Skocz do zawartości

Ile przytylyscie i rozmiar brzuszka | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mamusie 🙂 ja musialam przelozyc swoja wizyte na niedziele nagly wyjazd ale spoko dam rade jeszcze te 4dni i tez sie zastanawiam czy juz bedzie widac plec niektore Mamusie juz znaly ok 15stego tyg czyli jest szansa 🙂 Chyba ze Dzidzia nie bedzie chciala pokazac:P ja z odziezy ciazowej mam tylko jedne jeansy i kupilam sobie ostatnio dwie takie sukienki welniane na dlugi rekaw wiec beda dobre na jesien 🙂 tutaj nie ma rzeczy za bardzo taka lipa ogolnie juz nie wspomne o spodniach. Bo jedyne ktore mam kupilam w Polsce bo tutaj jakas moda sprzed 30lat. A do tego ceny kosmiczne oczywiscie. Patrzylam na necie ale boje sie kupic spodnie bo ja zawsze mam problem z nogawkami wiec obawiam sie ze beda za krotkie. Wszystkie spodnie musze miec kupowane w formie wymiaru pasa i dlugosci nogawki. Przymierzalam ostatnio 38 to nogawki siegaja mi przed kostke a 40 za duze no i nogawki do kostki wiec nadal wygladalam jakbym miala wode w piwnicy 😞 straszne to jest 😞 musze sie wybrac do stolicy na zakupy moze tam cos bedzie choc Irlandia jest raczej mala wiec nie licze na cud ale tam przynajmniej H&M jest :P dzisiaj sobie wypoczywam pogoda jest przesliczna ale tylko 7stopni...Az sie zdziwilam dzis rano. ja narazie nie bylam na zakupach dla Dzidzi mysle ze za wczesnie jeszcze poczekam jakies 4-5tygodni 🙂 moze dluzej chcialabym plec najpierw poznac byloby latwiej 🙂 Wlasnie zamowilismy obraczki slubne 🙂 na necie takze nie widzialam ich na zywo mam nadzieje ze beda ladne :P tutaj link http://www.wec.com.pl/HONEY-MOON/Obraczki-z-kolekcji-HONEY-MOON-66-517G-p1580.html
Juz nie moge sie doczekac tego wszystkiego co Nas czeka w przeciagu tych kilku miesiecy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

skórka napisał:
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!

Tez sie spotkalam z takimi wejrzeniami w szpitalu (ze strony irlandek ciezarnych) jak widac polka nie moze byc w ciazy :p ale olewam to totalnie...Najwazniejsze ze My jestesmy wszystki szczesliwe 🙂 co do zazdrosci mam takie kolezanki w pracy ktore mowia ach jak Ci zazdroszcze masz wolne nie musisz pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E, dziewczyny, brzuszek zawsze dodaje uroku! Prawda, że żaden cwaniak w superbryce już na Was nie gwizdnie na ulicy, ale nie o to przecież chodzi... 😁 Ja zawsze zazdrościłam brzuchatym kobietom i szczerzyłam zęby w promiennym uśmiechu do nich, a jak sama jestem ciężarna, to się czuję jak wyrzutek. Ostatnio w netto nawet się dwóch kasjerów ze mnie śmiało na cały sklep: "E, Franek, czemu nie obsłużyłeś pani w ciąży bez kolejki??", "A powinienem?", "Noooo, my tu w netto mamy takie standardy, ze obsługujemy ciężarne bez kolejki!" i gromki śmiech na całą halę, bo ironia aż kapała z nich i sarkazm szczypał w oczy... W tym mieście nikt mnie nie zna, więc nie ma kto zazdrościć - po prostu tak już reagują na mnie ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka napisał:
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!

Tez sie spotkalam z takimi wejrzeniami w szpitalu (ze strony irlandek ciezarnych) jak widac polka nie moze byc w ciazy :p ale olewam to totalnie...Najwazniejsze ze My jestesmy wszystki szczesliwe 🙂 co do zazdrosci mam takie kolezanki w pracy ktore mowia ach jak Ci zazdroszcze masz wolne nie musisz pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka napisał:
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!

