Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie tak po prostu pytam 🙂
kurde a mi od wczoraj daje w kość staw w lewym łokciu 😞 normalnie masakra smaruje maściami dziś nawet kupiłam plaster rozgrzewający ale nic nie daje 😞 kurcze starość nie radosć 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 a nie dzisiaj coś brzucholek pobolewa.... ale o 6 na nogach jestem więc nie za bardzo wypoczęta jestem. macie racje nie bede sie nakrecac tym biciem serduszka, mam nadzieje ze za 2 tygodnie już je wyraźnie usłysze... 🙂 a teraz ide szykować obiadek, córcia śpi wiec jak wstanie to zje głodomorek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Dzisiaj u nas piękna pogoda dla kaloszy i płaszczyka p/deszczowego 🙂 Zwiedziliśmy dzisiaj wszystkie okoliczne kałuże 🙃
Lenia mam powiem Wam. Nie chce mi się obiadu gotować - pierogi będą. No i może pomidorowa bo mam resztę rosołu 😉

A ja za tydzień idę na to tzw. genetyczne USG. Tym razem chyba będzie mały stresik z powodu tych moich przejść z Toxo. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie - Eliza dzisiaj i ja dołączę do Twojego grona od rana straaaaaszne mdłości i wymioty 😲 Też już mam dosc! Ja na razie 3d nie planuję, mam na każdej wizycie normalne i chyba nie bede robic. W pierwszej ciązy też nie robiłam!
Monika widzę że Ty też już mamusią jesteś 🙂 jak większośc z nas chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Kochane!!!
Pogoda typowo jesienna i nic mi sie nie chce.
Dziś w pracy powiedziłam przełożonym o ciąży. No i pogratulowali mi. Cieszą się,aczkolwiek padło pytanie o L4 odpowiedziałm prawdę, że przy tej pogodzie i braku ogrzewania przez remont w firmie to bardzo możliwe. Ale jeszcze nie wiem...
Mam to już za sobą. Cała reszta też się cieszyła, choć przeraża ich to jak mnie zabraknie...
Miłe to nawet bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś tak dzisiaj niewyraźnie się czuje. Nawet do sklepu mi się nie chce iść 😞
Mąż wyjechał w delegację i siedze przez 4 dni sama w naszym mieszkanku.
Co do pracy to jeszcze nie całe dwa tygodnie i mam zamiar iść na L4.
Wyniki badań miały być na stronie internetowej i ciągle ich nie ma. Chyba będę musiała zadzwonić,albo się przejechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha mialam się pochwalić kupiłam sobie w empiku książkę
http://www.empik.com/aktywna-mama-cwiczenia-i-porady-dla-przyszlych-mam-berk-bonnie,prod49570006,ksiazka-p

W sumie za troszke ponad 17 zł ( skorzystałam z promocji w plusie) 🙂
no i myślę jeszcze o tym
http://www.empik.com/aktywne-9-miesiecy-cwiczenia-i-porady-dla-przyszlych-mam-berk-bonnie,prod29020025,ksiazka-p
ale chyba to jedno i to samo. Więc nie ma sensu kupowac obydwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Sylwia jak milo,ze nie jestem sama 😜 😜 😜 wiem wredna jestem 😜 mam n adzieje,ze szybko Ci mina 😘 😘 😘

Megan super wiesci 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘


Masakra dziś 😲 😲 😲 bleee 🤢
A Ty jak się czujesz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...