Dużo by było pisac by wyjaśnić dlaczego. Myśleliśmy o kościelnym w tym roku, ale zakup mieszkania uszczuplił znacznie nasze oszczędności i nie było sensu robić tego na siłę. Może za rok...
Albo poczekamy by Nasza Córka lub Syn było na tyle duże by mogło sypać kwiatki do ołtarza,albo nieść do niego obrączki 🙂 🙂
Cywilny to też wielkie wydarzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan, a Ty też nie masz przeciwciał Toxo? Robiłaś badania? Bo większość dziewczyn przeszła przez to przed ciążą. Na to się choruje tylko raz.
Bartulex, piszesz, że w pierwszej ciąży było wszystko ok. A co to znaczy? Miałaś przeciwciała Toxo czy nie? Bo jeżeli nie to nie było ok 😉 JA też myślałam, że miałąm wszystko ok (ech ta nieświadomość 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ślub to ślub - nie ważne jaki by on nie był - kościelny czy cywilny - to i tak to wieeelkie wydarzenie dla młodych 😉 To jak Eliza mamy nadzieję że nas zaprosisz 😁 😁 i wbijemy z brzuszkami na imprezę 😁 😁
Właśnie sobie teraz pomyślałam że mam termin na 2 czerwca a 9 czy jakoś tak mam wesele kuzynki sąsiadki!!! Nie wiem jak to zrobię - z brzuchem czy bez ale muszę iśc!!!!!!!!! 😜 Dzidzia mi wszystko pokrzyżowała 🙂 Ciekawe jak to wszystko się ułoży 😆 Pożyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudasia napisał(a):

Bartulex, piszesz, że w pierwszej ciąży było wszystko ok. A co to znaczy? Miałaś przeciwciała Toxo czy nie? Bo jeżeli nie to nie było ok 😉 JA też myślałam, że miałąm wszystko ok (ech ta nieświadomość 😉 )

żebym to ja pamiętała 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Aha i zapomniałam napisac, dziś na wkładce zauważyłam ślady krwi, nie dużo tego było ale jednak, mam nadzieję że to nic poważnego 😲

Niunia nie martw sie ja miałam to samo i lekarz mi powiedział że jak nie ma tego dużo i sie nie zwiększają to jest ok. Staraj sie jak najwięcej lezec i nie dźwigać Małej co w Twoim przypadku na pewno bedzie trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Justyna dobrze,ze nie lubie takich rzeczy i nie musze sobie odmawiac 😜

ja tatar to od samego początku uwielbiałam a steki od niedawna. Mmmmmmmm aż mi sie jeść zachciało. Ide sobie zrobić pomidorki ze śmietaną bo akurat dostawa w Polskim sklepie była 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o tej tokso i kurcze całe szczęście że ja przeciwciała mam, w pierwszej ciąży robiłam a w sumie teraz lekarz kazał mi zrobic tylko mocz morfologię i cukier no i grupę krwi doniesc 🤢 I się zastanawiam czemu tak mało tych badań, nawet cytologi nie robił i chyba nie zamierza a robiłam już ponad rok temu 😮
Co do steka i tatara to ja teżnie muszę odmawiac bo podobnie jak Eliza nie lubię 😜
A ja jutro bede robic lasagne, pierwszy raz 🤪 Kupiłam dziś makaron i zamierzam jutro spróbowac, ciekawe czy wyjdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Dziecię umyte bo kąpac się nie da, nakarmione i tatuś teraz usypia 🤪 A ja mam chwilkę, ide zaraz pod prysznic. A takie pytanie mam z innej beczki - macie w ciąży ochote na ten teges? 😜 Bo ja nic a nic, mój się wkurza a u mnie powtórka z rozrywki, w pierwszej ciąży też w ogóle nie miałam ochoty ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Sylwia ja tez nie mam ochoty...na szczescie moj mowi,ze to rozumie i nie denerwuje sie poki co 😜


Ojjj Eliza do czasu 🙂 u mnie to wyposzczony jak nie wiem co, najpierw mi się nie chciało, później nie można było bo ciąża zagrożona, później poród to też 6 tygodni abstynencji no i dopiero od niedawna przypomnieliśmy sobie stare dobre czasy i tu masz - następne w drodze i ja dalej ochoty nie mam 😁 😁 😁 Biedaczek 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...