Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eliza2707 napisał(a):
niunia bardzooooo,bardzoooo 🤪 🤪 🤪 moj M.na samym poczatku jak zrobilam test cieszyl sie jak dziecko z nowej zabawki hahaha 😁 😁 😁 i takie wazniejsze tematy omawiamy juz i razem czytamy jak sie dziecko w danym tygodniu rozwija itp.


Fajnie 🙂 my też tak mieliśmy na początku 🙂 A teraz jak zrobiłam test i wyszedł pozytywnie to akurat mój był w pracy i dzwonię do niego i mówię że w ciąży jestem i w ryk a on się cieszył! Śmiesznie to wyglądało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż co do porodu to się jeszcze nie określił...
Wierzę, że to będzie cud 🙂 sama myśl o tym , że pod moim serduszkiem rośnie kolejne i przez 9 miesięcy będzie się rozwijać by potem zjawić się na świecie napawa ogromną miłością.
Ja nie wiem czy chciałabym żeby ze mną był. Chyba tak, bo chyba o wiele lepiej jest przez to przechodzić razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan100 napisał(a):
Mój mąż co do porodu to się jeszcze nie określił...
Wierzę, że to będzie cud 🙂 sama myśl o tym , że pod moim serduszkiem rośnie kolejne i przez 9 miesięcy będzie się rozwijać by potem zjawić się na świecie napawa ogromną miłością.
Ja nie wiem czy chciałabym żeby ze mną był. Chyba tak, bo chyba o wiele lepiej jest przez to przechodzić razem


Jeszcze macie dużo czasu do zastanawiania się odnośnie porodu, niektórzy faceci muszą do tego dojrzec psychicznie. Mój zawsze mówił że bedzie ale ja mu nie wierzyłam że to wytrzyma i że w połowie wyjdzie, a jednak się pomyliłam - wytrwał do samego końca z czego się niesamowicie cieszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem kiedy pójdę spac bo moja mała ma oczy jak 5 złotych i ani myśli o spaniu 🤪 coś tam sobie gaworzy teraz w wózku i spogląda na mnie 😁 pewnie coś do mnie mówi a ja nie rozumiem 🤔 😉

Gdybym się już nie pojawiła to dobranoc wszystkim brzuszkom, śpijcie spokojnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Megan jeszcze macie na to czas 🙂 spokojnie dojrzeje do tej decyzji 🙂

ja juz tez uciekam spac 😘dobranoc kochane 😘 😘 😘

niunia to masz zajecie na wieczor 😁 😘


Skończyło się gaworzenie mamy teraz marudzenie 😁 A więc lecę do mojej Piękności co by mi kiedyś nie wygarnęła że ją za niemowlaka zaniedbywałam na rzecz brzuszkowych ciotek 😁 😁 😁
Śpijcie spokojnie, dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Witajcie Kochane Mamusie 😘 😘 😘 my noc mielismy do d....znowu cala nie przespana przez zeba,ale wlasnie wrocilam od dentysty z naprawionym zabkiem i juz nic nie boli....mdlosci od 5 rano 🤢 🤢 🤢 teraz odpukac poszly sobioe chyba spac hehe

ja u dentysty byłam 5 razy 🙂
pozdrawiam wszystko przed tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...