Tez sie spotkalam z takimi wejrzeniami w szpitalu (ze strony irlandek ciezarnych) jak widac polka nie moze byc w ciazy :p ale olewam to totalnie...Najwazniejsze ze My jestesmy wszystki szczesliwe 🙂 co do zazdrosci mam takie kolezanki w pracy ktore mowia ach jak Ci zazdroszcze masz wolne nie musisz pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka napisał:
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!

Tez sie spotkalam z takimi wejrzeniami w szpitalu (ze strony irlandek ciezarnych) jak widac polka nie moze byc w ciazy :p ale olewam to totalnie...Najwazniejsze ze My jestesmy wszystki szczesliwe 🙂 co do zazdrosci mam takie kolezanki w pracy ktore mowia ach jak Ci zazdroszcze masz wolne nie musisz pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skórka az ja sie dziwie ze mój luby chce sie kochac ze mna ..moze przesadzam, ale serio co bym nie zalozyla to i tak jakos mi dziwnie, a jeszcze mam celulit,nagromadzilo sie tego tłuszczyku pod skóra bardzo szybko, i bardzo zle to wyglada, chyba musze kupic cos na celulit bo mam tylko na rozstepy.



anitek85 -ładne obrączki, ja tez bym chciala dla siebie z brylancikiem a la lubego jak najprostrza, bo on najchetniej by nosil takie jak kiedys byly.Co do ubran to faktycznie masz nie fajnie ze nic tam nie ma.
Co do płci ,nie chce zapeszac ale ja na wizycie w 15 tc tez mialam nadzieje ze mi powie ale mi nie powiedzial bo nic nie widzial (moze kiepski sprzet) i licze ze teraz w 18 tc mi powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka napisał:
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!

