Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta ja się nie znam,ale moja Klaudia miała kilka razy robioną morfologię i pobierali jej krew z palca za każdym razem,ani razu chyba nie miała z żyły.Więc chyba też mogli Ci pobrać z palca 🙂 nie wiem,bo może jest różnica między malutkim dzieckiem a dorosłym,ale Klaudii temu z palca brali,bo żył nie było widać i nie mieli jak pobrać,czyli podobnie jak u Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczeta,
Rzeczywiscie cicho bylo na forum przez dlugi weekend.

marta89 napisał(a):
Czesc mamusie 🙂

ja sie nie odzywalam bo moje mdlosci mi na to nie pozwalaly 😞
Okazaly sie byc nie tylko poranne...
Wiecie moze co jaki czas robi sie badania krwi? Bo ja mam straszny problem z zylami, 3 dni pod rzad musialam chodzic do przychodni i w koncu pobrano mi krew z dloni.
Wyniki mam w miare dobre tylko martwi mnie poziom EOS we krwi. Ja mam 0,008% i nie wiem co to moze oznaczac. W internecie raz pisza ze to alergia raz ze przeziebienie. Wiecie moze co to oznacza?


Znalazlam cos na necie co moze Cie zainteresuje

Leukocyty kwasochłonne (EOS)
Norma 0,1 –0,5 tys/ľl
Zwiększenie ich wartości wywołują choroby alergiczne, zakaźne, hematologiczne, pasożytnicze, astma oskrzelowa.

Ja dzis tez bylam w przychodni na pobraniu krwi. Zapomnialam sie tylko spyatc kiedy beda wyniki. W przyszly wtorek mam USG. Czekam juz na ten dzien z niecierpliwoscia, ale tez z pewnym lekiem. Mam nadzieje, ze moja dziecina jest zdrowa i w ogole wszystko jest dobrze.

Znikam - troche mnie zmoglo dzis po poludniu, wiec pospalam troszke, a mam jeszcze cala gore ciuchow do pasowania, musze tez ugotowac cos na obiad 🤢 (jak ja to kocham 🥴 )

Trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was serdecznie...mam do was pytanko czy zdarza Wam się nie spać całe noce??ja po prostu cierpię na bezsenność...już mnie to męczy bo ile można nie spać...chciałabym tak funkcjonować jak inne kobitki w ciąży spać w dzień w nocy...to chyba mój jedyny objaw ciąży...jak jest u was????pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Witam Was serdecznie...mam do was pytanko czy zdarza Wam się nie spać całe noce??ja po prostu cierpię na bezsenność...już mnie to męczy bo ile można nie spać...chciałabym tak funkcjonować jak inne kobitki w ciąży spać w dzień w nocy...to chyba mój jedyny objaw ciąży...jak jest u was????pozdrawiam

ja zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży mam problemy z przesypianiem nocy 🥴 ale to minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

U nas weekend zabiegany, Maja dalej choruje, mi na szczescie juz przeszlo. Ja nie mam problemow ze snem i gdyby nie moja mala to9 bym spala jak kamien.

Urosl mi brzuch okropnie, wygladam jakbym byla w 5 miesiacu conajmniej 🤢 🤢 🤢 no ale coz poradzic, niektore kobiety tak juz maja, tym bardziej w 2 ciazy. Kolezanki mnie pocieszyly bo pare tez tak mialo ze na poczatku wyszedl im wielki brzuch i powiedzialy ze powienien przestac niedlugo rosnac tak intensywnie. Gdyby nie to, to pewnie w 9mc wygladalabym jak slonica. Masakra, nie mam juz spodni zadnych w ktorych sie dopinam. Ktoras z was tez tak wywalilo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brzuch też coraz wiekszy, ale jeszcze tak baaaardzo nie widac no chyba że mam obcisłą bluzkę. W jedne spodnie się już nie dopinam 😉
A co do snu to też śpię jak zabita - po całym dniu z Małą tylko o tym marzę by się w końcu położyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam 30 lat, moja córcia z pierwszego małżeństwa ma 13 🙂lat ma na imię Milenka...Więc tą ciąże przechodze jakby na nowo bo jednak pare ładnych lat mineło..jestem pracownikiem administracji do spraw transportu ale też pracuje troszkę w szwajcarii..zdaża sie ze na weekandy wyjeżdzam bo z byłym mężem mamy dobry kontakt i pracuje tam u niego w restauracji a więc dodatkowe pieniążki są... 🙂a jak jest u was w jakim wieku jestescie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Ta ciąża jak dotąd przebiega prawidłowo, choć nie obyło się bez stresu w 7 tygodniu zaczęłam plamić, od tamtego czasu przyjmuję 2 razy dziennie duphaston. Na szczęście z moją fasolką jest wszystko w porządku, serduszko dziarsko bije a moje maleństwo rośnie.
Męczą mnie wieczorne mdłości, senność i bolesność piersi, jednym słowem standard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

U mnie dzis wyszlo slonce - weszcie 🤪 Od razu lepiej sie czlowiekowi robi na sercu.

Anett ja nie mam problemow ze spaniem w nocy. Na poczatku ciazy zasypialam na sofie po 20, az w pewnym momencie 6 godzin snu zaczelo mi wystarczac. Troche sie zdziwilam, ale widac tak to juz ciezarowki maja 🙂

Co do wagi - waze sie w kazda niedziele. Od poczatku ciazy przytylam 300g, brzuch tez jest wiaz taki sam (nie liczac momentow kiedy sie najem 😆 ). Dobrze, ze podjeliscie ten temat, bo sama zaczelam sie nad tym zastanawiac, zwlaszcza kiedy przeczytalam, ze w pierwszym trymestrze waga powinna podskoczyc nawet do 4 kg. Ale nie bede plakac z tego powodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Witam, jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Ta ciąża jak dotąd przebiega prawidłowo, choć nie obyło się bez stresu w 7 tygodniu zaczęłam plamić, od tamtego czasu przyjmuję 2 razy dziennie duphaston. Na szczęście z moją fasolką jest wszystko w porządku, serduszko dziarsko bije a moje maleństwo rośnie.
Męczą mnie wieczorne mdłości, senność i bolesność piersi, jednym słowem standard.


Witamy nowa mamusie na naszym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry ciezarowki!

Dzisiaj mnei tak glowa boli, ze ledwo patrze na oczy 🤢 😮 Mam nadzieje, ze mloda pojdzie spac po poludniu to poloze sie razem z nia a jak nie to chyba bede zmuszona wziac panadol 🤢 Mialam juz swiety spokoj z mdlosciami to sie wziely i medny wrocily. Jutro mam wizyte u gin i zobacze moje malenstwo!! 🤪

Anett to juz masz duza coreczke, pewnie pomoze przy malenstwie, wie juz ze bedzie miala rodzenstwo?

Nenia witaj!

Midorada, ja sie nie waze 😁 😁 😁 😁 😁 Jakas mam traume po poprzedniej ciazy 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dziekuje bardzo za komplement.. 🙂każdy mi daje tak 25-26 lat a ja w styczniu skończe 31 😞 a jak z córcią idziemy ulicą wszyscy myslą ze jesteśmy siostrami bo ona tez ma 178cm wzrostu tak jak ja i wcale nie wyglądamy jak mama z córką..

ja Cie to modelka 🙂 ja w kapeluszu nawet nie mam 165cm ☺️mąż jest dobre 20cm lub więcej wyższy ode mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...