Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie dziewczyny, a'propos sniegu i zblizajacych sie juz wielkimi krokam swiat... Sidze dzis na necie i studiuje przepisy swiateczne... Troche tego jest, ale jak sie przyjzec to dosc duzo sie powtarza tylko w innych wersjach... Musze miec cos w glowie jak pojade do rodzicow, nie moge pozwolic by mama wszystko sama przygotowala... A jak to u WAs wyglada - gotujecie czy idziecie w goscine?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
No wlasnie dziewczyny, a'propos sniegu i zblizajacych sie juz wielkimi krokam swiat... Sidze dzis na necie i studiuje przepisy swiateczne... Troche tego jest, ale jak sie przyjzec to dosc duzo sie powtarza tylko w innych wersjach... Musze miec cos w glowie jak pojade do rodzicow, nie moge pozwolic by mama wszystko sama przygotowala... A jak to u WAs wyglada - gotujecie czy idziecie w goscine?

u mnie to jeszcze nie postanowione 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje mamy juz wspominaja o podziale potraw do gotowania. 😁 One zawsze wszytko wczesniej planuja - taki wiek 😜 Beda sie dzielic, bo my swieta spedzamy wszyscy razem tzn tesciowa przychodzi do moich rodzicow (w tym roku). Bede w Toruniu kilka dni przed swiatami wiec cos tam przygotuje - paszteciki chyba i jakas salatke sledziowa... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do sniegu - u mnie sniegu tez nie widac, ale rano trzeba samochod skrobac wiec temperatura w nocy spada, ale na tym sie konczy... 🥴
My co roku z mezem w styczniu jezdzimy na narty by nacieszyc sie sniegiem, i troche odpoczac, ale ze wzgledu na ciaze odpuszczamy sobie ten sezon... 😞 Fajnie masz Kozinka, ze mieszkasz w gorach... Na pewno bedzie pieknie w Twoim miasteczku tej zimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂 przeglądam intensywnie forum, zapoznaję się z tym miejscem, ale czuję, ze mogę się "wciągnąc". Co do śniegu to stolycę 😉 na razie omija, wczoraj przez 3 minuty i dziś ze 2 widziałam coś co można by uznac za śnieg.

Potrawami świątecznymi jeszcze się nie przejmuję, szczerze Wam powiem, że bardziej martwią mnie prezenty świąteczne, których po prostu brak jeszcze (bywały czasy, ze w listopadzie miałam już wszystko popakowane), a co gorsza, brak nawet pomysłów na nie 😞 zdarzyło mi się już pochodzic po sklepach, ale efekt był taki że nachodziłam się jak głupia, naoglądałam, "namacłam", a ostatecznie lądowałam w jakimś empiku i wychodziłam z jedną książką, dla bliżej nieokreślonej osoby 🙂 Od tygodnia i ciut przymierzam się do zdobienia pomarańczy goździkami żeby chociaż dodatki do prezentów były, ale kończy się tylko na przymiarkach. Zresztą chyba za dużo pracuję i brak na wszystko czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Dorota to Twoja pierwsza ciąża? napisz coś o sobie 🙂


Tak, to moja pierwsza ciąża. jestem na etapie czytania różnych książek, artykułów, gazet i śledzenia forów, podsłuchiwania co mają do powiedzenia inne mamusie, żeby trochę wiedzy zaczerpnąc. Mamy termin na 22 czerwca, więc może o lato już zahaczymy,albo prawie, jedną nóżką 🙂

We czwartek idę na usg, czy w 11 tygodniu słyszałyście już serduszko swoich pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Witam po raz pierwszy i od razu złożyło się, że Mikołajkowo 🙂 Dużo zdrówka, a że oczywiście wszystkie byłyśmy w ostatnim roku bardzo grzecznymi dziewczynkami, to prezentów w dniu dzisiejszym dla przyszłych i obecnych mamuś. Tak sobie myślę, że naszym dzidziom też się należy jakiś prezencik, więc może jakaś smaczna przekąska albo wyjątkowa "przyświecowa" kolacja, a co 🙂 Pozdrawiam Was serdecznie 😆


Witamy na forum 🙂 również wszystkiego dobrego na Mikołajki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...