Tez sie spotkalam z takimi wejrzeniami w szpitalu (ze strony irlandek ciezarnych) jak widac polka nie moze byc w ciazy :p ale olewam to totalnie...Najwazniejsze ze My jestesmy wszystki szczesliwe 🙂 co do zazdrosci mam takie kolezanki w pracy ktore mowia ach jak Ci zazdroszcze masz wolne nie musisz pracowac a dopiero na drugim miejscu bylo ach bedziesz miec dziecko jak fajnie... a jedna z nich mnie zapytala dlaczego tyle polek jest w ciazy w Irl i jaka korzysc z tego mamy i ze pewnie paszport dostajemy itd. i jej mowie ze przeciez nic za darmo nie dostajemy pracujemy placimy podatki wiec dlaczego mamy sie nie starac o takie rzeczy...tak mnie wtedy wkurzyla ze myslalam ze wyjde z siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ale zaszalalam na forum nie wiem co sie stalo chcialam cos edytowac i zrobilam cofnij kilka razy i najwidoczniej za kazdym razem dodawalo to na forum ;> co do kochania sie no coz mi nie wolno bo jestem w ciazy zagrozonej, ale oczywiscie nie pozwalam mojemu postowac bo i po co :P ale codziennie mi mowi jak bardzo go podniecam i codziennie slysze jak mi brzuszek fajnie rosnie i ze tak slodko wygladam 🙂 Faceci cos z tym maja ze pozadaja kobiete w ciazy jeszcze bardziej (oczywiscie niektorzy) ja nie mam narazie zadnego cellulitu ale tez nigdy nie mialam i bylam w miare szczupla. Teraz codziennie uzywam Bio Oil (olej) do kobiet w ciazy. Mysle ze w Polsce tez jest. Jest dosyc drogi ale z tego co moje kolezanki go uzywaly jest dosyc skuteczny 🙂 zreszta uwazam ze duzo tez zalezy od skory. Ja mam dzisiaj lenia znowu nic mi sie nie chce i chyba zaraz sie poloze. Bo wstalam o 5 a szlam spac o 1 i to jeszcze z 3pobodkami na toalete w nocy. A co do plci moj gin ma bardzo dobre usg wiec jest szansa a jak nie bedzie nic widac to swiat sie nie zawali 🙂 za klika tygodni znow bedzie usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dopiero wstalam 🙂niezla drzemka 🙂 ale brakowalo mi snu po ostatniej nocy. Glowka jeszcze boli niestety ale moze minie zobaczymy. Nie wiem co tu dzis na obiadek jak narazie zjadlam serek waniliowy a teraz patrze na chipsy octowo solone 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki fryzurka nie wstaniu z lozka nawet nie suszylam poza tym to fotka z kwietnia teraz to juz grzywki nie mam:P nie mam jeszcze zadnej aktualnej moze w weekend jak bedzie w koncu ladna pogoda uda sie porobic jakies fotki 🙂teraz mam inna fryzurke troszke choc bardzo podobno :P no zupke tez bym zjadla ale mojemu to nie wystarczy on musi miec miesko jakies :P ach cos sie pomysli. Ja wczoraj znow kapusniaka jadlam. Pychaaa 🙂a teraz obserwuje chipsy i cos mi sie wydaje ze zaraz wygra ochota na kwasne 🙂no wiesz ja na Twoim etapie bede za kilka tygodni to nigdy nie wiesz jak bede wygladac :P i ile jesc 🤪 ale siostra tez mowi ze mam maly brzuszek ale ona mowi ze jej tez pozno wysadzilo pileczke moze juz taka moja natura 🙂 narazie czekam cierpliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach chipsy wygraly coz za pysznosci ;p buzie wykrzywia ale jem uparcie 🙂 ktos mial niezly pomysl 🙂 w Polsce takich znalezc nie moglam. a Ty Skorka widzialas takie? salt&vinegar?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade 🙂 ja wazylam sie wczoraj to pokazalo 1kg wiecej 🙂 w koncu cos sie ruszylo haha 🙂 nie mam miary niestety, ale musze sobie kupic sama jestem ciekawa w jakim tempie brzuszek rosnie. Bo szczerze powiedziawszy to widze ze jest wiekszy niz pare dni temu 🙂 ale smaruje codziennie uparcie 🙂 choc wiem ze to duzo od skory zalezy czy wyjda rozstepy czy nie:P mam nadzieje ze moja skora jakos da rade z Malenstwem ale powinno byc dobrze 🙂ja wlasnie nie mialam ochoty na chipsy wogole a jak nie bylam w ciazy paczkami jadlam. No i tak jakos dzisiaj mnie napadlo 🙂 w niedziele znow jadlam frytki z octem czosnkowym i serem 🤪 pyyyycha 🙂 gdybym miala wierzyc w opowiesci to musialabym teraz stwierdzic ze Synus bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mi sie zmieni bo ostatanio byly nektarynki chociaz nadal mam na nie niesamowita ochote tak samo jak na grapefruity 🙂 Najwazniejsze aby Dzidzi pasowalo 🙂 Ciekawa jestem co tam sie dzieje w tym brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 3dni temu mialam wrazenie ze czulam kopniecie bo nigdy czegos takiego nie czulam, ale nie jestem pewna jak kopnie nastepnym razem to bede na 100% pewna 🙂 ide cos tam zrobic do jedzenia bo znow glodni jestesmy 🙂 Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znam to !! jak bylam 2 tyg temu na mazurach i siedziałam w towarzystwie, to były paprykowe crunchipsy, tak mocno doprawione,wchłonęlam cala paczke, a potem śmuac mi sie chce bo mialam przez cala noc ból brzucha i wszystko zwróciłam do kibelka,tak wychodzi moje łakomstwo :P hihih




skórka napisał:
Jak byłam w UK to były takie chipsy, ale w PL raczej nie ma. Nie cierpie z tego powodu bo ich nie lubie:P Ja za to jak widze chipsy paprykowe to szał pał 😉
No a to prawda brzuszek wysadzi ci za jakis czas 🙂 Ja juz nie ukryje hihi nawet pod płaszczem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialam raz z czekolada...zjadlam cala odrazu taka z orzechami no i po 15min zwrocilam wszystko ;p jadlam ze sie nie moglam opanowac no i mi troche zemdlilo :P ach to lakomstwo jest super haha Moj sie smieje zwlaszcza jak robie sobie kolacje gdy pora do lozka...jakos tak wieczorem mnie glod dopada ale cale zycie tak mialam to mnie to nie dziwi 🙂 a teraz nie wiem na co mam ochote chyba na jakis deser pyszny z owocami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...