Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też należę do szczęściar bo mieszkam na wsi i zawsze mam świeżutkie jajka, jak nie od teściowej to od babci. I króliczka dla Małej też mam swojskiego 😉
No a Kruszynka i Różyczka faktycznie zamilkły ostatnio! Mam nadzieję że u nich w porządku, jeszcze Ocia tu zaglądała a teraz nic, no i Kozinka się dziś chyba nic nie odezwała! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dziewczyny nie wiem czy to normalne bo ja czuje ruchy dzidzi ale za wczesnie troszke na to, 😆 nie sa to kopniaki ale czuje ruchy...



przepraszam ,że tak pózno ale dopiero wróciłam od rodzinki 😁 no ja też czuje nie kopniaki ale tak zwane "falowanie" no i dzisiaj zakupilam spacerówke 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett no ja jeśli chodzi o gondole itp to mam wszystko po siostrze bo ona rodziła na początku roku a kolor wózka ma czarny w kwiaty więc uniwersalny a co do spacerówki którą dzisiaj zakupiłam to trafiła się okazja. Kuzyn z dziewczyna sprowadzają palety z anglii i trafił mi się tam piękny tani wózek który stwierdziłam ,że musi być mój a przynajmniej teraz będe już miała spokój i skupie się na remoncie 😁 a na spacerówke cała rodzina się złożyła i zrobili mi prezent: wózek taki:
http://allegro.pl/koochi-wozek-spacerowy-model-sportowy-polecam-i1939271120.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo fajny wozeczek 😁jak by mi sie okazja trafila to tez bym sie nie zastanawiala z tego co pisalas wczesniej ubranka tez masz super..ja zawsze bylam taka osoba ze wszystko po corce dawalam siostrze a ona ma teraz 9miesieczna corcie i nic nie zaproponowala ze mi da... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba anginę sprzedała mi siostra 😞
W nocy nie mogłam zasnąć tak boli mnie gardło, katar męczy. Gorączki wysokiej nie mam bo 37 tylko.
Dziś idę do lekarza to zobaczymy. boję się brać antybiotyki bo mogą zaszkodzić dziecku, a nie chcę po raz drugi stracić maleństwa 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
bardzo fajny wozeczek 😁jak by mi sie okazja trafila to tez bym sie nie zastanawiala z tego co pisalas wczesniej ubranka tez masz super..ja zawsze bylam taka osoba ze wszystko po corce dawalam siostrze a ona ma teraz 9miesieczna corcie i nic nie zaproponowala ze mi da... 😞


Moze to brzemi brutalnie, ale ja na twoim miejscu zapytalabym sie jej bezposrednio czy podaruje troche ubranek dla siostrzenicy/siostrzenca. Mozna to tez zrobic w zarcie. 😉 Poza tym mysle, ze wczesniej czy pozniej sama to zaproponuje. 😆

Tyssiiaa - naprawde fajny jest ten wozek. Wyglada na calkiem solidny. Jestem pewna, ze bedzie Ci dobrze sluzyl. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett , na Twoim miejscu tez bym zapytała, chociaz moze ona juz komus wczesniej dala ubranka... 🥴 ja ogladam na allegro, ale sa same na okres jesienno zimowy, wiec niepotrzebne mi grube kurtki i kombinezony jak urodze w czerwcu 🙃 🙂 mam zamiar pojezdzic tez po ciucholandach 🙂
Brzuszek dalej boli, ale juz nie tak jak wczoraj, dzisiaj czuje jakby jajnik mnie bolal 🤢
zaraz jade z pieskiem do fryzjera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dziewczyny apropo wózka, myslicie ze lepszy bedzie na 4 czy na 3 kółkach?? zreszta jak patrze na ceny to mnie coś trafia,
dzisiaj jade tez do mojej przyjaciółki, któa trzyma dla mnie fotelik samochodowy i huśtawkę , która buja się i gra (na baterie ), ma kolor niebieski ale cóż trzeba korzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna, nie mam pojecia, ktory bedzie lepszy. Mysle ze na 3ch bedzie bardziej zwrotny, ale nie mam danych, ktore potwierdzaja to w praktyce.
Ja juz dosc dawno wymyslilam sobie jaki chce wozek - taki co najpierw jest gleboki, a potem mozna go zmienic na sportowke, jest wyciagany i moze sluzyc jako nosielko, ale tez mozna go zamontowac do samochodu. I jeszcze taki co sie latwo sklada i zmiesci sie do bagaznika - czy myslicie, z taki wozek istnieje, czy po prostu wyobraznia mnie poniosla 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Anett , na Twoim miejscu tez bym zapytała, chociaz moze ona juz komus wczesniej dala ubranka... 🥴 ja ogladam na allegro, ale sa same na okres jesienno zimowy, wiec niepotrzebne mi grube kurtki i kombinezony jak urodze w czerwcu 🙃 🙂 mam zamiar pojezdzic tez po ciucholandach 🙂
Brzuszek dalej boli, ale juz nie tak jak wczoraj, dzisiaj czuje jakby jajnik mnie bolal 🤢
zaraz jade z pieskiem do fryzjera 🙂


