Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amillia Taylor - najmłodszy wcześniak świata, który urodził się po 21 tygodniach i 6 dniach ciąży. W chwili porodu dziewczynka ważyła zaledwie 280 gramów przezyła na szczescie 😉 ej wlasnie zdałam sobie sprawe ze dzisiaj bym rodziła ale mój mały tydzien temu juz miał 360 gram 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Widze ze dzis na tapecie wyprawka i sutki. Szkoda ze nie moge Wam pomoc co trzeba do Polskich szpitali bo tu jest troche inaczej inaczej. Na bolesne sutki polecam WŁASNE mleko! Działa cuda. Co do hartowania to ja nic nie robiłam. Co prawda na poczatku bolało i to bardzo ale da rade wytrzymać 🙂
Dziewczyny przestancie ogladać takie rzeczy! Po co stresowac siebie i dzidziusia??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurdę przesunęła mi się wizyta w poniedziałek z 9 na 14:00 do mojego gin i nie wiem czy iść jutro do rodzinnego po zwolnienie na ten jeden dzień bo gorzej jak gin mi nie bedzie chcial dać a nie chce mi sie isc do pracy na trochę i się zwalnać tym bardzieej ,że teraz byłam tydzień w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przecież Twoja Ciocia Ci powiedziała, że w razie czego sama Ci wypisze zwolnienie itd.. dała do zrozumienia, że zwolnienie masz zapewnione. Zwolnienie można wystawiać nawet dzień wstecz. W pracy rano możesz zadzwonić, że idziesz do gina. Na dzień, kiedy jest wizyta mozesz dostać zwolnienie choćby z racji tej wizyty - mi nie raz lekarz proponował/pytał czy potrzebuję zwolnienia na ten dzień kiedy u niego byłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Ale przecież Twoja Ciocia Ci powiedziała, że w razie czego sama Ci wypisze zwolnienie itd.. dała do zrozumienia, że zwolnienie masz zapewnione. Zwolnienie można wystawiać nawet dzień wstecz. W pracy rano możesz zadzwonić, że idziesz do gina. Na dzień, kiedy jest wizyta mozesz dostać zwolnienie choćby z racji tej wizyty - mi nie raz lekarz proponował/pytał czy potrzebuję zwolnienia na ten dzień kiedy u niego byłam.


no własnie tak się zastanawiałam czy się nie zabezpieczyć wrazie czego od rodzinnego ale wsumie masz rację tylko ze ciotka do 14 pracuje w szpitalu a wizyte mam w innym miejscu na drugim końcu ale jak wstecz to ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane jestem 😘 😘 😘

na sprawie bylo dobrze,sad zaproponowal ugode i te chamy bo byl tylko ich adwokat maja 10 dni na podjecie decyzji...teraz czekamy co dalej

u lekarza tez wszystko ok z niunia,ale w moczu mam cukier i we wtorek na 8 mam byc i bede miala ten test robiony,zobaczymy bo teraz patrze ze 6.12 juz mialam ale lekarz nic nie powiedzial... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...