Skocz do zawartości

Ile przytylyscie i rozmiar brzuszka | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Och jaaa tez bym chciala kopytka i do tego jakies pyszne rolady i kiszonego ogorka 🙂 ale mi teraz narobilas apetytu a ja w domu bede dopiero w piatek :P och nieeee... nie wiem moze dzisiaj jakas pizze zjem juz sama nie wiem...czekam az Moj Skarb wroci z pracy i cos tam razem zorganizujemy poza domem to taka lipa bo nawet nie mam sprzetu zeby cos ugotowac na wyjezdzie ;> no ale coz oby do piatku 🙂 ja mam ochote na gzike:P nie wiem czy slyszalas o czyms takim bo to typowo poznanskie danie 🙂 bialy sery ze smietana tak mocno zmiksowany i do tego ziemniaczki z maslem i sola i na to ten serek 🤪 o jaaa ja chce do Polski na obiadek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz podjade do sklepu cos kupic do jedzenia pysznego bo zaraz zwariuje szczerze powiedziawszy to teraz mam ochote na jakiegos Mc Donalda albo cos ;> och ja juz sama nie wiem 🙂 ale cos tam zjemy na pewno 🙂 ja dzis wieczor przed tv nic mi sie nie chce poza tym glowa mnie troszke boli wiec sobie wole odpoczywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wlasnie tez pije piwko ;> a ja zajadam brzoskwinie ale wzielam malego lyczka :p takiego ze ledwo co ale smak poczulam... ale Ci powiem ze juz mi sie odechcialo...to chyba tak jest ktos mi kiedys powiedzial ze jak ma sie na cos ochote w ciazy to trzeba choc troszke dla swietego spokoju. No i teraz na mysl o piwie robi mi sie dziwnie :P i mam spokoj znow na kilka tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwalaj im palic w Twoim towarzystwie w sensie w domu... ja bym sie na to w zyciu nie zgodzila... taka nasza natura minie kilka miesiecy i jeszcze sie napijesz co do palenia lepiej nie zaczynaj szkoda zdrowia i kasy 🙂ja tam sobie soczki popijam 🙂 🙂 🙂 ale mi jakos sie nie chce pic i nawet ja wyciagam znajomych do pubu bo moge kierowac to jest wygodniej teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie pala w domu, u mnie sie nie pali, bo kupilismy w maju nowe mieszkanie i nie wolno, tylko na balkonie,a ja mysle że pewnie po ciazy wroce do palenia,moze nie tak nałogowo ale na pewno przy piwku.A co do jezdzenia to tez sobie kierowce zrobili ze mnie, z tym ze j malo jedzilam wczesniej bo mój M.autem jezdzi i dawal mi od czasu do czasu , a teraz kaza mi jedzic, a najgorsze jest to ze siedza cazsem do 2 w nocy a ja juz zmeczona i musze czekac zeby wszystkim poodstawiac do domu.
Ostatnio sie zbuntowam i pojechali nocnym do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pozwalaj sobie na to :P ja to zawsze mowie ze mozemy wyskoczyc ale ze jak bede chciala do domciu to pojedziemy zeby nie siedziec dlugo i z reguly nikt mi nie mowi ze mamy gdzies jechac to ja oferuje ze moge kierowac 🙂 bo lubie jezdzic poza tym jak sie dobrze czuje to nie ma problemu 🙂 co do palenia u mnie nie wolno palic zreszta w rodzinie nikt nie pali i nawet jak mnie odwiedzaja to mam swiety spokoj 🙂 Poza tym to ze jestes w ciazy i nie pijesz nie oznacza ze masz byc taxowka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj krotko :P hehe 😉
ja mam spokoj bo my z reguly rzadko wychodzilismy na imprezy...wieczory raczej w kinie albo jakas kolacyjka 🙂 a teraz to juz wogole Moj mnie nie ciagnie na sile nigdzie tylko sie pyta czy mam ochote gdzies wyjsc :P ostatnio dal sie na sposob bo wyciaga mnie na zakupy do centrum handlowego no a jak juz tam jestesmy to zawsze mowi zjem z Toba garlic cheese fries ale jak pojdziemy do kina :P z tymi frytkami to chodzi o to ze on woli sie zdrowo odzywiac a mi sie samej nie chce jesc fasto foodow wiec zawsze licze na jego towarzystwo 🙂 no i tak w przeciagu ostatnich 2tyg chyba juz 4filmy widzielismy :P




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tak czulam pare dni temu ale chyba jeszcze za wczesnie chociaz dziecko sie rusza juz od dawna moze gdzies tam deliktanie Nas podkopuje 🙂 czekam na nastepne i jesli to bedzie to samo to pierwsze kopniecie zalicze 06.09.09 🙂 zobaczymy narazie czekam cierpliwie 🙂 ja wlasnie wciaglam ryz na slodko 🙂 mniami uwielbiam :P dzis pewnie tez jakis fasto food bo wracamy do domu wiec czeka nas 3,5h jazdy watpie ze cos w miare normalnego uda sie zjesc po drodze ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...