Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś rano musiałam jechac na uczelnie na egzamin z praktyk, wstaję rano a tu takie mdłości że szok, zaraz doszły wymioty i tak w kółko. Musiałam męża zmówic żeby mnie zawiózł a to ok 60 km jest!! Mała została z niedoświadczoną niańką (moją kuzynką 🙂 )I tak mnie trzyma do teraz! Ważne że egzamin zaliczony 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Halo halo!
Mi dzisiaj jakby trochę lepiej było - ale nie będę zapeszać 😉
Megan, podziwiam - ja bym w życiu nie zmobilizowała się do ćwiczeń z książki. Ja to muszę być gdzieś zapisana wtedy mnie to motywuje do regularnych ćwiczeń. Dzisiaj np. straaasznie mi się nie chciało no ale byłam zapisana więc głupio by było nie pójść 😉 Jeszcze tylko w mój plan muszę wcisnąć basen...
Niunia, gratuluję zdanego egzaminu - w tym stanie to prawdziwy wyczyn!!

Eliza, fajna ta Twoja książka? Zapisuje się też coś z ciąży? Może też o czymś takim pomyślę. Podrzuć tytuł, wydawnictwo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia prosze http://allegro.pl/ksiega-naszego-dziecka-pamietnik-rodzinny-i1745436072.html jak dla mnie super sprawa 🙂 🙂 🙂 musisz opisac dlaczego wybraliscie wlasnie takie imie dla dziecka co oznacza jak go nazywaliscie jak jeszcze byl w brzuszku...kiedy bylo 1 usg i jest miejsce na zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia taki egzamin to pestka w porównaniu do tego co mnie jeszcze czeka - w ciąży będę się bronic 🤪 🤪 🤪 Nie wiem jak ja to zrobię ale muszę już prace pisac a nic nie drgnęłam!!! A luty wielkimi krokami się zbliża 🤢
Książka bardzo fajna, może sobie zakupię 🙂 Choc nie wiem czy bede miec czas przy dziecku i jeszcze innych sprawach!!! No cóż zobaczymy 🙂
Co do wiczeń to mi też by się chyba było ciężko zmobilizowac czytając z książki, inaczej jak się jest gdzieś zapisanym, niestety u mnie takich zajęc nie prowadzą i musiałabym 60 km dojeżdżac 🤔

Miłego dnia wszystkim 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki!
Eliza jak tak czytam o tych Twoich mdłościach to aż mi smutno. Bidulka współczuje CI z całego serca. Jak możesz to na tydzień moge pożyczyć sobie te mdłości, mnie nie zbawi a Tobie ulży 🙂
Bartulex mniam, uwielbiam te śledziki. Jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to potrafiłam jeść je codziennie 🙂
A u nas narazie spoko. Piotrek daje popalić ale tatuś miał dwa dni wolnego więc jakoś lżej. Teraz śpi więc mamusia sie zaraz położy tylko czeka na dostawę mieska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Sylwia ja do sklepu juz bylam gotowa to wychodzilam 30min chyba....non stop toaleta bo tak mnie mdlilo i wymioty 😞 😞 😞


To pomyśl jak ja wczoraj musiałam jechac na egzamin 60 km! Wzięliśmy wiadreko i dawaj 🤨 😜 Myślałam że umrę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...