Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
to jak masz zatrudnienie to wal do niego smialo nic Ci nie moze zrobic 🙂nie martw sie nie stresuj idz i powiedz jak sprawa wyglada 🙂


samego tego ,że w ciązy jestem się nie boje. Ogólnie chyba pamietasz jak opowiadałam jak tam sprawa wyglądała w pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
nie pamietam co tam bylo o tej pracy Twojej 😞mecze sie zeby wam wkleic zdjecie dzidzi i nie umiem a przeciez juz nie raz to robilam 🙂


Pracowałam od sierpnia tam i cały czas aż do kwietnia mieliśmy umowę zlecenie bo to była praca która mogła się skonczyć w każdej chwili no i się stało ,że w kwietniu przerwali nam pracę. Spotkałam kiedyś kierownika jak jechał na rowerze (zwolnił się we wrześniu- otworzył swoje biuro projektowe) i się spytał czy nie chciałabym u nich pracować bo jedna dziewczyna sobie nie radzi no i w maju mnie zatrudnili... najpierw umowa na 3 miesiące i w sierpniu mi ją przedłużyli na 5 lat... i tak się stało,że w sierpniu zaszłam w ciąże... wiem ,że zapewne będą gadać "umowę dostała i już w ciąże zaszła..."

a Image us próbowałaś?? :P
1. Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/
2.Jeśli nie zaznaczy się opcja obrazy/film to ją zaznaczamy dla Prześlij:
3.W Zmiana rozmiaru obrazu wybieramy opcję z rozwijanego menu 320x240 dla stron internetowych i poczty e-mail
4.Klikamy Prześlij teraz i czekamy na wygenerowanie kodów/linków
5.Pod naszym świeżo załadowanym zdjęciem pojawią się linki i kody,wybieramy i kopiujemy Kod forum
6.Wchodzimy na forum i w oknie dodania wiadomości na górnym pasku wybieramyLink[Ctr+l] i wklejamy tam nasz kod -> zatwierdź -> wyślij wiadomość i...
GOTOWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
już po 😲 😁 jestem w szoku 😁 mówie mu a on odrazu usmiech na twarzy spojrzał na brzuch i mówi gratulacje 😁 i teraz cały czas uśmiech 😁 hahaha ufffffff

tak czułam,że nie zareaguje ostro i że zachowa się w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny!

Wczoraj moja Majeczka skonczyla 2 latka! Rany, jak ten czas ucieka.

Tysia fajnie, ze juz masz z glowy.

Anett piekne malenstwo!! Szkoda ze nie chce pokazac co tam ma ciekawego. Ja mam wizyte 16 i juz sie doczwekac nie moge 🤪

Lece ogarniac chalupke bo po wczorajszej imprezie zostal sajgon 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
mój nawet nie chce słyszeć imienia Bianka,powiedział,że tego nawet nie zarejestruje w urzędzie 😮


Oooo no to swietnie 😁 😁 😁 Mojemu tez sie Kaja nie podoba wiec kicha. Ogolnie jakos sceptycznie podchodzi do wymyslanych przeze mnie imion. A jak sie wczoraj usmialam, tutaj jest zwyczaj ze jak dziecko urodzi sie na jakiegos waznego swietego to to imie przechodzi na dziecko. Tesciowa zauwazyla, ze jak urodzi sie na sw. Antoniego to takie imie musi byc i kropka, Antoni albo Antonina, kurwa toczylam sie po podlodze ze smiechu, powiedzialam ze w zyciu tak dziecka nie nazwe, wolalabym juz dziecko nazwac "krzeslo" a nie Antonina i tak zrobie jezeli bede miala na to ochote. Ta oczywiscie foch no bo jak to, przeciez tak TRZEBA. 😁 😁 😁 😮 😮 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja tylko na chwilkę powiedziec że żyję choc po ostatniej wizycie to ciągle beczę, wyszły mi strasznie złe wyniki tarczycy (lekarz wykrył wielką nadczynność) i moja dzidzia w strasznym niebezpieczeństwie z tego powodu 😞 😞 i ja również. Teraz na gwałt próbuję znalezc lekarza endokrynologa a ciężko z terminami jak nie wiem. Lekarz mi powiedział z jakim niebezpieczeństwem się to wiąże i nie mogę przestac o tym myślec. Na przyszłą środę mam konsultację w szpitalu ale do tego czasu to chyba zwariuję 😞 😞 😞 ehhh szkoda gadac jednym słowem!
Nie nadrobiłam co pisałyście przez weekend, przepraszam. Widzę tylko że Majeczka miała urodzinki, a więc 1000 buziaków dla niej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...