w ciuchulandach najwięcej i szczerze ładniejsze niż w sklepie! prawie zawsze są nowe ciuszki a jakie piękne. Ja tez tam chodze i się tego nie wstydze jesli chodzi o ciuszki dla bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
no wlasnie dziewczyny apropo wózka, myslicie ze lepszy bedzie na 4 czy na 3 kółkach?? zreszta jak patrze na ceny to mnie coś trafia,
dzisiaj jade tez do mojej przyjaciółki, któa trzyma dla mnie fotelik samochodowy i huśtawkę , która buja się i gra (na baterie ), ma kolor niebieski ale cóż trzeba korzystac 🙂


szczerze to ja spacerówke mam na dużych pompowanych kołach a spacerówke zakupiłam na 3 i te z przodu koło się blokuje a jeżdzi idealnie mam nadzieje ze w praktyce bedzie również idealny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Czarna, nie mam pojecia, ktory bedzie lepszy. Mysle ze na 3ch bedzie bardziej zwrotny, ale nie mam danych, ktore potwierdzaja to w praktyce.
Ja juz dosc dawno wymyslilam sobie jaki chce wozek - taki co najpierw jest gleboki, a potem mozna go zmienic na sportowke, jest wyciagany i moze sluzyc jako nosielko, ale tez mozna go zamontowac do samochodu. I jeszcze taki co sie latwo sklada i zmiesci sie do bagaznika - czy myslicie, z taki wozek istnieje, czy po prostu wyobraznia mnie poniosla 😁 😁 😁



hahahahaha wyobrażenia masz cudowne 😁 hahahahahaha myśle ze jak sama zaprojektujesz to bedzie :P 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
midorada napisał(a):
Czarna, nie mam pojecia, ktory bedzie lepszy. Mysle ze na 3ch bedzie bardziej zwrotny, ale nie mam danych, ktore potwierdzaja to w praktyce.
Ja juz dosc dawno wymyslilam sobie jaki chce wozek - taki co najpierw jest gleboki, a potem mozna go zmienic na sportowke, jest wyciagany i moze sluzyc jako nosielko, ale tez mozna go zamontowac do samochodu. I jeszcze taki co sie latwo sklada i zmiesci sie do bagaznika - czy myslicie, z taki wozek istnieje, czy po prostu wyobraznia mnie poniosla 😁 😁 😁



hahahahaha wyobrażenia masz cudowne 😁 hahahahahaha myśle ze jak sama zaprojektujesz to bedzie :P 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Hej!

Chyba X-Lander jest taki jak opisuje Midorada ale ze go osobiscie nie posiadam to nie jestem pewna czy ma wszystkie te opcje ale kolerzanki maja i chwala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂co do mojej kuzynki bo to kuzynka a raczej siostra cioteczna to jest tak ze ona woli dac kolezance..ale ok ja mam to gdzies i nie potrzebuje nic od nikogo zawsze bylam ambitna 🙂co do wozeczkow bylam ogladalam i sa takie jakie MIDORADA sobie wymarzylas(ja tez taki kupuje)jest 4-funkcyjny polski producent 1400-2200zl i wazne kola pompowane przydaja sie do jazdy w terenie 🙂a ogladalam je w takiej sieciowce dla dzieci SŁOŃ.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No prosze jakie dobre wiesci!!!! Nie wiem jak to zrobic bo moi rodzice sie strasznie uparli, ze kupia mi wozek, a to jednak troche kosztuje. Pewnie najlepiej bedzie jak podzielimy sie kosztami... 😉

Anett zgadzam sie z Toba calkowicie. Wiem, ze fajnie jest dostawac cos w prezencie, a w przypadku dziecka jest to bardzo duza pomoc, ale ja sama nie licze na upominki (pomijajac fakt, ze naprawde wciaz niewiele ludzi wie, ze jestem w ciazy 😆 ) Ja w zyciu trzymam sie zasady UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE 🙂 Pytania zadaje, prosby i propozycje skladam tylko raz...
Damy rade!!! 😘 Poza tym wiem, ze w Pol w lumkeksach mozna kupawac super ciuszki z UK. Sama biegam po tych sklepach z mama jak jestem w Toruniu i widzie po firmach co i jak tanio mozna kupic bo znam te wszytki firmy. Ja sie tego nie wstydze i pewnie tez tam zajrze jak bede u mamci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...