Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Jak narazie to wszystkie usg miałam przezpochwowe a jutro bedzie już przez brzuch. Lekarz mówił że do 13 tygodnia robi się dopochwowo bo lepiej widac. Ojj nie moge się doczekac jutrzejszej wizyty, aha byłam wczoraj u tego doktorka na kasę żeby mi moje wyniki dał a on tylko przepisał do karty ciąży i zabrał do mojej kartoteki 😠 😠 Jednak bede musiała robic wszystko prywatnie!!! 😠 😠 😠 A najlepsze że już drugą wizytę mnie nie badał wogóle ani usg. Ja nie wiem jak on sprawdza czy dziecko żyje 😲 🥴 😮 Tak to własnie jest jak się chodzi na kasę chorych, po wczorajszym dniu się utwierdziłam w przekonaniu że jak zapłacisz to masz luksus i pewnośc że przynajmniej z Maluszkiem jest wszystko w porządku!! 😉


hej niunia :* czyli teraz już jak pójde w 16 tygodniu to już bede miała przez brzuch tak?? a co do lekarza na kase chorych to ja chodze i jestem zadowolona 🙂 ja ide w środe dopiero do lekarza swojego ;p i mam nadzieje ze badanie bedzie przez brzuch ;DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
ahhh dziewczyny, ja widzę ,że wszystkie się już interesujecie wózkami fotelikami , ciuszki już macie , ubrania ciązowe a ja 😞 jakos nie umiem dojść do tego a przydaloby się juz zaczac myslec.... tyle ze ta hustawke i fotelik bede miec a reszta 🥴 😲


Czarna jakbyś potrzebowała pomocy to pamiętaj pisz bo ja mam tego tyle ,że całe przedszkole bym ubrała ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Dziewczyny, wy mnie znowy straszycie... Ja te badania mialam robione przez brzuch!!! A wszedzie jest napisane, ze przezpochwowo sa lepiej widoczne i dokladniejsze!!! O boze jak juz nie wytrzymam z tym krajem!!!


Nie swiruj, USG to USG tylko przez dopochwowe lepiej widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
no ja myśle 😁 lepszy komfort 😁

Ja tam i tak na każdej wizycie muszę się rozebrac więc dla mnie wielkiej różnicy nie ma, ale i tak wole przez brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
hahahaha no wsumie tak tunike założe to i tak do cycków podwine i kaczucha na wierzchu ;D 🙃 🙃 🙃 🙃

Ha ha ha 😁 to Ty bez bielizny chodzisz?? 🤔 no w sumie tak też można ☺️ 😁 🙃 😁
dobra ja lecę sprzątac, coś mnie na porządki wzięło! Ostatnio tak miałam przed porodem 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o farbowanie wloskow to naprawde midorada ta fryzjerka przesadzila... jedynym niekorzystmy objawem jest, to ze pod wlywem hormonow moze kolor kiepsko przyjac...

A co do USG zalezy od ginekologa, a przy niskiej ciazy zdecydowanie USG dopochwowe daje lepszy obraz..

Jutro ide do lekarza....3majcie kciuki!!! bo jestem strasznie poddenerwowana...!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam co pisalyscie 🙂juz wloski zrobione jestem zadowolona 😁dzis sie dowiedzialam ze w oku mozna sprawdzic plec dziecka mianowicie jak sie odchyli dolna powieke oka powinna byc krwinka w literze V w lewym dziewczynka prawe chlopiec i sluchajcie jaki numer mam w lewym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jesli chodzi o farbowanie wloskow to naprawde midorada ta fryzjerka przesadzila... jedynym niekorzystmy objawem jest, to ze pod wlywem hormonow moze kolor kiepsko przyjac...

A co do USG zalezy od ginekologa, a przy niskiej ciazy zdecydowanie USG dopochwowe daje lepszy obraz..

Jutro ide do lekarza....3majcie kciuki!!! bo jestem strasznie poddenerwowana...!!


Sandroos trzymam kciuki 😘 😘

Co do moich wlasow to stwierdzilam, ze przetrwam jeszcze 2 tyg maxymalnie (!!!), potem farbuje bo jeszcze chwile a bedzie to wygadalo bardzo nieestetycznie 🤢

Co do wyniku, przyszly wreszcie - jestem w niskim ryzyku, ale jutro bede jeszcze dzwonic do szpitala w sprawie tego przeplywu krwi... 🤨 Jestem dobrej mysli... Jesli mozesz wytlumaczyc co znaczy niska ciaza, bo nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
nadrobilam co pisalyscie 🙂juz wloski zrobione jestem zadowolona 😁dzis sie dowiedzialam ze w oku mozna sprawdzic plec dziecka mianowicie jak sie odchyli dolna powieke oka powinna byc krwinka w literze V w lewym dziewczynka prawe chlopiec i sluchajcie jaki numer mam w lewym 😮



ja w ogole takiej krwinki nie widze ;OOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
.

Tysia, a ja ide dyskutowac nad mozliwoscia ponownego zajscia w ciaze.... bylam czerwcoweczka... ter,in 3.06. i stracilam malucha...

ale jakos nie potrafie sie rozstac z forum..


przepraszam nie wiedziałam 😞 to trzymam kciuki ,żeby wszystko się udało i abyś znowu była szczęśliwą mamusią bo widze ,że już jednego szkraba masz ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysiaaa.. naprawde nic sie nie stalo... ze spokojem...

Mam dwa poronienia za soba.. przed Nadia w 11 tc..., pozniej superowa ciaza z Nadusia, ktora teraz ma 2 latka i 3 miechy.. no i teraz poronienie w 6tc, ktore jak sie okazalo po ostatnich badaniach, mozna bylo uniknav, bo sugerowalam babie, ze cos nie tak.. ale nie ma co myslec....

bedzie dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojojoj ale tu zaległości mam 🙂 🙃 ale juz to wszystko nadrabiam,
Tysia dziękuję Ci za oferowaną pomoc, jeśli nie będe miała do kogo, to zwrócę się do Ciebie 😘 😘 😘
Jutro idę do lekarza zobaczyc co slychac u mojego Aniołeczka 🙂
no i tez nie wiem jakie USG bede miala narazie mialam caly czas dopochwowo, i szczerze to wolałabym juz te brzuszne...... jutro zdam Wam relacje 🙂 😜a teraz mykam do łóżeczka buziaki dobrej nocy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
ojojoj ale tu zaległości mam 🙂 🙃 ale juz to wszystko nadrabiam,
Tysia dziękuję Ci za oferowaną pomoc, jeśli nie będe miała do kogo, to zwrócę się do Ciebie 😘 😘 😘
Jutro idę do lekarza zobaczyc co slychac u mojego Aniołeczka 🙂
no i tez nie wiem jakie USG bede miala narazie mialam caly czas dopochwowo, i szczerze to wolałabym juz te brzuszne...... jutro zdam Wam relacje 🙂 😜a teraz mykam do łóżeczka buziaki dobrej nocy 😘 😘


no ja już raczej brzuszne 😁 oki nie ma spawy jak nikt nie zaoferuje Tobie pomocy to zgłaszam się na ochotnika 🤪 ja dopiero ide w środe bo mój lekarz tak akurat przyjmuje :P dobranoc słoneczko spokojnej nocy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...